Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

trzymam się , trzymam ;) nie jest chyba yak źle :p dziękuję Wam wszystkim za wsparcie :*

 

Madzia dobre,dobre ;) gdzieś w sieci krąży jeszcze biły lew :p 

dla odprężenia poszłam z synem na spacerek, pieski szczęśliwe troszkę wymęczone bo spacer trwał około 1,5 godzinki .

Gdy weszliśmy na ogród psy wcale nie miały ochoty iść spać :p rozkręciły sobie imprezę ogrodową :p 

Jak widać Sagat ma nas głęboko gdzieś... wolał stać pod bramką i pilnować nie wiem czego :p

 

 

śnieg1.JPG

śnieg2.JPG

śnieg3.JPG

śnieg4.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 15.01.2016o14:54, agutka napisał:

a teraz was zaskoczę... to nie był zawał a zator płucny... niby wszystko dobrze a dziś gorącza 40 stopni... i nikt nic nie wie czemu.. ehh

zatorowość plucna , to poważy stan , ale leki na rozrzedzenie krwi i monitorowanie czy gdzieś jeszcze jakiś skrzep się nie chce oderwać , będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

No jedziemy,jedziemy :p dostaliśmy opierdziel już od teścia ;) 

Teść bardzo długo leczy się na zakrzepicę, zator nastąpił ponieważ jak się okazało leki były już za słabe... teraz boryka się z powikłaniami czyli zapalenie  płuc :/ ponoć to normalne przy umiejscowieniu zatoru.  Jedynie co powiedział to chciałby mieć takie leki na choroby w domu co wszpitalu :p Jeden dożylny strzał i po kaszlu/ gorączce  :p

Obama: ja mam takiego farta z bullami że one to z lenistwa "w rasie" nie posiadają :p jedno hasło spacer i każda pora jest dobra :p 

Fotę zrobiłam gdy weszłam do pokoju po nocnym sprzątaniu, chciałam się położyć wygodnie a te świerdziele zrobiły mi z łóżka tornado :p

Link to comment
Share on other sites

No więc... jest mega mroźno :p Ciągle problem z odpaleniem cholernego diesla... ale to w końcu górska zima <3 

Leda pierwszego dnia roztrzaskała pazura... następnego dnia z mniejszym skutkiem rozwaliła Nora... nie wspomnę jak nas wet skasował za opatrunek.. bo my turyści.. ale widoki to miód na serce ... :) Takiego wyłączenia się trzeba mi było ... pełen luzzz , zero stresu ...

norgory1.JPG

lenogór1.JPG

jai buli.JPG

szron3.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, magdabroy napisał:

No to dobrze, że dziewczynkom nie zimno ;)

A czy mi się wydaje, czy Nora jedno uszko ma troszkę "złamane"?

też tak myslę, więc chyba nie jestes ślepa heheh

 

56a34d90ec7c2_jaibuli.JPG.3173f0f90919f2

super foteczka, a co do kurtałek, to ja się zawzięłam i stwierdziłam, że więcej mojemu czubkowi nie założę (jak ma kurtkę, to tarza się niemiłosiernie, moczy ją w śniegu i ma problemy z pęcherzem)

Link to comment
Share on other sites

to co mniezastało w domu nie podchodzi pod publiczny komentarz... 

Sagat bardzo dziwnie nas przywitał... jakby nie poznawał/bał się? dopiero po 10 minutach dostał szajby, nie wiem czy on stary się robii zapomina czy co? Przespal z nami całą noc w łóżku .... nie wyspałam się :p Jeszcze szczurków nie odebrałam.. muszę zaraz iść bo mi więcej nie weźmie moich glutów :p

Link to comment
Share on other sites

mówiłam, że nie będzie chciał do Ciebie wrócić :P Ale tak poważnie, to miałam podobną reakcję u Shadowa. Pierwszy raz w życiu zostawiłam psa w hotelu. Na filmikach- pan wysyłał mi regularnie, Shadow żywy i wesoły. Ale jak po niego przyjechaliśmy, wyszedł z głową spuszczoną bez energii. Dopiero po 2 minutach zajarzył i posikał się. Dopiero w domu na spokojnie sobie uświadomiłam, że on chyba nadzieję tam stracił- chęć życia. Bo przecież jak z nami wychodzi- a pewnie myślał, że idzie z Panem Markiem na spacer, istne szaleństwo- sama wiesz jak psy reagują na wyjście z domu. Od czasu hotelu ma lęki , jak wsadzamy go do samochodu. Jest już lepiej, bo na początku posikiwał w aucie :( Nie mówię, że działa mu się krzywda- po prostu psychika boksera- przynajmniej mojgo- nie jest na hotel :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...