Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

Dnia 18.11.2019 o 19:44, Aldrumka napisał:

czy z tego co zooart oferuje na odrobaczenie warto coś dokupić aby była darmowa przesyłka ?

(pytam bo mam zamiar sfinansować to psiakom i kociakom)

Przegapiłem Twój wpis za co bardzo żałuję.

W międzyczasie Anoniumowy darczyńca zamówił preparat na pchły i kleszcze i wysłał pieniądze na odrobaczenie. Odrobaczenie już do nas idzie, a psy i koty wypryskane. 

Na szczęście ten temat mogę uznać za zamknięty z czego bardzo się cieszę. 

I tym bardziej dziękuję za ofiarowaną pomoc. :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2019 o 15:51, TZmestudio napisał:

Na dzień 12 pażdziernika mieliśmy +107,38

z dwóch zakończonych bazarków uzbieraliśmy +219 i +229zł

w tym czasie wydałem 656,04

Dostaliśmy dodatkowe wpłaty od Agnieszka103 +10 i Zuanna +20

Stan na chwilę obecną to -70,66

Dostaliśmy wpłatę częściową z tego bazarku: 

https://www.dogomania.com/forum/topic/350846-obnizeczka-niezwykle-ksiazki-walet-pik-przeznaczeni-k-grocholi-swiatecznie-nadziejkowo-dla-bandy-cudnej-zapraszam-dobreduszenki-do-2811/page/4/?tab=comments#comment-17543848

kwotę 60zł

Wydaliśmy 188,74 zł (100zł to same leki). 

Stan na dziś to -199,4

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2019 o 21:58, Kejciu napisał:

Marcin ja prowadzę ciastkowy na inny cel - więc albo wystawi ktoś inny albo dołożysz do najblizszego bazarku jesli taki będziesz robił?  Oferuję się z pieczeniem teraz bo za 2 tyg już będę miała zamówienia na Święta i fizycznie nie dam poprostu rady. Jak się zdecydujecie to dawajcie info. 

Kasiu ja zbieram fanty na zrobienie bazarku tylko jeszcze muszę ogarnąć kwestię wysyłkową bo dawno tego nie robiłam, a więc mogę dorzucić te ciasteczka do bazarku. Daj mi znać proszę :) Na bazarku będę zbierać pieniądze dla trzech osób ale wtedy zysk z ciasteczek pójdzie tylko dla Mestudio.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2019 o 21:48, TZmestudio napisał:

około 200zł-250zł na już. Odrobaczenie musi obejmować również włosogłówki, które zwalcza się przez kilka lat. Odrobaczenie musi być robione mniej więcej co miesiąc. 

Lekarz stwierdził obecność jaj na sierści psów. 

Samo odpchlenie to koszt koło 100zł za całą bandę. Robiliśmy to Frontline który nadaje się również dla kotów. 

tzn. że dobrze by było za ten miesiąc powtórzyć odrobaczenie ? bo raz to na pewno za mało ?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Annaa4 napisał:

tzn. że dobrze by było za ten miesiąc powtórzyć odrobaczenie ? bo raz to na pewno za mało ?

Mamy problem z włosogłówką przywleczoną ze schroniska przez psa Jordana którego z nami już nie ma. Niestety jest to najgorszy z możliwych pasożytów, którego jaja mogą pozostać w ziemi nawet 5 lat. I jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby ..... zebrać wierzchnią ziemię i ją wywieźć. Co oczywiście jest nierealne. Więcej informacji jest pod tym linkiem:

https://magwet.pl/25368,wlosoglowczyca-u-psow-problem-nadal-aktualny

Puenta jest taka, że trzeba odrobaczać co 8 tygodni przez okres ponad roku. Nie ma innego wyjścia. Każde przerwanie kuracji zaczynamy od początku. 
Niestety przy okazji innego badania okazało się że są już u kilku psów, a jeśli są u kilku to znaczy że maja wszystkie. 

To jest groźne cholerstwo i będę musiał sam zrobić badanie na obecność bo można się zarazić.  

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, TZmestudio napisał:

Mamy problem z włosogłówką przywleczoną ze schroniska przez psa Jordana którego z nami już nie ma. Niestety jest to najgorszy z możliwych pasożytów, którego jaja mogą pozostać w ziemi nawet 5 lat. I jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby ..... zebrać wierzchnią ziemię i ją wywieźć. Co oczywiście jest nierealne. Więcej informacji jest pod tym linkiem:

https://magwet.pl/25368,wlosoglowczyca-u-psow-problem-nadal-aktualny

Puenta jest taka, że trzeba odrobaczać co 8 tygodni przez okres ponad roku. Nie ma innego wyjścia. Każde przerwanie kuracji zaczynamy od początku. 
Niestety przy okazji innego badania okazało się że są już u kilku psów, a jeśli są u kilku to znaczy że maja wszystkie. 

To jest groźne cholerstwo i będę musiał sam zrobić badanie na obecność bo można się zarazić.  

dziękuje, za informacje, postaram się zrobić bazarek i pomyślę jak można pomóc długofalowo

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Annaa4 napisał:

dziękuje, za informacje, postaram się zrobić bazarek i pomyślę jak można pomóc długofalowo

Dzięki AD mamy na dwa odrobaczenia. Jedno idzie już i koszt to 125zł (za całą Bandę) i pozostałe jeszcze pieniądze starczą na kolejne. 
W związku z tym, że startujemy z odrobaczaniem, weterynarz kazał podać drugą dawkę po 6 tygodniach. . Czyli problem będzie z początkiem lutego kiedy wypada kolejny termin na który chwilowo nie mamy pieniędzy. (z podarowanych pieniędzy starczy na mniejszą połowę :-). 

Mi chwilowo skończyły się pomysły na fundusze. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2019 o 22:46, TZmestudio napisał:

pozdrawiam ogromnie lapenki 

 z tego bazarku kt dziś konczymy

jest już u Was 80 zl

 jeszcze będzie ciut pieniążka kt dopiero dosle

ps

wujenek nie dlatego wszędzie wstawim

wielkie litery

 aby wszytcy ujrzeli..

jeno przez kłopoty ogr z oczami

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nadziejka napisał:

pozdrawiam ogromnie lapenki 

 z tego bazarku kt dziś konczymy

jest już u Was 80 zl

 jeszcze będzie ciut pieniążka kt dopiero dosle

ps

wujenek nie dlatego wszędzie wstawim

wielkie litery

 aby wszytcy ujrzeli..

jeno przez kłopoty ogr z oczami

Jak przytrzymasz klawisz Ctrl i naciśniesz " + ' (plusik) to literki w przeglądarce staną się większe. Każde naciśnięcie powoduje powiększenie. 

Kombinacja Ctrl - (minus) powoduje zmniejszenie.

To informacja dla ślepaków jak ja którzy jeszcze o tym nie wiedzą. :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2019 o 22:46, TZmestudio napisał:

Od Nadziejki dostaliśmy 80zł. 

Z bazarku Ptasiego 192zł (bez jednej wpłaty - jak dojdzie to doliczę)

Niestety wydaliśmy w tym czasie 274,70 

Aldrumka zasiliła nas kwotą 40zł. 

Stan na dziś to: -162,10

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2019 o 16:00, Aldrumka napisał:

zapraszam

https://www.dogomania.com/forum/topic/350996-rozmaitości-dla-dt-mestudio-zapraszam-do-15-grudnia-do-2100/

 

ps. może uda Ci się zlikwidować entery w podpisie - będzie łatwiej przeglądać wątki

Bardzo dziękujemy za bazarek. I skarcony PS kajając się naprawiłem podpis:) 

Dnia 8.12.2019 o 20:58, Nadziejka napisał:

zapraszam na kolejny kramik dla lapeczek u mestudio oraz dla                      babulineczek od iwny

 do 20 grudnia

 

 

Bardzo, bardzo dziękujemy :)

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Zapraszamy  na kolejny O!Volumen, którego część ew. dochodu dla Bandy :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351019-ovolumen-do-1512-godz-2000/

Niczym błyskawica powstał ten bazarek. Jestem pełen podziwu i bardzo dziękujemy..... :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...