Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam prośbę o pomoc w ogłoszeniu kocurka Feliksa. Przygotowałem nieudolnie tekst i jakby ktoś miał ochotę pozmieniać i ogłosić to będziemy wdzięczni:

Uroczy kocurek podrzucony w listopadzie jako maluch ssący mleko szuka kochającego domku. 
Wygląd niczym Felix z reklamy karmy dla kotów. Nazwany został Feliks i na to imię reaguje (szczególnie jak coś broi).Rozrabiaka, niskolatający kot niczym batman o świcie i zmierzchu. Każdy paproch jest dobry aby się zabawiać. Nie zrzuca przedmiotów ze stołu. Stara się dominować w stosunku do innych kotów ale robi to w formie zabawy ale konsekwentnie. 
Korzysta z kuwety i umie przechodzić (a raczej przelatywać) przez przejścia dla kotów. Je zarówno puszki i suche. Waży koło 3 kg i nie chce przytyć za  bardzo. 
Kocur bez namolności i zbytniego mruczanda. Pojawia się jak chce się przytulić najczęściej przy wolnych kolanach albo jako kompan na kanapie prze oglądaniu telewizji. 
Wykastrowany i wstępnie zaszczepiony na wściekliznę. Odrobaczony. Odpchlony.  
Przyzwyczajony do psów i traktuje je jako kompany do zabawy. Wszystko latające jest do upolowania - dom musi byc dobrze zabezpieczony, bo nie jest dla niego nic nowego próba polowania na latające ptaki przelatujące obok okna. Nie jest to kot wychodzący. 

Oddam w dobre ręce. Do Warszawy jest możliwy dowóz po wcześniejszej wizycie przedadopcyjnej

kontakt: 5163267zero2"

Zdjęcia poniżej

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2019 o 16:33, Aldrumka napisał:

 

16 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Ruszył kolejny O!Volumen
Zapraszamy serdecznie !
Bądźcie z nami dla Ogoniastych w potrzebie :)

(wejście przez banerek)


image.png.cbc79fed7bc6b3eb0173947068d7f2d1.png

Jestem zaskoczony. Nie wiem co powiedzieć. :-)

Dziękujemy. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aldrumka napisał:

ukłony dla Gusiaczka - wierny, pracowity i skuteczny :)

 

z inkowo-mojego będzie ze 20 zł :( nie ma czym się zachwycać

liczy się chęć i poświęcenie czasu i takie tam... Sam wiem ile to zajmuje energii i czasu robiąc bazarki. Tym bardziej dziękujemy.... 

A kwota z bazarku to już wynik wielu czynników. Czasem jest słońce a czasem deszcz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 3.06.2019 o 12:22, Agnieszka103 napisał:

Dzień dobry, z krótkim zapytaniem - czy nr konta nie zmienił się i czy wpłata dociera co miesiąc. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam

 

Dnia 3.06.2019 o 14:28, zuanna napisał:

Podpinam się pod pytanie Agnieszki103

wysłałem PW :-)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2019 o 13:05, TZmestudio napisał:

Potwierdzam wpłynięcie 25,00zł Dziękujemy. 

Uzupełnię rozliczenie razem z bazarkiem kosmetycznym w ciągu kilku dni. 

W końcu usiadłem do rozliczenia. 

11 maja mieliśmy 115,94zł

25 zł od Aldrumki z bazarku

431zł z mojego bazarku Bądź .... część3

w tym czasie udało nam się wydać kwotę 342,28zł

zakupiliśmy dla całej Bandy Frontline 250ml i wypryskaliśmy wszystko jak leci przy wyraźnym proteście, manifestacji jawnej niesubordynacji i totalnym braku jakiejkolwiek współpracy ze strony większej części Bandy. koszt 102,99zł

W sumie mamy na koncie +126,67zł Zatem trzymamy się cały czas na plusie.

Nie mogę chwilowo znaleźć dwóch rachunków, jak w końcu się znajdą to kwota ulegnie jeszcze zmianie

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...