Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

Dawno mnie nie było.. muszę nadrobić.

 

Śnieg jest super, ale nie w mieście. Niestety jak przejedzie solarka, auta rozjeżdzą to jest czarne błoto, depta się po tym, buty się niszczą i tyle z zimy.

Za to zimę na wsi uwielbiam - wstaję rano i czuję górskie powietrze, wszystko jest jednolicie białe, czyste, idealne, płatki opadają i lśnią sobie na wietrze, śnieżek na gałęziach skrzypi....ohh ahh :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O ja tez uwielbiam śnieg...ale jak jest przy tym ok -5 i słonko ;),żeby wszystko na kośc nie zamarzało ale nie robiła się też ciapa i najlepiej grudzień i styczeń.Najgorszy jest jak sie topi i zamarza na zmianę i taki w marcu-wtedy to choćby był najpiekniejszy to ja i tak chce wiosnę ;) Zobaczymy jak nam pierwsza zima minie ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurna, nie straszcie mnie śniegiem! Tak jest super, ale w poniedziałek w końcu przyjeżdża do mnie motocykl i mimo wszystko chciałabym jeszcze parę razy wsiąść przed końcem roku i nie zamarznąć. :D

 

Jak to mówią: nie ma złej pogody, są źle ubrani ludzie :evil_lol:

Więc dobry kombinezon i na motor :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

co wy to o tej zimie  :eviltong:  ja tam się nie boję zimy ;)

 

Onomato- sądzę że w tym zimowym sezonie jeszcze nieraz dosiądziesz swojego rumaka  :shiny:

 

Obama- dawaj namiar na profil ;)

 

Aluś ja chyba tak Sagata wykąpię  :evil_lol:  śmierdzi, śierść klejąca jakaś matowa a do kąpieli się nie przymierzam... po prostu nie lubię go kompać :look3:

 

Piękny ranek więc poszliśmy na spacer , słoneczko świeciło to wzięłam aparat bo ładne foty wychodzą ... na miejscu już słoneczka nie było a foty takie jakie widać :pissed:

 

15oeae0.jpg2ah9tf5.jpgr21aj5.jpg

 

 

 

przelatujący na chwilkę Sagat..

2itjy3m.jpg

 

 

miszcz drugiego planu ;)

21l4ilk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ozzy ma podobnie z kurteczką ;) ...TZ powiedział , ze mu nowej nie uszyje ,bo Ozzulec i tak nie chce chodzić w ciuchach .

 

No ja z kąpielą to cały czas sie waham .... odkąd Ozzulca nie kapię w szamponach , czyli on sam się kąpie w akwenach , to psiór pozbył sie wszelkich wyprysków alergicznych , więc chyba nie bedę kusić losu i znów tylko szczotą na mokro samą wodą wymiziam ;)

Link to comment
Share on other sites

Aluś - ja cały zeszły rok walczyłam z grzybem i brudną sierścią Ledy. Przestałam namolnie kąpać Leduchę w tych wszystkich szamponach i innych  chemikaliach które wyjałowiły tylko skórę i teraz jak ręką odjął . Brudu brak , smrodu brak, grzyba- no prawie brak ;) Po błocie tylko szmatą przejadę i tyle z pielęgnacji 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...