Jump to content
Dogomania

Bartuś czeka 10 lat! Jest miejsce w hoteliku, ale deklaracji brak. BEZ SZANSY?


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='asikowska']ja mogłabym się podjać ale bartuś ma dług a ja nie jestem w stanie dopłacać do hoteliku i jak znam życie zostanę potem z tym sama[/QUOTE]

Asiu, będę jeszcze dodatkowe deklaracje od Madziak25 i jej koleżanki - dziewczyny czekają na numer konta, ja od przyszłego miesiąca też chce podnieść swoją deklaracje... Ja z wątku Bartusia na pewno nie zniknę i na tyle ile mogę będę pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze proszę Piankę, żeby mi przydzieliła post. Moja wrześniowa deklaracja poleciała już do Paulinken. Asiu, czy masz na Bartusia osobne kotno czy wysyłać tak jak do Kilera? Bardzo Ci dziękuję, że się zgodziłaś poprowadzić finanse Bartusia. Ja też nie zniknę. Tylko ważne, żeby teraz wyjść na zero.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja zawsze proszę Piankę, żeby mi przydzieliła post. Moja wrześniowa deklaracja poleciała już do Paulinken. Asiu, czy masz na Bartusia osobne kotno czy wysyłać tak jak do Kilera? Bardzo Ci dziękuję, że się zgodziłaś poprowadzić finanse Bartusia. Ja też nie zniknę. Tylko ważne, żeby teraz wyjść na zero.[/QUOTE]

Bjutko oddzielne ale chcialabym żeby paulinken rozliczyła bo tak jesteśmy w zawieszeniu i nie chcę żeby niepotrzebnie pieniądze u mnie wisiały na koncie, powysyłam pw wszystkim jak się sytuacja wyjaśni

ma ktoś może z nią kontakt?

nie mogę wysłać do niej pw i od połowy sierpnia nie było jej na dogo

Link to comment
Share on other sites

ja dziś wpłaciłam wrześniową deklarcję 10 zł Bartusiowi, ale zrobiłam to, zanim weszłam na dogo - i teraz nie wiem, czy źle zrobiłam płacąc na to samo konto, co zawsze? :roll: Czy jest już nowe konto? proszę o info, jak ma być w przyszłości i czy moja dzisiejsza wpłata dotrze na Bartusia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']ja dziś wpłaciłam wrześniową deklarcję 10 zł Bartusiowi, ale zrobiłam to, zanim weszłam na dogo - i teraz nie wiem, czy źle zrobiłam płacąc na to samo konto, co zawsze? :roll: Czy jest już nowe konto? proszę o info, jak ma być w przyszłości i czy moja dzisiejsza wpłata dotrze na Bartusia?[/QUOTE]


agat21 spokojnie z pewnością trafią pieniążki dla Bartusia nie martw się na zapas,
do tej pory było wszystko ok

jak się tylko uda skontaktować z paulinken to się jakoś dogadamy i podam nowy numer konta (nie chce żeby niepotrzebnie pieniądze leżały na moim koncie)

nie dotarła informacja że hotelik jest nie opłacony więc nie trzeba się martwić na zapas

z tego co pamiętam to chyba paulinkem miała jakieś problemy z netem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Bartus wlasciwie bez zmian, zadowolony emeryt z dusza szczeniaka:evil_lol:
Widzi niestety coraz slabiej, w dzien jest ok ale wieczorem jak juz jest ciemno to czlowieka nie zauwaza z bliskiej odleglosci...ehhh starosc[/QUOTE]


kochany:)

furciaczek czy hotelik jest opłacony bo nie możemy się skontaktować z paulinken, może masz do niej jakiś namiar?

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że się znalazł nowy skarbnik.

Ja już pisałam wielokrotnie, że w tej chwili mam trudną sytuację, mieszkam tymczasowo u mamy i nie mam netu, a w pracy nie mam czasu, bo mamy okrojony skład. Dziś pożyczyłam bezprzewodowy blue connect, ale działa masakrycznie, więc nawet nie będę próbowała edytować postu z rozliczeniem, tylko po prostu wpiszę tu.

i tak:
WYDATKI:
-305 dla furciaczek (zostaje 95 zł do zapłacenia) zapłacono 30.07. na miesiąc z góry

VIII 2012
1.08.
+10 Ania z Teatru
+30 Koziczka85
2.08.
+20 Bjuta
+10 agat21
6.08.
+10 pola53
RAZEM: 80

ja raz wpłaciłam furciaczkowi z własnej kieszeni 85 zł i raz 80 zł, tej pierwszej wpłaty nie chcę do zwrotu, ale jeśli pozwolicie, to to 80 zł zostawię. Proszę o Wasze opinie.

i nowe wpłaty:
16.08.
+10 mparsley
27.08.
+300 Bożena P. jednorazowo
31.08.
+20 Bjuta
3.09.
+10 Ania z Teatru
+30 koziczka85
4.09.
+10 pola53
5.09.
+50 Sabina02
10.09.
+10 agat

RAZEM: 440 zł

asikowska, jeśli mi podeślesz na maila nr konta, to Ci mogę przelać tą kwotę, żebyś już Ty się rozliczała z furciaczek. Mogę Ci też przesłać na maila rozliczenie z poprzednich lat, które już się nie mieści w poście.


Jeśli chodzi o deklarujących, to kompletnie nie płacą (wnioskuję, że się wycofali) yumanji, kmurdz, czerda (pisała do mnie, że wpłaci, ale nic nie wpłynęło już od dawna).

Zawiesili: santino, viola005. Nie wiem, jak reszta, ja w sierpniu i wrześniu dostałam wpłaty te, co wyżej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...