Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

hejka, hejka :)

Sagat bez długich spacerów ma się dobrze , wydaje mi się że pogorszeniem stanu łap była gwałtowna zmiana pogody ... moja babcia także ledwo chodziła w tych dniach (raczej pełzała) tak czy siak czas coś zrobić z Sagatem . 

Ledę zaś czego usuwanie zęba ... wczoraj papa jej spuchła :/ brak słów...

Link to comment
Share on other sites

Sagat po "nie" bieganiu czuje się bardzo dobrze ;) Leda zaś już doszła do formy ;) antybiotyk dostała 3x teraz przebadamy serduszko bo nawet głupiego jasia się boję i wyrywamy :p 

Do końca  miesiąca muszę i tak odczekać bo zapomnieliśmy o ubezpieczeniu auta które trzeba było opłacić i całe oszczędności poszły.. 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to do mnie czy do agutki ale jak do mnie to ja nie mam pojęcia o narkozach.Na szczęście ani ja ani żaden mój zwierzak jeszcze z żadnej nie korzystał więc nie wiem nawet że są jakieś opcje.Pewnie będę się dowaiadywać przed zabiegiem a to najwczesniej w czerwcu.

Link to comment
Share on other sites

Lejducha będzie scerbata :)

 

Ozzy'emu zamówiłam Cortaflex-inflamex , ziołowy specyfik p/bólowy i p/zapalny , czasem ma problem z zejściem z góry po schodach , badanie serducha też by się przydało , ale maskotka mojego TZta ( czytaj samochód ) u mechanika i cza kasy dozbierać . Pewnie w czerwcu wyrwę do kliniki Ozzulka pobadać .

Link to comment
Share on other sites

Sagat po "nie" bieganiu czuje się bardzo dobrze ;) Leda zaś już doszła do formy ;) antybiotyk dostała 3x teraz przebadamy serduszko bo nawet głupiego jasia się boję i wyrywamy :P

Do końca  miesiąca muszę i tak odczekać bo zapomnieliśmy o ubezpieczeniu auta które trzeba było opłacić i całe oszczędności poszły.. 

dobrze że jest już lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

ha,ha dzięki dziewczynki :p

Leda jest teraz najbrudniejszym bulkiem w trójmieście ;) tarza się w ziemi ogrodowej i glinie także pozostawiam Wam to Waszej wyobraźni :p  Nie kąpię jej do czasu uporządkowania wszystkiego na działce więc o wizycie u weta nawet niech nie marzy bo ja się za nią nie będę wstydzić :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...