Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

Ewus a ile macie kociaki w na a ile własnych, że tak powiem?

Omatkokochana! ale mi się napisało :D oczywiście TZ wie czemu :P

 

Własne 5

niewłasne: 3

No to trzeba dzielić kupno karmy, nie ma to tamto.

 

8 kotów = 100 %

3 koty = x %

 

x = 3 x 100 % / 8

x = 300 / 8

x = pi razy oko 37 % i to jest wasz wydatek na 3 kocie tymczasy.

Więc trzeba to odliczać od sumy zakupionej karmy i gitara :P

Link to comment
Share on other sites

Omatkokochana! ale mi się napisało :D oczywiście TZ wie czemu :P

 

No to trzeba dzielić kupno karmy, nie ma to tamto.

 

8 kotów = 100 %

3 koty = x %

 

x = 3 x 100 % / 8

x = 300 / 8

x = pi razy oko 37 % i to jest wasz wydatek na 3 kocie tymczasy.

Więc trzeba to odliczać od sumy zakupionej karmy i gitara :P

Aleś w nowym roku inteligencją trzasnęła.... No, po prostu czad! Jeszcze trochę i będę na Ciebie docent mówił. 

Link to comment
Share on other sites

Aleś w nowym roku inteligencją trzasnęła.... No, po prostu czad! Jeszcze trochę i będę na Ciebie docent mówił. 

Możesz już teraz mówić :)

 

Ale na poważnie....myślę, że 40 % z sumy zakupionej karmy kociej, powinniście wpisywać w wydatki tymczasów.

 

nie

Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Na Ziutke sie nie mowi, mowi sie do Ziutki i ona slucha :)

Drodzy Mestudiowie, zycze Wam z calego serca zdrowia, sil i deszczu kasy w calym Nowym Roku, zebyscie dalej mogli byc jdnym z mich najulubienszych DT. A Ewie dodatkowo zycze nowych ciekawych roslinek w ogrodzie ;)

Link to comment
Share on other sites



Ale na poważnie....myślę, że 40 % z sumy zakupionej karmy kociej, powinniście wpisywać w wydatki tymczasów.

Dziekuje


czy ktoś z osób pomagających mestudio....wplacajacych, bazarkujacych itd mogą się odnieść do mojej propozycji ? Czy tylko ja jestem tego zdania ?
Link to comment
Share on other sites

Ja tam uważam, że koty powinny łapać myszy i w ogóle ich nie trzeba karmić.

No i to jest zdanie narodu :smile:. Nasze są odkarmione i wyfutrowane, a i tak uwielbiają łapać myszy. Sprawia im to frajdę.

 

A teraz taka informacja noworoczna bdb związana z przytuliskiem. Weszły nowe przepisy i miasto nie musiało organizować przetargu na zajmowanie się przytuliskiem więc gmina podpisała umowę z naszym miłym gabinetem 4łapy. Także w tym roku będzie spokojniej w przytulisku i bez takich tam różnych. 

 

 

Co do przytyków peselowych - TZ spójrz ty w swój lepiej i wnioski wyciągnij, a nie młodej dziewczynie robisz przytyki. 

Link to comment
Share on other sites

No i to jest zdanie narodu :smile:. Nasze są odkarmione i wyfutrowane, a i tak uwielbiają łapać myszy. Sprawia im to frajdę.

 

A teraz taka informacja noworoczna bdb związana z przytuliskiem. Weszły nowe przepisy i miasto nie musiało organizować przetargu na zajmowanie się przytuliskiem więc gmina podpisała umowę z naszym miłym gabinetem 4łapy. Także w tym roku będzie spokojniej w przytulisku i bez takich tam różnych. 

 

 

 

Bardzo dobra wiadomosc! :)

Link to comment
Share on other sites

No i to jest zdanie narodu :smile:. Nasze są odkarmione i wyfutrowane, a i tak uwielbiają łapać myszy. Sprawia im to frajdę.

A teraz taka informacja noworoczna bdb związana z przytuliskiem. Weszły nowe przepisy i miasto nie musiało organizować przetargu na zajmowanie się przytuliskiem więc gmina podpisała umowę z naszym miłym gabinetem 4łapy. Także w tym roku będzie spokojniej w przytulisku i bez takich tam różnych.


Co do przytyków peselowych - TZ spójrz ty w swój lepiej i wnioski wyciągnij, a nie młodej dziewczynie robisz przytyki.

Nie wiesz Ewa, że TZ tak lubi się ze mną droczyc? Na każdym wątku to widać a wejdź na banerkowy to ho ho! Ale już jesteśmy po rozmowie tel osobistej :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...