Jump to content
Dogomania

ORKAN- młody laciatek w hotelu!! Prosimy o wsparcie finansowe!!! Szukamy DS!!! Pilne!


Recommended Posts

Orkanku uspokój się, już cię nikt nie zostawi.
Mam nadzieję że szybko zrozumie że mu nic nie grozi i się uspokoi..

[quote name='pati']acha czy on ma szczepienie przeciw wścieklizinie? nie zostawiłyscie jesli nie musi zostac zaszczepiony jaknajszybciej. Nie moge miec psa bez tego szczepienia . Dajcie znac to podjede go zaszczepic jesli go nie ma[/QUOTE]
Marta się z kimś umawiała na odbiór książeczki i jak przyjdzie to napisze kiedy będzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurczę Orkan ogarnij się :) A czy szczepienie ma to nie wiem, ale mam nadzieję że tak.

Irkowa wiesz coś na ten temat??

Nadal leje gdzie popadnie? na pewno trzeba byłoby go uczyć od podstaw zostawania samemu (od 10 minut zaczynając- poprzez nagrody itd) , jest w nowym miejscu, nikogo nie zna, czuje inne psy więc nie można mu się dziwić, miejmy tylko nadzieję ze sie przyzwyczai. Pati napisz jak tam? A kąpałaś go wczoraj??

Link to comment
Share on other sites

kochani jak pisaął wczesniej ja moge go uczyc załatwiania sie na dworze, chodzenia na smyczy, siad, podał łape wszystkiego do upadlego ale wyć i szczekac nie może. I nie mam czasu ani warunkow aby był sam tylko 10 minut dziennie. Musi byc izolowany potrafi otwierac drzwi co bedzie jak mi psy wypuści.

Nadal szczeka i wyje poza tym jest spokojny. Nie agresywny do ludzi, posłuszny. Znaczy w domu nadal ale to normalne mam tu same samce praktycznie wiec zapach jest.

Link to comment
Share on other sites

Pati a nie masz klucza w którymś z pokoi?? ja nie każe uczyć go od 10 min dziennie, ale tak jak mówiłas masz wolny czas i wolisz go poświęcić na spacery z psami itd to warto próbować go uczyc kilka razy dziennie zostawać samemu na coraz dłuższy czas.

Orkan przestań szczekać!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...