Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

A co u Stada i u Was?

Witam wszystkich zaglądających.

 

U nas - u mnie dół bo nikt nie dzwoni ani w sprawie Poli ani w sprawie Bafiego. Te psy muszą znaleźć domy. Pola jest diabelnie autystyczna przy Beti i funkcjonuje jak nawiedzona w okolicy Beti. W tej chwili to nie jesteśmy nawet jej w stanie odwołać ze spaceru aby wróciła do domu czy do kojca tylko trzeba wiecznie chodzić z nią na smyczy bo inaczej to sobie wchodzi do domu kiedy to jej pasuje, a tak jakbym chciała gdzieś wyjść to masakra, w życiu nie da się złapać. Ona musi mieć swój dom bez żadnych psów i zarówno kojec jak i możliwość bycia w domu najlepiej bo jak będzie mieszkała w bloku to w ogóle nie radziłabym jej nigdy spuszczać. Ona ma takie naleciałości włóczęgi przez te lata kiedy mieszkała pod Radomiem.

Bafi to wiadomo - wariat na kółkach. Jednak w ogrodzie wystarczy raz go przywołać i zaraz przybiega, to samo gdzieś dalej w terenie. Dużo się nauczył, ale szaleństwo w oczach jest na porządku dziennym.

Ostatnie dni spędzaliśmy non stop w ogrodzie, weekend leniwie przeleżałam z książką w ogordzie - dosłownie, a psy razem ze mną, zadowolone i nieco umęczone upałem. Szczególnie Roza źle znosi upały, jedna runda po ogrodzie w pełnym słońcu i Roza już ma jęzor do ziemi, a rundy robić trzeba aby się wysikały na uboczu. Bafi też kiepsko znosi upały.

 

026.JPG

 

037.JPG

 

001.JPG

 

024.JPG

 

051.JPG

Link to comment
Share on other sites

Zmiana dogomanii spowodowała stratę wątków które śledziłam. Wpłacam na Roxi pieniążki i chciałabym wiedzieć czy trafiają na właściwe konto. Będę bardzo wdzięczna za potwierdzenia otrzymania skromnej wpłaty dla Roxi.

Link to comment
Share on other sites

Zmiana dogomanii spowodowała stratę wątków które śledziłam. Wpłacam na Roxi pieniążki i chciałabym wiedzieć czy trafiają na właściwe konto. Będę bardzo wdzięczna za potwierdzenia otrzymania skromnej wpłaty dla Roxi.

Proszę zajrzeć na wątek Roxi - skarbnikiem jest asiuniab i to do niej trafiają fundusze od poszczególnych darczyńców i ona robi rozliczenia - Roxi ma zbyt duże finanse o czym informowałam już pod koniec zeszłego roku więc może Pani przeznaczyć swoje darowizny na inny cel.  Roxi. http://www.dogomania.com/forum/topic/132712-roksi-rubaszna-staruszka-podzielisz-si%C4%99-5-z%C5%82-z-suczyd%C5%82em/

Suczka z postu 3043 trafiła do kozienickiego przytuliska i obecnie jest na tymczasie u mnie. Nazywa się Masza. Młodziutka, najwyżej dwa latka. Bardzo na razie wystraszona ale szybko się otwiera. 

Wiem gdzie trafił ten pies, ale nie jest to wątek psów przytuliskowych tylko moich zasiedziałych tymczasów. 

 

 

 

Wyjeżdżamy w piątek wieczorem, do hoteliku musimy oddać 5 psów. Z nami pojedzie jeden bo większego wyboru nie mamy, no chyba, że jakiś cud się wydarzy.

Link to comment
Share on other sites

Jaki będzie wyjazd to się okaże :), trudno jest spokojnie gdzieś pojechać jak się ma taka gromadę zwierzaków, w domu zostają przecież koty na kilka dni - 3 w domu, dwa w domku obok i jeden dochodzący szarak.

 

Zakupiłam worek karmy - koszt 127 zł.

 

035.JPG

 

030.JPG

 

026.JPG

 

035.JPG

 

019.JPG

Link to comment
Share on other sites

Fizia i Jordi pojechały już na wczasy do Ziutki I kejciu. 

Zdecydowaliśmy, że zabierzemy ze sobą Gacka bo zostawienie go w jakimkolwiek miejscu z nowymi ludźmi może skończyć się dziwnie, już wolę dzikusa mieć przy sobie, może nie zejdzie nam dziewczyna na zawał.

Jutro odwozimy do hoteliku resztę psiaków - musimy zrobić dwie rundy bo Pola strasznie się denerwuje w samochodzie i wymiotuje jak szalona, a po drugie 5 psów w samochodzie jednorazowo to ogromna przesada.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że mam pustą listę subskrybcyjną. No cóż - nowa niespodzianka dogomaniacka...

 

TZmestudio, wklejam mój post z innego wątku. Może pomogę...

 

Można odzyskac swoją zawartosc.    :)

Sama tego nie wymyśliłam. To Rozi napisała na innym wątku.    ;)

 

Należy wejśc po zalogowaniu w ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.

Potem z boku, po lewej stronie należy wybrac funkcję TEMATY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁEŚ.

I zaznaczyc okres, z jakiego ma byc ta zawartosc. Np. rok.

To będzie odpowiednik MOJEJ ZAWARTOŚCI, która po awarii jest pusta.

Potem już wchodzisz sobie po zalogowaniu z ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.

(Jeśli wyłączy się funkcję TEMATÓW, W KTÓRYCH..., to znowu Nowa zawartośc stanie się zbiorem wszystkich postów ze wszystkich watków).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie.

Powróciliśmy niestety do szarej rzeczywistości. Chętnie spędziłabym na wyjeździe minimum dwa tygodnie skoro to raz na x lat się zdarza, no ale może kiedyś. Powoli porządkujemy psie sprawy więc może dojdziemy w końcu do jakiejś normalności.

Psiaki w hoteliku zachowywały się porządnie i wstydu nam nie przyniosły. Nie odniosły też przez ten wyjazd jakiegoś widocznego uszczerbku psychicznego więc jest ok :). Trochę zmartwiła mnie cena pobytu zwierzaków bo w hoteliku najniższa stawka to 20 zł doba, a nie jak jakiś czas temu 15 zł. 

 

Niestety dziś pada co jest wkurzające bo mamy do zrobienia parę rzeczy w ogrodzie, a tu porażka kompletna.

 

Na koncie przemknęły mi jakieś finanse od Mattilu miłej - ale to jakaś duża kwota i nie wiem dlaczego, z jakiego powodu aż tyle? Oczywiście pięknie dziękujemy, ale proszę aby Mattilu dała znać czy tak ma być. Uzupełnię rozliczenie wieczorkiem :).

 

Rewelacyjnie wyjazd wpłynął na pannę Gacusiową. Psinka zachowywała się super, Okazuje się, że jest bardzo oddanym pieskiem, zapatrzonym w pańciostwo i pilnuje się na każdym kroku. Ładnie jeździ samochodem, ładnie chodzi na spacerki w obcym terenie, super się przełamała przez ten wyjazd. Można śmiało ją wydać do bloku, ale do spokojnego domu i wyrozumiałego bo przytulanką nie będzie. W Świnoujściu jest wydzielony bardzo duży teren plaży dla zwierzaków i można szaleć ile się chce, także korzystaliśmy kilka razy dziennie.

 

020.JPG

 

039.JPG

 

041.JPG

 

009.JPG

 

031.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...