Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

To długo spokój był :/
Wczoraj wieczorem Gajulka nie miała apetytu (czasem się zdarza, karma dla nerkowców pyszna nie jest). Dzisiaj z rana mała mordka odmówiła ulubionego przysmaku. A później wymioty, dyszenie, ogólnie złe samopoczucie. Szybka wizyta u weta (nie w naszej lecznicy, bo wiadomo, liczy się czas, a miasto zasypane). Gajka ma obrzęk górnych dróg oddechowych i mocno powiększone migdałki. Gorączkę oczywiście też. Na dobry początek dostaliśmy dwa zastrzyki. Po powrocie do domu Gajulec przynajmniej nie dyszy i nie wymiotuje. Jest z lekka marna i śpi, pewnie poranek Gajulkę wymęczył. Jeżeli się nie poprawi to jutro z rana kolejna wizyta, w razie poprawy kolejne wizyty w środę i piątek. Czasami to mi się ryczeć chce. A przecież w poniedziałek mamy umówioną gastroskopię. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, guccio napisał:

Trzeba być dobrej myśli.Gajka jest zaopiekowania jak tylko może być najlepiej.

Dziękujemy za dobre myśli.

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Może powinna chodzić w kubraczku. 

Chyba tak. Tym bardziej, że kubraczek ma (i czasem nosi, a czasem się zapomina założyć). 
Teraz Gajulka sobie śpi w przedpokoju. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Jak tam moja ulubienica?

Kaszel jest dużo mniejszy, wymioty ustąpiły, ale samopoczucie mocno średnie :( Widać, że bidulka nie czuje się dobrze. Dużo śpi, ożywia się tylko na spacerkach. Jutro kolejna wizyta w serwisie. Kciuki wciąż potrzebne.
Tak wygląda nasza chora mordka, gdy śpi z moim kapciem :)

1869c26296b36e8e.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Radek napisał:

Kaszel jest dużo mniejszy, wymioty ustąpiły, ale samopoczucie mocno średnie :( Widać, że bidulka nie czuje się dobrze. Dużo śpi, ożywia się tylko na spacerkach. Jutro kolejna wizyta w serwisie. Kciuki wciąż potrzebne.
Tak wygląda nasza chora mordka, gdy śpi z moim kapciem :)

1869c26296b36e8e.jpg

 

Kciuki cały czas zaciśnięte.Po wymiotach i kaszlu wymęczona biedulkia.

Ma super przytulankę z zapaszkiem ukochanego człowieka...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aska7 napisał:

No i jak dzisiaj ?

Marniutka jest, na oko podobnie jak wczoraj. Kontrola pokazała, że obrzęk się zmniejszył, więc jest mały powód do radości. Dzisiaj dostaliśmy trzy zastrzyki i oczywiście znowu z nerwów zapomniałem dopytać :/ W piątek kolejna wizyta. 
Jak ja nie lubię się denerwować chorobą małej mordki. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Radek napisał:

Marniutka jest, na oko podobnie jak wczoraj. Kontrola pokazała, że obrzęk się zmniejszył, więc jest mały powód do radości. Dzisiaj dostaliśmy trzy zastrzyki i oczywiście znowu z nerwów zapomniałem dopytać :/ W piątek kolejna wizyta. 
Jak ja nie lubię się denerwować chorobą małej mordki. 

To się Gajulce pochorowało.Trzymam mocno kciuki żeby jak najprędzej wróciła do zdrowia.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...