Jump to content
Dogomania

Zara sunia mix goldena i podhalana pojechała do nowego domu


beka

Recommended Posts

Bardzo dawno nie pisałam co u Zarci.
Paskuda dobrze się ma i wyrasta z niej coraz bardziej uparta panna. Na szczęście jest przy tym bardzo mądrym pieskiem i szybko rozumie, że coś jest nie tak. Ale carakterek to ona ma.:diabloti: Jak nie chce czegoś zrobić to nic nie jest jej w stanie zmusić do zmiany decyzji ani najlepszy smakołyk, ani ukochana piłeczka. Szczególnie widać to na szkoleniu,jak panna się zmęczy zna tylko jedną komendę " na miejsce" na resztę jest głucha. Ale walczymy z nią, bo przy tej masie musi być grzecznym pieskiem. Całkowicie zdominowała borderkę (pogryzła ją parę razy), dziwię się, że inne psy tak ją przeganiały ale efekty widać boi sie innych psów, a w strachu reaguje agresją, trzeba na nią uważać. jak wrócę do domu wstawię zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Net mi się wiesza na przesyłaniu zdjęć. Wrzucęje na płytę i wstawię w pracy.
Byłyśmy wczoraj na kontrolnych badaniach krwi, bo Zara ciągle na Rimadylu. Wyszły w granicach normy więc nie jest tak źle, ale stawy to katastrofa. Przygotowujemy się do operacji stawów za jekieś trzy miesiące. We wtorej jeszcze jedno zdjęcie i ustalamy szczegóły. Chyba zrobię jej dwa w jednym i zamiast sterylki w grudniu zrobię ją ze stawami. Oczywiście zachowywała się "super poprawnie". W kagańcu trzy osoby ją trzymały a wet pobierał krew z tyolnej łapki żeby niewidziała, bo i tak chciała wszystkich zjeść. Dziewczyna jest bardzo nerwowa:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oczywiście moje psy nigdy nie mogą być normalne. Zarcia nie jest wyjątkiem. Dziewczyna po nie całych dwóch miesiącach znowu na cieczkę. Oczywiście od razu USG ale wszystkojest ok, tylko hormony szaleją. Za miesiąc sterylka! W dodatku ma nowego kolegę, czarnego jamnika:lol:, który po nocahc drapie mi w drzwi, szczeka i wyje:angryy: Miałam ochotę go pogryźć w nocy:angryy:
Wet już po konsultacji we Wrocławiu ale musimy jechać jeszcze osobiście, tzn. właściwie to Zarcia musi jechać osobiście, bo chcą ją pooglądać. We wtorek ustalamy szczegóły, bo dzisiaj rozmawialiśmy tylko telefonicznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...