Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dziś mamy kiepski internet więc się wziąłem za zaległe sprawy i postanowiłem trochę się porozliczać.

Bardzo dziękujemy Aldrumce za przelanie 125zł z tego bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349112-zakończony-czy-to-bajka-czy-nie-bajka-dla-tymczasów-mestudio-do-15-stycznia-godz-21/

 

 

W tym czasie )od ostatniego rozliczania) zdefraudowaliśmy na żarcie 112,07

Biorąc to pod uwagę i fakt że mieliśmy już +100,58,  w chwili obecnej mamy nadwyżkę 113,51zł

Bardzo dziękujemy

 

korekta zeznania:

Pominąłem Nakusiową cegiełkę w wysokosci 100zł, więc zatem mamy nadwyżkę 213,51zł W tym miejscu wyrażam swój czynny zal :-)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, TZmestudio napisał:

Dziś mamy kiepski internet więc się wziąłem za zaległe sprawy i postanowiłem trochę się porozliczać.

Bardzo dziękujemy Aldrumce za przelanie 125zł z tego bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349112-zakończony-czy-to-bajka-czy-nie-bajka-dla-tymczasów-mestudio-do-15-stycznia-godz-21/

 

 

W tym czasie )od ostatniego rozliczania) zdefraudowaliśmy na żarcie 112,07

Biorąc to pod uwagę i fakt że mieliśmy już +100,58,  w chwili obecnej mamy nadwyżkę 113,51zł

Bardzo dziękujemy

 

korekta zeznania:

Pominąłem Nakusiową cegiełkę w wysokosci 100zł, więc zatem mamy nadwyżkę 213,51zł W tym miejscu wyrażam swój czynny zal :-)

Niestety odnalazłem jeszcze kilka paragonów na kwotę 193,95zł, czyli wychodzi że jesteśmy na plusie 19,61zł

(Wynik końcowy się zmieni, bo jeden bazarek jest jeszcze w rozliczaniu)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wszyscy żyjemy, a niektórzy nawet młodnieją jeśli chodzi o głupie pomysły i rozbrykanie. 

Zebrałem się w końcu i podliczyłem kupkę paragonów, które przekładałem z kąta w kat tak się do tego paliłem. I niestety uzbierało się tego 221,88zł.

Od jo37 w międzyczasie dostaliśmy 12zł

W związku z tym nasz stan na chwilę obecną wynosi --190,27zł

Bazarki pilnie potrzebne :-(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Żeby Ovka chciała spać na normalnym materacu, ale NIE! musi być podusia! Drogą kupna zakupiliśmy nowe posłanko z podusią, a jakże, ale NIE! to fabryczna ! śmierdzi, pierdzi - sama nie wiem, co przeszkadza .... zatem na nowe wrażona stara podusia ze starego posłanka i ... szału nie ma, ale "lubię cię, bo nie mam wyjścia" ;) 

Utarg wysłany, po zaksięgowaniu prosim o potwierdzenie i spadamy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Żeby Ovka chciała spać na normalnym materacu, ale NIE! musi być podusia! Drogą kupna zakupiliśmy nowe posłanko z podusią, a jakże, ale NIE! to fabryczna ! śmierdzi, pierdzi - sama nie wiem, co przeszkadza .... zatem na nowe wrażona stara podusia ze starego posłanka i ... szału nie ma, ale "lubię cię, bo nie mam wyjścia" ;) 

Utarg wysłany, po zaksięgowaniu prosim o potwierdzenie i spadamy :)

Potwierdzam wpłyniecie pieniędzy na konto w kwocie 460zł Bardzo dziękujemy. 

Wieczorem uzupełnię rozliczenie o przelewy i paragony. 

Link to comment
Share on other sites

Zeznanie podatkowe za bandę:

mieliśmy stan -203,47

Otrzymaliśmy z bazarku Gusiaczka 460zł

Otrzymaliśmy wpłatę od Aga76 na kwotę 40zł. 

Wydaliśmy (z paragonów z pierwszej kupki) 226,47zł

jutro sprawdzą drugą kupkę (kieszenie portwele i inne zakamarki w samochodzie - nic nie ginie)

Stan na dziś wynosi: +70.06zł

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...