Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

Dnia 7.09.2018 o 10:42, TZmestudio napisał:

Wyzwanie?? Przecież wiadomo, że z Wami nie da się wygrać :-)

Dziękujemy bardzo za pomoc. 

 

 

Oj tam, sie nie da ;)
Niestety O!Volumen w czasie się przesunie -  nie ogarniam ... chyba już w piętkę gonię - wszystko ni za mną, ni przede mną, jak mawiała Babcia :(  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 4.10.2018 o 08:07, zuanna napisał:

Mam prośbę - czy możecie potwierdzić mi wpłaty od kwietnia? Zmieniałam bank i zamiast spisać nr rachunku odgrzebywałam z poczty. Nie wiem czy aktualny :(

Musimy poczekać na mestudio. Ja nie mam dostępu do jej konta. Zatem czekamy.....

Link to comment
Share on other sites

Mamy dobrą i złą wiadomość. 

zła: Tuptuś którego znaleźliśmy i którego próbujemy unormalnić złamał nogę (ponownie). Tym razem kość poniżej wcześniejszego operowania. Lekarz stwierdził, że jego kości są kruche i podejrzewa krzywicę i zaniedbania w żywieniu matri i Tuptusia zaraz po urodzeniu. Jego kości są zwyczajnie kruche. 

A. ze on nie ma programu "chodzę", tylko biegnę to takie wydarzenie się zdarza. Wyjściem jest trzymanie go w klatce i wyprowadzanie na smyczy. 

Koszt zabiegu na którym właśnie go zawiozłem w chwili obecnej jeszcze nieznany.

dobra: dostaliśmy prezent od babcia Ania na szczepienia dla psów 200zł - bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Gusiaczek napisał:

Jasna ! Tuptuś, aleś natuptusiał! :(
W drodze dochód z bazarku O!Volumen 585 zł, co w tej sytuacji nie zeruje, ale zawszeć wspomoże.
Zatem cza szykować kolejny bazarek;)
Pozdrawiamy :)

Bardzo dziękujemy. Jak wpłyna to potwierdzimy.

Swoją drogą bardzo ładny banerek masz w podpisie. :-D Jeden z ładniejszych jakie widziałem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Aldrumka napisał:

kosztowny psiaczek, co zrobić aby nie było tak co chwilę

Zabrać od nas ze dwa psy i już resztę ogarniemy. 

Albo postawić szczelne ogrodzenie. 

Oba rozwiązania w chwili obecnej niewykonalne. 

Na oba rozwiązania potrzebne są pieniądze których nie ma. Jeśli nie można zzerować minusa przy opłacie za jedzenie, to jak jeszcze wygospodarować koszty ewentualnego hoteliku?

O kosztach ogrodzenia nawet nie wspomną. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2018 o 08:07, zuanna napisał:

Mam prośbę - czy możecie potwierdzić mi wpłaty od kwietnia? Zmieniałam bank i zamiast spisać nr rachunku odgrzebywałam z poczty. Nie wiem czy aktualny :(

Zuzanna, wszystkie wpłaty są jak należy. Bardzo dziękujemy, wpisane są w poście na dole na pierwszej stronie. 

Dziękujemy też Agnieszka103 i Mattilu za ich wpłaty. Bardzo dziękujemy. 

Odliczaniem całej reszty i zbieraniem paragonów zajmuje się Tz,  ja już nie mam nawet odrobiny chęci czy zapału aby to kontynuować. Sytuacja nasza jest koszmarna i długo się nie zmieni. Nie mam pojęcia ile czasu mnie nie będzie. 

Nic więcej dodać nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...