Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

A moja Kula miała dziś operację na cito. Przepuklinka była sobie i była, aż nagle zrobił się purchel wielkości kurzego jaja, znaczy stopniowo się zrobił, tylko ja tępa krowa z opóźnieniem zobaczyłam. Lekarz podejrzewał, że to guz, więc nerwy mam w strzępach, ale już dobrze. Łazi teraz, bidna, i się przewraca.

Link to comment
Share on other sites

Moja też miała przepuklinę krótko po wzięciu jej ze schroniska i lekarka się nie poznała, mówiła że to guz. Strasznie wszyscy rozpaczaliśmy, ale poszłam do innego weterynarza na konsultację, uspokoił nas ze to zwykła przepuklina, zoperował i minęło juz prawie 6 lat od tej pory.

Link to comment
Share on other sites

Zabiorę głos bo ja ruda od urodzenia - błękity odpadają, w ogóle nie pasują, za to zielony pasuje super, swego czasu miałam same zieloności w szafie aż musiałam się do pionu nieco postawić i zacząć myśleć bardziej kolorowo. Ale i tak wiecznie ciągnie mnie do zielonego. 

Gackowa nad morze?....Nie wiem jak będzie w tym roku, jechać możemy zawsze, a zaproszenie mamy już od kilku miesięcy. W ostatni weekend najbliższa rodzina TZ-a miała dużą uroczystość i też nawet nie próbowaliśmy się wybrać. 

U nas nuda, pomijając moją osobę i moje atrakcje zdrowotne. Jestem pod wrażeniem. 

Link to comment
Share on other sites

No, przeca i Ania była z Zielonego Wzgórza ;) ja od ponad 30 lat ruda z wyboru, ale właśnie skłaniam się do zmiany kolorystyki ..... obaczym, pewnikiem będzie jak wyjdzie :D Ewa, za Twe zdrówko może niekoniecznie się napiję, ale kciuki potrzymam :)

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gusiaczek napisał:

No, przeca i Ania była z Zielonego Wzgórza ;) ja od ponad 30 lat ruda z wyboru, ale właśnie skłaniam się do zmiany kolorystyki ..... obaczym, pewnikiem będzie jak wyjdzie :D Ewa, za Twe zdrówko może niekoniecznie się napiję, ale kciuki potrzymam :)

 

Opierniczyć trza a nie pić. A kciuki będą potrzebne. . 

Link to comment
Share on other sites

Dziś podjechaliśmy z naszą Fiźką i Lady nad Wisłę. No i jakżeby inaczej? Podjeżdżamy pod wał, a tu z zarośli wychodzi mały piesek z długą sierścią i patrzy na nas. Niestety jak wylazłam to piesek dał nura w te zarośla na wale i nijak go nie mogłam znaleźć. Za to jak cmokałam itd. to zaczęło coś miauczeć i wyłonił się z chaszczy czarny kocur miziasty niemożliwie. Podjechaliśmy pod wieczór w to miejsce, ale psiny nie znaleźliśmy. Wlazłam w te chaszcze po psich śladach i widać było wyleżane miejsce, zostawiłam tam karmę no i zobaczę, może jutro rowerem podjadę i sprawdzę czy zjedzone albo czy psina gdzieś krąży. Tak się kończą głupie pomysły czyli wycieczki.

Kocisko, które wylazło z chaszczy.

DSCF0405.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mestudio napisał:

Dziś podjechaliśmy z naszą Fiźką i Lady nad Wisłę. No i jakżeby inaczej? Podjeżdżamy pod wał, a tu z zarośli wychodzi mały piesek z długą sierścią i patrzy na nas. Niestety jak wylazłam to piesek dał nura w te zarośla na wale i nijak go nie mogłam znaleźć. Za to jak cmokałam itd. to zaczęło coś miauczeć i wyłonił się z chaszczy czarny kocur miziasty niemożliwie. Podjechaliśmy pod wieczór w to miejsce, ale psiny nie znaleźliśmy. Wlazłam w te chaszcze po psich śladach i widać było wyleżane miejsce, zostawiłam tam karmę no i zobaczę, może jutro rowerem podjadę i sprawdzę czy zjedzone albo czy psina gdzieś krąży

 

Ale chcesz złapać i zawieźć do schronu? Czy nudzi Wam się?

Link to comment
Share on other sites

Nam się nie nudzi, jednak chciałabym sprawdzić co to za bieda, nie bardzo wyobrażam sobie, że wiem, że tam koczuje i idę sobie dalej swoją drogą, a niech tam siedzi w tych krzaczorach. Zawsze mogę odwieźć do przytuliska biedę albo zgłosić telefonicznie, że jest do odłowienia.  

Małe to, kudłate było, przestraszone dość poważnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...