Jump to content
Dogomania

Psy od Evelin i pucki69 u Murki


Evelin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Wizyta była dziś, Shilka ma domek!:)

 

To jest Pusio, który odszedł Pani Marii w 2015 roku w wieku 13 lat:

a324e4a34c8e3616gen.jpg

 

Dziękuję serdecznie Bogusik za kontakt do osoby, która zgodziła się zrobić wizytę i wszystkim, którzy pomagali, szukali.

Teraz kombinujemy transport. Do Katowic pojedzie TZ (będzie wiózł przy okazji psiaki ze schroniska z Zamościa do DT anecik), a dalej szukamy... jakbyście coś wiedzieli, kto mógłby podwieźć sunię ze Śląska na Dolny Śląsk to dajcie znać... może jeszcze jakiś psiak jest do przewiezienia to zmniejszyłyby się koszty

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Murka napisał:

Wizyta była dziś, Shilka ma domek!:)

 

To jest Pusio, który odszedł Pani Marii w 2015 roku w wieku 13 lat:

a324e4a34c8e3616gen.jpg

 

Dziękuję serdecznie Bogusik za kontakt do osoby, która zgodziła się zrobić wizytę i wszystkim, którzy pomagali, szukali.

Teraz kombinujemy transport. Do Katowic pojedzie TZ (będzie wiózł przy okazji psiaki ze schroniska z Zamościa do DT anecik), a dalej szukamy... jakbyście coś wiedzieli, kto mógłby podwieźć sunię ze Śląska na Dolny Śląsk to dajcie znać... może jeszcze jakiś psiak jest do przewiezienia to zmniejszyłyby się koszty

Cieszę się,że wizyta wypadła pomyślnie :) Przejrzałam wątki transportowe na Fb ale nikt się nie ogłasza z transpotrem Katowice w kierunku Wrocławia.Napiszę tam zapytanie o transport tylko nic nie wiem o Shilce bo dopiero teraz trafiłam na wątek....

EOT. Już napisałam prośbę na 3 transportowych na Fb może akurat ktoś pomoże...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Cieszę się,że wizyta wypadła pomyślnie :) Przejrzałam wątki transportowe na Fb ale nikt się nie ogłasza z transpotrem Katowice w kierunku Wrocławia.Napiszę tam zapytanie o transport tylko nic nie wiem o Shilce bo dopiero teraz trafiłam na wątek....

EOT. Już napisałam prośbę na 3 transportowych na Fb może akurat ktoś pomoże...

Serdecznie Ci dziękuję! Transport może być płatny oczywiście. Do Katowic koszty nie będą duże, bo już w tym momencie na tą trasę mamy w sumie 4 psy i kota.

Shilka to sunia średnia, waży ok. 20 kg. Jest bardzo łagodna i spokojna.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Murka napisał:

Serdecznie Ci dziękuję! Transport może być płatny oczywiście. Do Katowic koszty nie będą duże, bo już w tym momencie na tą trasę mamy w sumie 4 psy i kota.

Shilka to sunia średnia, waży ok. 20 kg. Jest bardzo łagodna i spokojna.

Murko do tej pory nikt nie zaoferował pomocy na fb ale może ktoś jednak będzie jechał na trasie Katowice-Wrocław.Napisałam jeszcze prośbę na wątku Wrocławskim i więcej nie mam pomysłu gdzie pisać i prosić...

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Bogusik napisał:

Murko do tej pory nikt nie zaoferował pomocy na fb ale może ktoś jednak będzie jechał na trasie Katowice-Wrocław.Napisałam jeszcze prośbę na wątku Wrocławskim i więcej nie mam pomysłu gdzie pisać i prosić...

Dzięki wielkie za pomoc:)

Ja jeszcze napisałam na transportowym. Na razie czekamy, może ktoś się zgłosi..

Link to comment
Share on other sites

W końcu się udało dograć transport. Wszystko dzięki werren, która zgodziła się przewieźć Shilę z Opola do Chocianowa (200 km w jedną stronę), za co jej serdecznie dziękujemy!

Dziękuję także Anuli, która podała mi namiary na werren.

Także w przyszłą sobotę 18.02 Shilka wyrusza w podróż do domu, TZ dowozi ją do Opola, tam przekazuje werren, która zawozi ją do DS.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Murka napisał:

W końcu się udało dograć transport. Wszystko dzięki werren, która zgodziła się przewieźć Shilę z Opola do Chocianowa (200 km w jedną stronę), za co jej serdecznie dziękujemy!

Dziękuję także Anuli, która podała mi namiary na werren.

Także w przyszłą sobotę 18.02 Shilka wyrusza w podróż do domu, TZ dowozi ją do Opola, tam przekazuje werren, która zawozi ją do DS.

Jejku ale się cieszę,że  jakoś się udało z tym transportem :) Odcinek trasy Katowice w kierunku Wrocławia niby tak ruchliwy ale na Fb nie pamiętam kiedy widziałam wpis o pomocy na tej trasie.Taka trochę  "czarna dziura" jak ja to nazywam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...