Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

oj wy dziewczyny spisKujecie :P

 

Dzień tak szybko ucieka że nie ogarniam... zanim z rana kawę wypiję to mija 11 

Wczoraj byliśmy z Norką na zlocie mikołajkowym ttb , kto chce niech sobie zreknie , może zgadniecie która to moja :p mojego ubrania proszę nie komentować :p

https://www.facebook.com/natalia.kass.5/media_set?set=a.949078805163387.1073741836.100001838282063&type=3

Link to comment
Share on other sites

różowa ... moja ulubiona choć nie przepadam za tym kolorem  =D 

Byłam z niej bardzo zadowolona, były pieski które warczały na nią a Norka odskakiwałai szukałanowych przygód z innymi pieskami.... dla mnie charakter idealny... w końcu relaksuję się spacerem :p

Link to comment
Share on other sites

Bardzo miło że Sagat w kręgu zainteresowania ;) P.S. to nie wilczak :p

Szczurki jedna z drugą ciągle coś łapią... mam dość :( łysolek ma infekcję oka, czarno biała jest prawie łysa mimo że skóra czystka... ehhh

Leda przechodzi depresję... śpi cały dzień, Sagat jeszcze trzyma fason a Nora zdarła sobie na aporcie wszystkie łapy... dziękuję- miłego wieczoru :/

Link to comment
Share on other sites

Ręce opadają ... 

Leda na pewno ma czas załamania psychicznego, to Samo było z Sagatem kiedy to Leda dołączyła. Chce mieć fochy i wiecznie być odwócona od nas dupskiem to jej problem ;) Daję każdemu czas ze mną, czas na zabawę i głaski, ona królewną jedyną w domu nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Ręce opadają ...
Leda na pewno ma czas załamania psychicznego, to Samo było z Sagatem kiedy to Leda dołączyła. Chce mieć fochy i wiecznie być odwócona od nas dupskiem to jej problem ;) Daję każdemu czas ze mną, czas na zabawę i głaski, ona królewną jedyną w domu nie jest.

U mnie było to samo z Misia :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...