Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

Ale głupoty gadasz:mad: ,Leda wygląda świetnie i w tej szerokości i w tym kolorze:loveu:. My mamy ten sam typ obroży tyle,że żółtą i jest używana regularnie a jeszcze dziur w niej narobiłam (ze 4) i nadal super sztywna i nic się z nią nie dzieje. Czyszczenie zaś - rewelka ,pięknie się dopiera i wraca do intensywnej żółci :p Mega sobie ją chwalę.

Co do skóry z kolcami ,to nam przyszła czerwoniutka 5 cm nabijana gęsto ćwiekami podszyta czarną zawijaną skóreczką :loveu: iiiiiii jest o jedną dziurkę za duża a nie mam możliwości dorobienia bo jest zwężona na zapięciu :angryy: :angryy: Więc czekam aż Kastor przypakuje na koksa :evil_lol:
Ale hm.. Dorwałam ją nową z likwidacji sklepu za jedyne 30zł a cena jej na metce to 89zł :D Warto było :P
Jestę zajebistę kombinatorę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']obroża ma 5 cm i tylko w takiej się nie dusi w dodatku robi się powoli upalnie a to bardzo sprzyjało problemowi tchawicy :shake:

Magda bo ja jestem jakaś sado maso i wolę skórę z ćwiekami ;)
[/QUOTE]
Obroża nie jest brzydka. :) Fajna. :)
Przyznać muszę, że z ćwiekami też mi się bardzo podobają. ;) Mimo że sobie ludzie mogą gadać, że to szpan i tego typu komentarze, ale lepsze takie obroże niż kolce itd.

Link to comment
Share on other sites

Alicjo dziękuję :)

Phase- a jeszcze się nie spotkałam z opinia że taka obroża to szpan ale widocznie w naszym kraju można się wszystkiego spodziewać ;)
Kiedyś jedynie laska się Ledy bała bo ta gruba obroża to znak że silna i agresywna :roll:
Ja uwielbiam na krótkowłosych psach nie tylko ttb a na innych rasach grube ćwiekowane obroże , charciki i te duże i te małe pięknie wygladaja w tych swoich zaciskowych:loveu:

PP- nie no obroża zła nie jest , w realu jak w niej idzie wyglada jak szczeniaczek:loveu:
Leda i kołdra to jej ukochane miejsce ;)

Link to comment
Share on other sites

patrykowe również, ale co z tego, skoro później w takiej kołdrze za bardzo się nie pozawijasz :razz:

co innego dwa-trzy dni po kąpaniu, wtedy można z nim kimać elegancko :loveu: nie rozpycha się, nie chrapie, tylko przytulaśnie się klei i pozwala dotykać łap, brzucha, wszystkiego, nawet wywala brzuszysko do głaskania, ale to tylko w łóżku :D

Link to comment
Share on other sites

PP- oj na szczęście Leda daje się za wszystko łapać zawsze i wszędzie ;) jedynie jak jej kamień z zębów ściagałam to się odwracała i uciekała ;)
Sagat to taka panikara , głaskać mogę wszędzie ale zabiegi kosmetyczne to afera roku ;)

Onomato- pieski o dłuższym futrze często maja nie do końca wyeksponowana obróżkę czy inna biżuterię ;) nie mówię że źle :eviltong:
łapki go nie bola jak nie biega jak wściekły po lasach ;) na fotach akurat był bardzo znudzony życiem ;)

Link to comment
Share on other sites

to właśnie ta depresję przechodziły moje psy gdy ogród przekopywaliśmy ;) zawsze pańcia czas znalazła na głaski, długie spacerki czy nawet zabawa linka czy rzut piłeczka Sagatowi a tu nagle wszystko mam gdzieś,brak czasu na podrapanie się po tyłku tylko uspokajanie wilka przy płocie ;)

a tak przy okazji stwierdziłam jak Ledosław jest rozpieszczony:mad: a to wszystko moja wina :roll: od kilku dni wprowadziłam trochę dyscypliny bo laska się trochę zagalopowała ;) gdy robię coś w kuchni to psy nie maja prawa przekroczyć granicy progu a gdy powiem już czy dość kundle maja wracać na swoje posłania bo tylko platały się pod nogami... Leda łazi za mna jak cień to też już zmieniam bo ten pies niema żadnych swoich psich spraw ;) Powiem że biała szybko się ustawiła a nawet skutkuje to na spacerach bo wrzasnę to zaczyna patrzeć na mnie czego nie robiła bo nigdy czasu na to nie miała, przestałam nagradzać masowo za wykonane komendy...tzn dostanie np smaka za 3 wykonana dobrze komendę a nie za każda. Nie działa to idealnie ale bez nagrody usiadła przy obcym psie a było to niewykonalne ale też nie mówię że tak zostanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Leda jest chwytliwa mimo swojej szaleńczej natury :) Jak przyjedziecie to czuję że jej nie poznam ;)

Ja Waldka w pewnym momencie też przestałam nagradzać i to całkiem , teraz do tego wróciłam żeby podnieść mu znowu moją atrakcyjność. Ale ogólnie wydaje mi się że jeżeli słownie dasz jej do zrozumienia że jesteś z niej zadowolona to powinna to załapać jako nagrodę ;)

Biedny bullek :( JUż kiedyś chyba taki był kilka lat temu, nie?? :(
Czasem stwierdzam że jednak psy są za miękkie - powinien się rzucić i rozszarpać wszystkim wkoło dupska...

Link to comment
Share on other sites

boże jaki białasek biedny...

a najlepsza jest boruta w komentarzach, że tak nie zacytuję z nazwiska :roll: kocham takie rozliczanie, kto na co wyda swoje pieniądze, 'on może nie przeżyć' i tak dalej + 'po co zbieracie'... makabra.
jak kogoś stać, to sobie może nawet kukiełki z rajstop wypychać dolarami, a później podpalać i tańczyć wokół ogniska i nikt się nie powinien wpieprzać :angryy:

Link to comment
Share on other sites

komenty takie rozeszło się po zwykłych ludziskach którzy nie szanują tej rasy :shake: gdyby od fundacji to poszło to nie byłoby tylu zwolenników usypiania potencjalnego mordercy. Był taki bulluś z monoklem (właściciel urządzał sobie pseudo walki) ma nowego pana i ma się świetnie :)
ten jest w nieco gorszym stanie ale zakładam że szybko dojdzie do siebie bo tak jak autorka pisała ropa nie rozsiała spustoszenia.
mógł być to worek treningowy bądź ktoś się jego pozbył i gdzieś po drodze się ostro ściął.... tego chyba się nie dowiemy .

Majka w kwietniu zaczynam szkolenie i do wakacji musi być poprawa! Jak nie to się zastrzelę:roll: ona jest grzeczna a nawet chodzi przy nodze na luźnej smyczy ale tylko wejdę na drogę jej ekscytacji kończy się chodzenie przy nodze a zaczyna szał (nawet jak nie widać ludzi ) chodziłam na kolcach a kolce miała tuż przy gardle więc musiały korekty docierać teraz jest na zacisku i tylko usłyszy dżwięk łańcucha i zaczyna zwalniać ;) Jak na bula jest bardzo kumata i dość szybko się uczy no ale te spacerki na smyczy nie panują nad nią... Dziś mamy straszne wietrzycho więc pogoda idealna na ćwiczenia więc linka i jechanka tylko cwaniara wie że jak mam torbę to jest i jedzenie:diabloti: czyli przywołanie perfekt ,siad to już w locie sama wykonuje ... po powrocie jeszcze po wałkowałam na ogrodzie - dupskiem od siadu szorowała co krok ;) no idealny pies

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...