Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

Z Sagatkiem idę jutro na dłuższy spacer więc coś porobię z fotek :p  

A tak z innej beczki ... uśpiłam dziś moją chorą szczurzynkę :( męczyła się , nie jadła już samodzielnie, leżała cały czas.. nie było sensu dalej tego ciągnąć... 

Link to comment
Share on other sites

O 3.03.2016o17:46, agutka napisał:

Z Sagatkiem idę jutro na dłuższy spacer więc coś porobię z fotek :p  

A tak z innej beczki ... uśpiłam dziś moją chorą szczurzynkę :( męczyła się , nie jadła już samodzielnie, leżała cały czas.. nie było sensu dalej tego ciągnąć... 

przykro z powodu szczurki, a propos fotek-dzisiaj niedziela- na spacerze byłaś w piątek !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, majoka napisał:

ale mnie denerwujesz, rób porządki na święta, to pewnie znajdziesz!!!!

Ja bym też musiała zrobić, bo nawet nie wiem gdzie jest koszyczek na "święconkę" :/ I w czym Theodor ma iść święcić jajca?! Jak nie znajdę do poniedziałku, to będzie trzeba kupić nowy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

serducho powiększone :/ ale leków nie przyjmuje jeszcze, za około pół roku kolejne echo w celu sprawdzenia czy choroba nie postępuje. 

Zabki wyczyszczone i kanaliki przepchane.. ale z kopary wali dalej i gluty z oczu takze lecą... ręce opadają

 

Link to comment
Share on other sites

majoka było echo serca robione przez kardiologa, 2 lata temu miła ekg i tez wskazywało na niedomykalność zastawki ale kazali mi to olac. teraz tez bez spiny ale jednak kontrola wskazana :/ na szczęście mimo wysokiego progu pobudzenia tętno i praca serca ok

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, agutka napisał:

majoka było echo serca robione przez kardiologa, 2 lata temu miła ekg i tez wskazywało na niedomykalność zastawki ale kazali mi to olac. teraz tez bez spiny ale jednak kontrola wskazana :/ na szczęście mimo wysokiego progu pobudzenia tętno i praca serca ok

Agutka ja do tych glutów piję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...