Jump to content
Dogomania

Bartuś czeka 10 lat! Jest miejsce w hoteliku, ale deklaracji brak. BEZ SZANSY?


Mysia_

Recommended Posts

Jest źle...


Wiadomo było, że kasy nie starczy, skoro tylu deklarujących się wycofało, lub nie płaci. Deklaracji stałych jest 175,00 zł miesięcznie, hotelik kosztuje 400 zł. A Bjuta już ma np. opłacone składki do września.

Bartuś ma opłacony hotelik. W maju dorzuciłam z własnej kieszeni 88,65 zł. Żeby było na zero.

Ale w czerwcu zapłaciłam znowu (pod koniec, 27.06.) i mimo wpłat już lipcowych nadal wyłożyłam z własnej kieszeni 95 zł...

Przykro mi, że zawiodłam jako skarbnik. Chętnie oddam tę robotę. Nie wyrabiam się.


Nie wiem, za co zapłacimy w lipcu, mamy 2 tygodnie...


edit: z tego co pamiętam, to płacimy z góry. Więc 28.07. powinniśmy zapłacić za okres do 28.08. Ale mogę się mylić.

Edited by paulinken
Link to comment
Share on other sites

dzięki Asiu!

[quote name='paulinken']Jest źle...


Wiadomo było, że kasy nie starczy, skoro tylu deklarujących się wycofało, lub nie płaci. Deklaracji stałych jest 175,00 zł miesięcznie, hotelik kosztuje 400 zł. A Bjuta już ma np. opłacone składki do września.

Bartuś ma opłacony hotelik. W maju dorzuciłam z własnej kieszeni 88,65 zł. Żeby było na zero.

Ale w czerwcu zapłaciłam znowu (pod koniec, 27.06.) i mimo wpłat już lipcowych nadal wyłożyłam z własnej kieszeni 95 zł...

Przykro mi, że zawiodłam jako skarbnik. Chętnie oddam tę robotę. Nie wyrabiam się.


Nie wiem, za co zapłacimy w lipcu, mamy 2 tygodnie...


edit: z tego co pamiętam, to płacimy z góry. Więc 28.07. powinniśmy zapłacić za okres do 28.08. Ale mogę się mylić.[/QUOTE]

To Furciaczek nam pewnie powie w jakim systemie płacimy.

Link to comment
Share on other sites

Furciaczek to sklerotyczka i wam nie powie w jakim systemie placicie...zapytam sie TZta bo on ogarnia sprawy finansowe i dam znac:)

Bartolini z kazdym dniem nam mlodnieje, glupoty takiej dostaje jak trzepniety podrostek:evil_lol: Czasami jakies dziwne tance radosci na moj widok odstawia...nawet jak mu znikne doslownie na 5 min z oczu to radosc tak wielka jakby mnie pare godzin conajmniej nie bylo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Furciaczek to sklerotyczka i wam nie powie w jakim systemie placicie...zapytam sie TZta bo on ogarnia sprawy finansowe i dam znac:)

Bartolini z kazdym dniem nam mlodnieje, glupoty takiej dostaje jak trzepniety podrostek:evil_lol: Czasami jakies dziwne tance radosci na moj widok odstawia...nawet jak mu znikne doslownie na 5 min z oczu to radosc tak wielka jakby mnie pare godzin conajmniej nie bylo:loveu:[/QUOTE]

Jesteś jego oczkiem w głowie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Dostałam pw od czerdy, że postara się pospłacać zaległości.
Proszę, wyznaczcie nowego skarbnika, ja na razie posłałam jej swoje konto.[/QUOTE]

Paulinken czemu rezygnujesz? Nie dajesz rady czasowo? Czy coś się stało? :-(

[quote name='madziak25']Cioteczki:) moja koleżanka Justyna dorzuca 20 zł stałej deklaracji
Ja daję 10:)
podajcie proszę numer konta, bo ja w niedziele wracam do w-wy i dostęp do netu będę miała dopiero w czwartek
buzia:*[/QUOTE]

super, bardzo dziękujemy w imieniu Bartusia :)

[quote name='furciaczek']Postaram sie nagrac filmik z bartusiowych szalenstw, warto to zobaczyc...ja sie zawsze ze smiechu pokladam hihi[/QUOTE]

no to czekamy ;)

[quote name='Bjuta']Posłałam Bartusiowi 305 zł spadku po Korze. Jak już przyjdą, proszę o potwierdzenie na wątku Kory [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195173-KORA-10-lat-schroniska.-Nieśmiała-przemiła-dziewuszka[/URL].[/QUOTE]

dziękujemy Bjutko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Paulinken czemu rezygnujesz? Nie dajesz rady czasowo? Czy coś się stało? :-(

[/QUOTE]

Pisałam wyżej, że nie ogarniam. Tymczasowo mieszkam u mamy poza miastem, net mam tylko w pracy i rzadko mam czas, żeby z niego skorzystać. Nie wiem, kiedy ta sytuacja się zmieni. Jak same widzicie, na dogo jestem raz na tydzień.
Dwukrotnie dopłaciłam Bartusiowi do hoteliku, nie chcę, żeby to się powtarzało. Koniecznie znajdźcie kogoś innego, bo po prostu będę zmuszona odsyłać wpływające do mnie pieniądze.

P.S. Doszło 305 zł od Bjuty.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Za hotelik płacimy z góry.

Przelałam 305 zł po Korze do furciaczkowej, zostaje 95 zł do uregulowania, na razie w sierpniu zebrało się 80 zł.
Nie liczę kasy, którą musiałam dołożyć.

20 lipca prosiłam o wyznaczenie nowego skarbnika. Jaka decyzja, bo to już prawie miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Za hotelik płacimy z góry.

Przelałam 305 zł po Korze do furciaczkowej, zostaje 95 zł do uregulowania, na razie w sierpniu zebrało się 80 zł.
Nie liczę kasy, którą musiałam dołożyć.

20 lipca prosiłam o wyznaczenie nowego skarbnika. Jaka decyzja, bo to już prawie miesiąc.[/QUOTE]

niestety wciąż szukamy, nikt się nie chce podjąć, bo każdy ma już inne psiaki :-(
Są jeszcze osoby chętne wpłacać swoje deklaracje,ale czekają na decyzje co do numeru konta :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...