Jump to content
Dogomania

Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Tropieniu


Mazia_G
 Share

Recommended Posts

W ubiegły week-end miałam przyjemność organizować i być uczestnikiem seminarium dla deptaczy śladów prowadzonych przez mistrza świata IPO-FH, wielokrotnego mistrza Czech IPO-FH, pana Karela Kovaca, którego także zapraszałam jako kierownika śladów na planowane MP ON. Po wielogodzinnych nocnych dyskusjach w gronie ewentualnych organizatorów, doszliśmy do wniosku, że jedynym sensownym rozwiązaniem tej sytuacji, będzie zorganizowanie Otwartych Mistrzostw Małopolski w Tropieniu na zasadzie podobnej, jak organizowane w listopadzie ub. roku w Łososinie Dolnej, tj. pod warunkiem samofinansowania się imprezy i pod egidą ZKwP O/Nowy Targ (nie Krakowa!). Karel Kovac, człowiek niezwykle zaangażowany w rozwój sportów kynologicznych, człowiek, któremu leży na sercu rozwój NASZEJ POLSKIEJ kynologii sportowej (mam wrażenie, że o wiele bardziej, niż polskim władzom kynologicznym), zapewnił nas nie tylko o swojej i Jego czeskich kynologów życzliwości, ale i bezinteresownym (tylko za zwrotem kosztów podróży i zakwaterowania) wsparciu organizacyjnym. Jak wiemy, nasi południowi sąsiedzi stoją o wiele wyżej na szczeblach rozwoju sportów kynologicznych, mielibyśmy więc okazję wiele się od nich nauczyć, tym bardziej, że swój udział w zawodach zadeklarowało kilku czeskich (i nie tylko) zawodników IPO-FH. Koleżanki i Koledzy sportowcy - NIE ZMARNUJMY TEJ SZANSY, BO DRUGA MOŻE SIĘ NIE TRAFIĆ! POSTARAJMY SIĘ COŚ ZROBIĆ DLA TROPIENIA!
Tym bardziej, że jest olbrzymia szansa na odbywanie się takich mistrzostw (lub innych zawodów) regularnie, a być może i pozyskania w przyszłości sponsorów (na przykład Gminy Racławice, której przedstawiciele bardzo życzliwie i profesjonalnie podeszli do tematu zawodów i gdzie mamy zgodę na korzystanie z gruntów gminnych i prywatnych).


Aby zawody mogły się odbyć, konieczna jest frekwencja na poziomie 25 zawodników.
Wobec powyższego proszę do dnia 10 października o wstępne deklaracje chęci uczestnictwa z zawodach, by organizatorzy mogli zorientować się, czy te zawody mają szansę dojść do skutku.Termin: 10-11 listopada, Racławice
Opłaty startowe:
FPR1 - 80 zł,
FPR2 i FPR3 - 100 zł,
FH1, FH2 - 120 zł
IPO FH – 140


Obsadę sędziowską (najprawdopodobniej jeden sędzia polski, jeden czeski) podamy w najbliższym czasie.

Deklaracje proszę przesyłać na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z podaniem rodzaju konkurencji.

Link to comment
Share on other sites

Z uwagi na trwające ostatnio na forach dyskusje odnośnie pokrywania się terminów zawodów, przesuwamy zawody o jeden tydzień, tj. na 16-17 listopada tak, aby Mistrzostwa nie nakładały się na inne kynologiczne imprezy. W związku z powyższym, przesuwamy też termin zgłoszeń do dnia 15 października.

Link to comment
Share on other sites

[h=3]Zmiana organizatora[/h] Pragnę poinformować, że ponieważ KON wycofał się z organizacji tych zawodów, od tej chwili organizację przejmuje oddział ZKWP Nowy Targ.
Więcej informacji tutaj: [URL="https://www.facebook.com/events/181611382024730/?notif_t=plan_edited"]https://www.facebook.com/events/18161138…f_t=plan_edited[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...