Jump to content
Dogomania

Starszy Luis na CITO szuka DT/DS! POMÓŻCIE!!


kamilqax95x

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kamilqax95x']Luis jak to Luis smutny :( Jak ktoś do niego podchodzi to się cieszy jak dziecko :([/QUOTE]

Kamila, może byś jeszcze raz ładnie poprosiła kolegę o tekst? Bardzo ładny był ten poprzedni....tylko może tym razem taki łapiący za serducho?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']Niestety Bartek robi tylu psom ogłoszenie, że wolnego "terminu" na tekst do końca tego roku raczej nie ma[/QUOTE]

To może ktoś inny? Kolega? Koleżanka? Ty? Ktokolwiek...Ja niestety do pisania stworzona nie jestem, jedynie mogę zaproponować zrobienie tych ogłoszeń:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='asiuniab']ja też się postaram coś sklecić, ale brak mi weny, na którym bazarku można zakupić??[/QUOTE]

Ja nie dość, że nie za bardzo mam talent do pisania tekstów, to jeszcze mam dosyć sporo pakietów do zrobienia, więc dałam TŻ-owi wybór-albo pisze teksty albo robi pakiety, no i wybrał teksty ;)
Asiu, wiem, że kiedyś były takie bazarki, gdzie można było teksty zamówić, ale ostatnimi czasy na taki nie trafiłam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja nie dość, że nie za bardzo mam talent do pisania tekstów, to jeszcze mam dosyć sporo pakietów do zrobienia, więc dałam TŻ-owi wybór-albo pisze teksty albo robi pakiety, no i wybrał teksty ;)
Asiu, wiem, że kiedyś były takie bazarki, gdzie można było teksty zamówić, ale ostatnimi czasy na taki nie trafiłam:shake:[/QUOTE]
pauluś były, ale to niezwykła rzadkość, ale ja bardziej myślałam o kupnie weny twórczej dla siebie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='paula_t']Postaram się, żeby mój TŻ coś sklecił w niedługim czasie, bo kolejna zima Luisa w schronisku zbliża się wielkimi krokami...[/QUOTE]

Przepraszam, że tyle to trwa, ale ostatnio mam ograniczony dostęp do internetu i nadrabiam właśnie zaległości ogłoszeniowe, których sobie narobiłam:roll:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/yT/r/K6_TY47YS3x.png[/IMG]
Luis został ocieniony przez weterynarza schroniskowego (po zębach) na ok 8 lat, ale ma tak dobry wzrok, słuch i kondycje jak nie jeden młody pies. Zabiegi pielęgnacyjne znosi bardzo dobrze, można z nim robić wszystko. Na spacerach na początku trochę ciągnie, ale to z powodu tylu przeróżnych zapachów, potem już spokojnie spaceruje. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Jak się do kogoś przyzwyczai to na jego widok cieszy się jak dziecko. Niestety musi być jedynym samcem w domu, a najlepiej to jedynym psem. Niech w końcu nadejdzie dla niego nowe lepsze życie.. Nie takie przez kraty, w stresie i strachu... Tak wspaniały pies zasługuje na godne życie przy boku swojego człowieka! Osoba, która zdecyduje się na adopcje nie zawiedzie się! Może nie jest najpiękniejszym, rodowodowym psem wystawowym, ale potrafi kochać tak samo, a nawet możemy potwierdzić, że o wiele bardziej. Pies, który musiał walczyć o każdy kawałek jedzenia i przetrwanie nie jest wymagający. Taki pies docenia bardzo wiele i odwzajemnia się miłością i bezgraniczną wiernością! Wystarczy mu kochający człowiek, ciepłe posłanie i pełna miska. :)
Kontakt w sprawie adopcji/domu tymczasowego: Kamila 796-512-223

Link to comment
Share on other sites

Ogłosiłam Luisa na tych stronach:
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]tablica.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]gumtree.pl[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]adopcje.org[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]adoptujemy.pl[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
przygarnijzwierzaka.pl
alegratka.pl
adopcjapsa.pl
morusek.pl
olx.pl
oglaszamy24.pl
pajeczyna.pl
pineska.pl
tusprzedaj.pl
ogloszenia.wp.pl
cafeanimal.pl
najpewniej.pl
neeon.pl
lento.pl
ogloszenia.e-gratka.info
e-zwierzak.pl
tlenek.pl
petworld.pl
ogloszenia.com
kupsprzedaj.pl
owi.pl
rozglos.net
kokosy.pl
eoferty.com.pl
hiperogłoszenia.pl
zwierzaki.nasza-lista.com
pupil.com.pl
bezrodowodu.pl[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...