Jump to content
Dogomania

Wejście na wystawę z psem niewystawianym.


Barney

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Wiesz, różnie na to patrzą... Na klubową nie masz szans bo tam jest tylko kilka określonych ras i od razu cię wyrzucą. Na międzynarodową też raczej nie masz szans bo tam pilnują. Pozostaje krajowa. Weź w razie czego zaświadczenie o aktualnym szczepieniu na wściekliznę, jeżeli pies jest duży to kaganiec no i oczywiście pies [B][U]musi [/U][/B]być na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

A orientuje się ktoś, czy jak się wystawia psa, to można zabrać drugiego do towarzystwa? Chodzi mi konkretnie o międzynarodówkę w Opolu ;)
Wiem, że samego psa niewystawianego, nie wpuszczą. Ale może da się właśnie wejść z psem, który jest wystawiany ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja do Opola od 2 lat wprowadzam niezgłoszonego drugiego psa i nikt mi nigdy nic nie powiedział. Książeczka ze szczepieniem sprawdzona i to wszystko :) Ale w tym roku jest zmiana miejsca wystawy na halę i nie wiadomo jak będzie. W tym roku nie ryzykuję :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szwajcarka234']Wiesz, różnie na to patrzą... Na klubową nie masz szans bo tam jest tylko kilka określonych ras i od razu cię wyrzucą. Na międzynarodową też raczej nie masz szans bo tam pilnują. Pozostaje krajowa. Weź w razie czego zaświadczenie o aktualnym szczepieniu na wściekliznę, jeżeli pies jest duży to kaganiec no i oczywiście pies [B][U]musi [/U][/B]być na smyczy.[/QUOTE]

Z tą klubówką się nie zgodzę - na klubówkach często jest piknikowy klimat, przynajmniej na tej TTB, i nikt nie robi problemu z wprowadzeniem niewystawianego psa (oczywiście należącego do "klubowych" ras) na teren.
W sumie na ok. 10 odwiedzonych wystaw, tylko raz zdarzyło mi się, że przy wejściu sprawdzali, czy na pewno wchodzę ze zgłoszonym psem, a był to CACIB w Głogowie w 2013 (i nie dziwię im się, bo mają mała halę a zainteresowanie wystawą zazwyczaj bardzo duże). Na CACIBie kieleckim, warszawskim czy szczecińskim nikt nam przy wejściu nic nie sprawdzał, poza szczepieniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tusia&NN'][B]Magdabroy[/B] Sprawdź sobie na stronie opolskiego oddziału w informacjach o wystawie - tam wszystko jest napisane.
A zmieniło się całkowicie miejsce wystawy.[/QUOTE]

Ani w dziale "Informacje" [url]http://www.zkwp-opole.pl/opole-2014/pl/opole-cacib-2014-informacje.html[/url] ani w dziele "Miejsce wystawy" [url]http://www.zkwp-opole.pl/opole-2014/pl/opole-cacib-2014-miejsce.html[/url] ani w "Komunikatach" nie znajduję, żednej informacji, na temat zmiany miejsca wystawy w tym roku :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ze 2 tygodnie temu jeszcze widniała informacja na ich stronie, że miejscem wystawy będzie ta hala : [url]http://www.cwkopole.pl/[/url]
Widocznie doszli do wniosku, że jednak się tam wszyscy nie pomieszczą.

Na potwierdzenie moich słów - wejdzie na tę stronę [url]http://www.cwkopole.pl/index.php?idstrony=2[/url]
I 4 informacja od dołu "nadchodzące wydarzenia" :

[h=4][B]Opolskie Wystawy Psów Rasowych[/B]
26-27 kwietnia 2014
Organizator: Związek Kynologiczny Oddział w Opolu[/h]
Moja wina, że oddział sobie zmienia miejsca jak chce? :roll: Następnym razem nic nie powiem i się sami martwcie.

Link to comment
Share on other sites

Czytam sobie, bo tak piszecie "można" "nie można " , ale tak naprawde to niby dlaczego nie można wchodzić na wystawy z psem? W regulaminie wystaw nic takiego nie znalazłam , wiec jakby Oddzały nie mają "prawa" zabraniać wchodzic na wystawy z psem niezgłoszonym .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...