Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Jutro Gajulka jedzie na gastroskopię, od wczoraj nie mogę sobie znaleźć miejsca :/
Tak na odprężenie wrzucę dzisiejsze fotki. Pierwsza z krótkiego popołudniowego spacerku

5c39acb6e947859b.jpg

A druga to typowe zachowanie małej mordki. Gdy wychodzimy na spacer i wracamy, Gajka kontroluje otoczenie przez okna na klatce schodowej. Żeby móc się rozpaszczyć na widok psa pod jej klatką :)

512adc251cdc1c27.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, guccio napisał:

Długo jeszcze do badania?

Gajulka już w domku. Marniutka, bo po znieczuleniu ogólnym. I na dodatek nie można smaczka dać.
Gastroskopia zrobiona, mamy nieprawidłową budowę przełyku (na razie operacja nie jest potrzebna, jedynie obserwacja), w żołądku stan zapalny i zostały pobrane próbki żeby poznać powód. Wyniki badania będą w piątek po 17. Mała mordka ma też refluks. Gaja była na badaniach z Lepszą Połową, dzięki czemu wszystko zniosła bardzo spokojnie. Ze mną byłoby więcej nerwów u psinki. Było coś jeszcze na temat gardła, ale w tej chwili wyleciało mi z głowy, a nie mogę zapytać (ale nic mrożącego krew w żyłach)
Do piątkowych wyników znowu czekają mnie nerwy.
Kciuki oczywiście dalej wskazane.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Radek napisał:

Gajulka już w domku. Marniutka, bo po znieczuleniu ogólnym. I na dodatek nie można smaczka dać.
Gastroskopia zrobiona, mamy nieprawidłową budowę przełyku (na razie operacja nie jest potrzebna, jedynie obserwacja), w żołądku stan zapalny i zostały pobrane próbki żeby poznać powód. Wyniki badania będą w piątek po 17. Mała mordka ma też refluks. Gaja była na badaniach z Lepszą Połową, dzięki czemu wszystko zniosła bardzo spokojnie. Ze mną byłoby więcej nerwów u psinki. Było coś jeszcze na temat gardła, ale w tej chwili wyleciało mi z głowy, a nie mogę zapytać (ale nic mrożącego krew w żyłach)
Do piątkowych wyników znowu czekają mnie nerwy.
Kciuki oczywiście dalej wskazane.

Kciuki trzymamy.Biedna mordka.Co tu więcej powiedzieć...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, guccio napisał:

Biedna mordka.Co tu więcej powiedzieć...

No, bidulka z naszej małej mordki.  Cały czas nie doszła do siebie po badaniu. Pewnie brzuszek jeszcze podrażniony. 

13 minut temu, Aska7 napisał:

Trzymajcie się

Dołożymy wszelkich starań :)
Już dopytałem, co z gardłem. Podrażnienia gardła są spowodowane nieprawidłową budową przełyku. Ale pewnie lepiej by to wytłumaczyła Lepsza Połowa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Obserwuj, bo bywa perforacja i wtedy d..a

Najchętniej obserwowałbym całodobowo, w lecznicy.
Noc minęła niespokojnie. Najpierw wyjście w trybie alarmowym koło północy, a później o czwartej rano. Teraz mała mordka śpi.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Dużo zdrowia dla Gajulki. 

Dziękujemy. 

3 godziny temu, guccio napisał:

Oby jutro lepsze wieści.

Dziś Gajulka odsypiała wczorajsze badania. Mam nadzieję, że jutro już wróci chociaż trochę humoru. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Aska7 napisał:

No i jak dzisiaj ?

 

6 godzin temu, guccio napisał:

Też o to samo zapytam.

Dzisiaj trochę lepiej. Widocznie wczorajsze gorsze samopoczucie to jeszcze efekt nieprzyjemnego badania. Nawet trochę mi dzisiaj Gajulka przeszkadzała w pracy:) Nie jest to całkiem normalne zachowanie, ale Gajka nie jest zupełnie zdrowym psem. Teraz zostały tylko nerwy o piątkowe wyniki (no i trochę nerwów, czy mała mordka wróci do wcześniejszej formy).

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Ojej, jaka bidulinka :( Nie wiem co więcej napisać. 

Ważna jest obecność, nawet z niewielką ilością słów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...