Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

Majoka, wetka odtykając kanały stwierdziła ze nie były one jakos zapchane :/ test suchego oka miała robiony przy wyciekach i nic nie wykazało ... teraz przy uśpieniu zrobiła z ciekawości i wyszło 4 a powinno byc 9-10 w jakiejś tam skali, ale że pies był na głupim to test nie miarodajny.. więc w następnym tygodniu idziemy na kolejny teścik ehh..

Alicja wet nie kazał się martwić i w dodatku kiedyś ekg tez wykazało delikatny problem ;) po wakacjach kolejne echo i porównamy czy postępuje chorobai w jakim tempi bo kardiopatia to "jeszcze" nie jest ;) leki tez nie wdrążone bo jakmi tłumaczono raz się da to już dożywotnio a tak lepiej kontrolować echem. 

Najbardziej mi szkoda tego że chcialam wprowadzić treningi i wystąpić w PBS w Białymstoku a tak teraz duuupa , cóż odchudzić troszkę muszę i ciekawi mnie jaka forma ruchu byłaby optymalna bo jak wiecie Leda to nadpobudliwiec okropny...

Link to comment
Share on other sites

tak, dalej barf ;) mam kabelek ... był w szczelinie w łóżku :p 

Alicja aktywność chyba w normalnym trybie byleby nie zajechac psa jakimś sporym wysiłkiem typu biganie przy rowerze czy targanie opon. Pływanie u niej cienko :p tylko jak ja jestem w wodzie i ją wołam to podpływa bo musi byc przy mamusi :)

Link to comment
Share on other sites

Jak widac kazde z psów żyje swoim tempem =D  

Leda jest mistrzem przepracowania... coś poszarpie odsypia 2 godziny, rundka po odrodzie czy działce następne 2 godziny odsypia to jest leń panetntowany :p 

najlepsze w tym wszystkim że ona rano już jest zmęczona :p nie jest to oczywiście nic związane z sercem .. ten typtak zaczął miec ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Widzę,że idealnie trafiłam-akurat na zdjęcia ! I to całej trójki,wspaniałe :) Sagacik bardzo elegancki w pomarańczu

 

Powiedz mi czy pierwszy raz badanie serducha-u Ledy robiłaś bo coś Cię zaniepokoiło,czy tak profilaktycznie? Zastanawiam się czy robić Erykowi-nie widzę nic niepokojącego,tylko ze wzgl na predyspozycje "rasy".I czy wtedy pies musi być unieruchomiony? /nie mam pojęcia jak wygląda takie badanie/

Link to comment
Share on other sites

2 lata temu miała ekg i tam coś się ukazało ale wet stwierdziłżeby olać więc olałam na te 2 lata ;) Leda miała w końcu czyszczone zęby i przepychane kanaliki a żeby to zrobić trzeba psa uspokoić zastrzykiem, suka nie jest już młoda w dodatku serca dokładnie nie badałam a u bulków równiez wskazane więc nadarzyła się okazja gdyż w planach dodatkowo miałam występy na PBS czyli wzmożone treningi. Przy echu nie usypiasz psa ;) pies ma tylko grzecznie stac jak przy usg ;) 

Prócz okropnego lenia Ledzi nic nie dolega, pewnie i przy tej wadzie mogłaby spokojnie być bardziej aktywna . Jeżeli w waszej rasie jest to tez problemem wartoby to sprawdzic i miec spokój na kilka lat. A co do samego serca to pierwsze objawy omdlenia i kaszel.

Link to comment
Share on other sites

no jest różnica kolosalna :/ ale puki co nie myślimy ile ma na liczniku :p więcej się spokojnie rusza i chyba nieco zrzuciła zwałek tłuszczu, trochę nakręcam na jej ulubioną linę bo przeciez wada nie znaczy leżec sutami do góry :p 

Magda ja nie wiem czy to takie śmieszne :p ileż to ja muszę się napilnowac zeby nie żarła czegoś... w piątek była u weta bo jakies bakterie złapała i sraczka kilka dni..i oczywiście kolejna kasa na psy... eh..

Link to comment
Share on other sites

alez ja pilnuje i z kilometra widzę co lezy na trawie... ale ta małpa ma gdzieś tajemny dostęp... wczoraj siatkę wydaliła.. zabic to mało... czekam na wystawębw Gdyni i zakupię jej fizjologa i tyle będzie ze spacerów.. choć i w domu powinna w nim chodzic =D 

co do znalezisk... głowa ryby to całkiem fajna zapachowa bomba :p Leda kiedyś w jeziorze znalazła zgnity kawał schabu z kością... wyrywając jej to z paszczy o mało sama nie zwymiotowałam... smród chodził za mną jeszcze dwa dni .. fuj =D

Link to comment
Share on other sites

O 29.04.2016o09:06, agutka napisał:

co do znalezisk... głowa ryby to całkiem fajna zapachowa bomba :p Leda kiedyś w jeziorze znalazła zgnity kawał schabu z kością... wyrywając jej to z paszczy o mało sama nie zwymiotowałam... smród chodził za mną jeszcze dwa dni .. fuj =D

O fuuuj :P

Link to comment
Share on other sites

Erykowa to u mnie tylko taki Sagat potrafi być "delikatny" na poczęstunki :p świnie zeżrą wszytko ;)

Wczoraj była taka oto rozrywka ;) Nora była w 7 niebiebo mogła targać ,szarpać,jęczeć =D tylko nieszczęsny wystrzał z bata ją onieśmielił...  trzeba będzie nad tym popracowac bo strzał potrafi mi psa na tyle wyciszyć że się odwraca od gryzaka jakby szukała ujścia z tej sytuacji

 

 

ip1.JPG

ip2.JPG

ip3.JPG

ip4.JPG

ip5.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...