Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts


edit nie wiem czy widziałaś (i czy się wyświetli ;) )

http://www.boredpanda.com/jimmy-choo-bull-terrier-illustrations-rafael-mantesso/

 

Super :loveu:

 

wkurza mnie to nowe forum jak cholera....

 

Nie tylko Ciebie :roll:

Już widać, że mniej ludzi jest na forum :( Co niektórzy oficjalnie napisali, że znikają z dogo przez te zmiany...

Link to comment
Share on other sites

PP- no Rumcajsy :p

 

Kropi- pewnie pani szkoleniowiec trzyma się tylko pozytywnego szkolenia ;)  Ja bite 7 miechow  się w to bawiłam... serdecznie dziękuję ;)

 

Madzia i Zuzaw widziałam to na fejsie ;)

 

Nie wiedziałam że już ludzie uciekają :lookarou:  mi te forum nie pasuje ale kwestia przyzwyczajenia

Link to comment
Share on other sites

mi nic nie wyskakuje ale za to jak u góry wchodzę w mój nick to nie wyświetla mi się ramka gdzie między innymi jest lubiana zawartość czy jakoś tak...

 

Ja czasem muszę kilka razy kliknąć na nick, żeby pojawiła się "lubiana zawartość" itp. :roll:

 

 

czy wam też wyskakuje taka ramka żeby podawać nick i hasło na stare dogo ?

 

 

 

Mi się pojawia co jakiś czas :mad:

Link to comment
Share on other sites

http://oi60.tinypic.com/2mpxtdx.jpg - :loveu:

 

Co do snów... Ja mam nadzieję, że moje się nigdy nie sprawdzą. :lol:

Zawsze śni mi się, że albo to ja kogoś morduję, albo ktoś mnie, albo przejeżdżam po jakimś szczeniaku na rowerze, albo gubię się w nieprzyjemnym miejscu... Nie, nie, nie... :lol:

Najlepsza była seria snów w których mordowałam ojca.

z poćwiartowanymi zwłokami w reklamówkach jeździłam na rolkach wokół bloku, innym razem był Mureną i próbowałam zatłuc go łopatą, żeby nakarmić nim kota... :lol:

Link to comment
Share on other sites

mnie się zawsze śnią pierdoły, abstrakcyjne i surrealistyczne głupoty, nigdy mi nie przyszło do głowy analizować ani tym bardziej odnosić do rzeczywistości, wychodzę z założenia, że jak człowiek chce,to sobie naciągnie co się da. np. jeśli śniło się jakieś tam morderstwo, to to "zwiastuje" coś niedobrego, a coś niedobrego może oznaczać wywalenie się na chodniku, ewidentnie sen proroczy  :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

niektóre schematy się powielają u wielu ludzi, jest dużo artykułów na ten temat - wypadające zęby, "cichy krzyk" po którym się zazwyczaj budzimy, wspomniana jazda bez hamulców, zorientowanie się, że jesteśmy publicznie nago, brak koordynacji ruchowej, niemożność biegania mimo wysiłku, itd. - kiedyś pisałam o tym materiał, jak znajdę, to Wam wrzucę ze źródłami, jest co poczytać ;) 

Link to comment
Share on other sites

Właściciwie to one było stare, zapomniałam o nim. No, ale dalej nie mogę się zalogowac na Tysiaka... a przecież wchodząc na stara.dogomania moje konto działa bez zarzutu... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Hej

Jak tam wasza socjalizacja

dziś mam ostatni dzień mamę,potem wyjeżdża i skończy mi się pomoc do dzieci i chciałam iść na długi jesienny spacer z Er to leje tak,ze nawet do ogródka ani mi ani jemu 9na szczęście) nie chce się wyjść

 

na razie nie mam żadnego pw ale może to coś trwa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...