Jump to content
Dogomania

Purina DOG CHOW Active vs BOSCH Adult Active


d_mich

Recommended Posts

Witam,

zacznę od tego, że mój pies smakowo toleruje każdą karmę, ale niekoniecznie ją najlepiej trawi.
Ponieważ spędzamy wolny czas dość aktywnie, a pies wg mnie b. dobrze czuje się po Dog Chow Active, to przy niej zostaliśmy. Jednak, niedawno po zawodach dostaliśmy karmę Bosch Adult Active i widzę, że też sluży psu. Pytanie: przy której lepiej zostać? Trochę mnie martwi, że Dog Chow ma tutaj takie słabe opinie. Chociaż przyznam szczerze, że po zwykłej Adult mój pies też miewał problemy w stylu rozwolnienia, natomiast z Active jest zupełnie inaczej.

Skład Dog Chow Active:
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][B]Składniki[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Zboża (min. 4% pełnoziarnistych zbóż, min. 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 14% mięsa, min. 4% kurczaka), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego (min. 0,5% pulpy buraczanej), warzywa (min. 0,5% cykorii), składniki mineralne.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][B]Analiza składu[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Białko ogólne (30%), tłuszcz surowy (16%), popiół surowy (8%), włókno surowe (2.5%), wapń (1.6%), fosfor (1.2%).[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Skład Bosch Adult Active:
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][B]Składniki[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Mięso drobiowe (min20%), jęczmień, kukurydza, sproszkowae mięso drobiowe, rozdrobniona pszenica, tłuszcze zwierzęce, pszenica, ekstrakt z mięsa, sproszkowane mięso, sproszkowane ryby, pulpa buraczana(bez cukru), siemie lniane, groch, oleje rybne, suszone drożdże piwne, chlorek sodu, chlorek potasu, sproszkowane muszle (min. 0,1%), sproszkowana cykoria.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][B]Analiza składu[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Białko surowe 25%, tłuszcz surowy 16%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy 6%, woda 10%, wapń 1,25%, fosfor 1%.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Cenowo karmy wychodzą bardzo podobnie.
Ktoś karmił daną karmą swoją pociechę? Były jakieś problemy po dłuższym stosowaniu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...