Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

Szyszka też fajne :) Pomyślę nad tym ;)
Ogólnie nie jest to takie proste jak z psami bo szczurka nie strzelisz kapciem jak będzie robił dym:-D
młoda już się zapoznała z towarzystwem ale one są jeszcze za duże do niej i trochę ją turbują nawet głupim lizaniem.

Co do snów to racja że 21 wiek no ale zawsze coś mi się dzieje po takich snach:angryy: to samo jak śni mi się nieżyjący tata :shake:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://oi59.tinypic.com/2vale7d.jpg[/url] Oczka niewinne:)

Ona chyba jeszcze bardzo młodziutka, ma ten pierwszy, "dziecięcy" puszek jeszcze. Kiedyś też miałam szczury, ale to nie dla mnie, zdecydowanie za krótko żyją i za mało jest specjalistów-weterynarzy od gryzoni.

Masz rację, są jak takie małe pieski a właściwie pieso - kotki, bo niektóre potrafią się łasić jak kot, no i wspinać się też potrafią :)

Link to comment
Share on other sites

ona miała około 3 tygodni ponoć:shake: przy cycu powinna być nie u ludzi w ciasnym kontenerku... teraz ma klateczkę z własnym domkiem i innymi cudami no ale to nie zastąpi towarzystwa ,przecież to takie stadne zwierzątka :shake:

Aluś w znaczenie też nie wierzę ale są pewne symbole które zawsze źle wróżą w moim przypadku

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczynki :)

 

ogarnianie Ledzi ok  ale co mi z tego że na osiedlu grzeczna jak obce miejsca to szał  :lmaa:  jest sposób na to aby ją ostro korygować ale to jest dość drastyczne a nie chciałabym słyszeć dziwnych komentarzy jak to razmi się zdarzyło że naoglądałam się za dużo Cezara Milana ;) To niestety nie kończyłoby się na jednej ostrej korekcie tylko aż się ogarnie...

 

Fatk także mi się podobają na tych fotach te "Rumcajsy " ;) ładnie pozowali bo w tych lasach kompletnie brak jakichkolwiek bodźców i pieski skupiały się pięknie na tym co kazałam :)   

 

Zuzaw- co do jej muskulatury hmmm raj jest na fotach i w realu piękna mięsista a raz tłusty boczek :megagrin: nie wiem od czego to zależy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam okazje spotkać się porozmawiać z panią szkoleniowiec i powiedziała mi że korekty na psach wywołują nie pożądane zachowania i zamiast pomagać w szkoleniu dzieje się wszystko na odwrót.

Nie wiem ile w tym racji, bo się nie zagłębiałam w tym temacie. Ale u was działają te korekty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...