Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Gajulce i otoczenie nie przeszkadza, zawsze śliczna.

A ja dla mojej nieżyjącej już rottki też kupiłam wiatrak, stał na podłodze a ona się tylko przed nim obracała jak były upały.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dokonaliśmy poważnej inwestycji działkowej. Za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjnego kupiliśmy hamak! Dzięki temu Gajulka mogła poznać nową formę wypoczynku i to bardzo blisko swojej pańci:) Fotki wrzucę jutro. 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Aska7 napisał:

Gajka z Pańcią w hamaku ? Bezcenne : )

Mówisz i masz:)

03cca0dfa5df952a.jpg

616086512807807e.jpg

93618bd7cd7fdb88.jpg

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cane Corso w hamaku z pańcią niewiele cięższą od niej to jest coś :D Mówię z doświadczenia hehehee.

Dobrze, że Gajulka lekka, bo hamak nie wygląda na aż tak wytrzymały. Nawet dla Igusia z ludziem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ale Gajuni fajnie :)

Gajjulka była bardzo szczęśliwa. Teraz pewnie będzie się domagać powtórki przy każdym pobycie na działce:)

5 godzin temu, Aska7 napisał:

No chyba jednak nie : /

Za niebiesko?

5 godzin temu, Aska7 napisał:

Hamak to chyba dla Gajki i Igusia : )

No nie wiem, czy Gajka byłaby zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Gajulka była u fryzjera. Jest krótko, ale nie tak, jak ostatnio. Oczywiście frędzelki zostały, bo to znak firmowy Gajki:) Mała mordka tęskniła za mną podczas pobytu u fryzjera, za to jak Gajulca odbierałem, radości nie było końca. Po wyjściu Gajka pędziła do samochodu, żeby jak najszybciej wrócić, więc nie udało się specjalnie ze zdjęciami. Na szczęście jakieś są. W związku z tym, że niebieski język nie pasuje, zdecydowałem się na różowe szelki.

efd16b85d1aeb4d7.jpg

d88f2e817a599aee.jpg

07e4ca8266ae1fff.jpg

77f346e3e6c0acb0.jpg

W piątek Gajulka ma badania kontrolne. Prosimy o kciuki.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Radek napisał:

Dzisiaj Gajulka była u fryzjera. Jest krótko, ale nie tak, jak ostatnio. Oczywiście frędzelki zostały, bo to znak firmowy Gajki:) Mała mordka tęskniła za mną podczas pobytu u fryzjera, za to jak Gajulca odbierałem, radości nie było końca. Po wyjściu Gajka pędziła do samochodu, żeby jak najszybciej wrócić, więc nie udało się specjalnie ze zdjęciami. Na szczęście jakieś są. W związku z tym, że niebieski język nie pasuje, zdecydowałem się na różowe szelki.

efd16b85d1aeb4d7.jpg

d88f2e817a599aee.jpg

07e4ca8266ae1fff.jpg

77f346e3e6c0acb0.jpg

W piątek Gajulka ma badania kontrolne. Prosimy o kciuki.

 

Trzymam.

My mamy zrobić za 3 mce. Aż mnie to niepokoi że tak długo.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, uxmal napisał:

Widać, ósemkę ma :)

 

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Czy ja już gdzieś pisałam, że Gajka ma białą plamę na mordce w kształcie nutki ?

Czy tylko ja tak widzę ?

Ja tam nic nie widzę, ale jakby to był klucz wiolinowy w pełnym wymiarze  to tym od razu dostrzegł :-)

 

18 godzin temu, Radek napisał:

Dzisiaj Gajulka była u fryzjera. Jest krótko, ale nie tak, jak ostatnio. Oczywiście frędzelki zostały, bo to znak firmowy Gajki:) Mała mordka tęskniła za mną podczas pobytu u fryzjera, za to jak Gajulca odbierałem, radości nie było końca. Po wyjściu Gajka pędziła do samochodu, żeby jak najszybciej wrócić, więc nie udało się specjalnie ze zdjęciami. Na szczęście jakieś są. W związku z tym, że niebieski język nie pasuje, zdecydowałem się na różowe szelki.

efd16b85d1aeb4d7.jpg

d88f2e817a599aee.jpg

07e4ca8266ae1fff.jpg

77f346e3e6c0acb0.jpg

W piątek Gajulka ma badania kontrolne. Prosimy o kciuki.

 

Widzę Radek, że postanowiliście przy okazji dokonać manifestacji przypinając tęczową smycz :-D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2020 o 13:18, Aska7 napisał:

Czy ja już gdzieś pisałam, że Gajka ma białą plamę na mordce w kształcie nutki ?

 

Dnia 9.07.2020 o 13:27, uxmal napisał:

Widać, ósemkę ma :)

W którym miejscu? Bo ja mało spostrzegawczy jestem. 

Dnia 9.07.2020 o 13:28, uxmal napisał:

My mamy zrobić za 3 mce. Aż mnie to niepokoi że tak długo.

Gajka teraz też miała 3 miesiące pomiędzy badaniami. Do wyników będę siedział jak na szpilkach. 

Dnia 9.07.2020 o 14:04, Tyś(ka) napisał:

Ulalala, Gajka ładną fryzurkę ma :) 

 

Dnia 9.07.2020 o 17:13, dwbem napisał:

Bardzo elegancka panna.

Po ostrzyżeniu Gajulka odmłodniała. 

Dnia 9.07.2020 o 17:23, TZmestudio napisał:

Widzę Radek, że postanowiliście przy okazji dokonać manifestacji przypinając tęczową smycz :-D

 

Dnia 9.07.2020 o 18:55, Aska7 napisał:

No i brawo : )

To Gajka, w końcu to jej smycz;)

Dziękujemy za kciuki i prosimy o jeszcze (co najmniej do wyników i konsultacji:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...