Jump to content
Dogomania

Psy od Evelin i pucki69 u Murki


Evelin

Recommended Posts

Planowane było dla niej miejsce w boksie wewnętrznym, ale myślałam ze zdjęć, że jest większa. A tu taka wystraszona bieda przyjechała... zanocowała w domu i potem nam szkoda było jej przenosić do boksów:) W domu jest bardzo grzeczna. Bardzo się rozbrykała teraz, super bawi się z psami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Długi uregulowane, Murka jak chcesz bez zwłoki- musi być sms...Może się naprawię, ale rzadko zaglądam. A wszystkiemu winna praca- jak się posiedzi w pracy wpatrując się w monitor parę godzin, to potem kompa się unika...

Romcia ma się dobrze? 

A jesli chodzi o powagę...

Wiem od Randy o jednym genialnym telefonie w sprawie adopcji czarnego kotka Teodora..wypatrzony przypadkowo pod ekranem dźwiękoszczelnym przy dwupasmówce..rano do pracy jechałam..trzeba był się cofnąć, poskradać się przez tym ekranem,złapać małego Teodorka,który układał sie do snu...udało się,choć mogło być róznie..

Najważniejsze pytanie - czy Teodor jest do adopcji z drapakiem???   Na jakimś zdjęciu był na   drapaku..... 

Link to comment
Share on other sites

Ciągle zapominam o SMSach... ale poprawię się:]

Z tym drapakiem to faktycznie niezłe... najgorsze, że chyba ktoś zadał to pytanie serio... Ja miałam czasem pytania czy pies do wzięcia razem z obróżką, smyczką, wyprawką... kiedyś miałam nawet pytanie czy karmę dodajemy;) 

U Romki wszystko ok, suńka bardzo grzeczna, ze zwierzyńcem świetnie się dogadała. Jak będzie pogoda to nowe zdjęcia jej na ogrodzie zrobię, bo na tych co ma to jest smutas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W sobotę przyjedzie do nas rodzinka spod Warszawy, której Romka wpadła w oko:) biorą pod uwagę jeszcze innego pieska, ale wg mnie tam bardziej pasuje Romka. Państwo chcą zobaczyć i poznać oba psiaki. Pozostaje czekać i trzymać kciuki, żeby któraś bieda dom znalazła:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Romka już w domku koło Piaseczna:)

Pierwsze chwile zapowiadają, że powinno być wszystko dobrze:)

Parę słów o domku: młode małżeństwo z dzieckiem prawie 3-letnim (rezolutny chłopczyk), 3 koty, domek piętrowy w tzw. szeregówce, mały ogródek. Państwo niesamowicie przejęci adopcją suni. Już od dłuższego czasu szukają psiaka, ale w stolicy są traktowani jako dom wysokiego ryzyka (małe dziecko + koty + brak doświadczenia) i psy ze schronisk, z którymi się zapoznawali i wstępnie ustalali adopcję zostały bez uprzedzenia wydawane do innych, "bezpieczniejszych" domów. Nigdy wcześniej nie mieli psa, ale kontakt z psami mieli.  Myślę, że Romka wpasuje się w tą bardzo sympatyczną rodzinę. Już w planach Państwo mają wyjazdy rowerowe i zakup dwóch przyczepek (jedna dla dziecka, druga dla Romki:) ). Pan pracuje całymi dniami, pani ma roczny urlop macierzyński, więc jest cały czas w domu i będzie mieć na wszystko oko (relacje dziecko-pies). Państwo wypytali mnie o WSZYSTKO.  Jestem dobrej myśli.

Państwo przekazali worek karmy w podzięce za dowiezienie suni (pójdzie w rozliczenie za hotelowanie) i poprosili o nr konta - wpłacą coś na paliwo. 

Link to comment
Share on other sites

Pani wczoraj dzwoniła, wszystko ok:)

Sunia zadomowiła się i bardzo szybko się wszystkiego uczy. Jest bardzo cierpliwa wobec dziecka. Kotów w ogóle nie zauważa. Ma opory, żeby wchodzić na piętro, tzn. głównie ze schodzeniem ma problem, ale dzięki smaczkom robi postępy. Najlepiej czuje się w domu i nie bardzo kręcą ją spacery, co Państwo mają nadzieję, że się z czasem zmieni, bo oni dużo czasu spędzają na powietrzu (długie spacery itd.). Podejrzewam, że sunia boi się, że jak wyjdzie to może już nie wróci do domu i łóżko jej przepadnie:)

Pani obiecała zdjęcia:) jak będę mieć to wrzucę.

Państwo zwrócili całość kosztów transportu + mały naddatek:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...