Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dzisiaj Iguś pogonił Gajulkę:/

Rudy kolega pod naszą nieobecność mieszka w kennelu (tak jest przyzwyczajony od szczeniaczka, jeszcze przed dotarciem do nas). Przed wyjściem dostaje smaki i sam chętnie wchodzi do klateczki. Od niedawna dostaje konga. Uwielbia go i dostaje małpiego rozumu, gdy mu go szykuję. Dzisiaj włożyłem konga do kennelu i poszedłem zakładać buty i kurtkę. Iguś siedział jak zaczarowany  i wpatrywał się w konga. Gajulka podeszła powąchać i blablador wystartował do małej mordki z paszczą i zębami:( Gajka nie pozostała dłużna i musiałem towarzystwo rozdzielić. Iguś zaliczył opieprz. Po nim spłynęło jak po kaczce, a Gaja się bardzo zdenerwowała. Do wieczora Gajulec był raczej antyigusiowy. Teraz jest ciut lepiej. Mam nadzieję, że głupolki jakoś się jednak dogadają. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Aska7 napisał:

Ups : /

Takie małe ups, jak w reklamie ręczników papierowych;)

5 godzin temu, dwbem napisał:

Dogadają się, chwilowa sprzeczka z młodziskiem ale Gajulka ustawi szczyla do piomu.

Dzisiaj było już spokojniej. Gajulka dalej z lekka antyigusiowa, ale za to Iguś mniej namolny. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Gajulka miała aktywny dzień. Z rana pojechała z Lepszą Połową na tropki. Po południu pojechaliśmy w jedno z ulubionych miejsc Gajki. Do mojego taty, a tam jak zwykle mizianie i smaczki. Wrażenia tak zmęczyły małą mordkę, że pod wieczór wyglądała tak.

7b5fb9b8c1c4426b.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aska7 napisał:

Uroczo padnięta : )

Pies zmęczony, to pies szczęśliwy;)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Korony jej tylko brakuje i podpisu: "ciężkie jest życie królewny" :)

Pewnie, że ciężkie. Ile to rzeczy trzeba było robić. Tropić ludzia, jeść smaczki, być z wizytą... Nie ma lekko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I jesteśmy po kontroli okulistycznej. Lewa powieka ładnie się goi, a to różowe co mnie niepokoiło to po prostu tkanka bliznowata. Dziś smarujemy oczko po raz ostatni. Drugie oczko, to z gruczolakiem, też w sumie w porządku. Na razie nic się nie dzieje. Po kolejnym zwyczajowym badaniu okresowym (czyli tak około 15 stycznia) mamy stawić się u okulisty z wynikami i umówić się na zabieg. Marzy mi się dłuższy okres bez wizyt w lecznicy, badań, konsultacji...

Gajulka była u okulisty wzorcowo grzeczna, aż się pan doktor nie mógł nadziwić. Taka to wyjątkowa mała mordka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzielna i kochana:)

Gajulec nie przepada specjalnie za przysmakami typu kurze łapki, czy uszy. Wcześniej próbowaliśmy kilka razy i nie pasowało. Po pojawieniu się Igusia postanowiliśmy sprawdzić, czy rudy będzie lubił takie przysmaki. Lubi i zjada z przyjemnością. Co ciekawe, przy Igusiu takie przysmaki pasują Gajulce. Jak Igusia nie ma (na przykład jest na swoich zajęciach), Gajka nawet na takie smaki nie spojrzy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Gajulka przechodzi na dietę;)

Wczoraj szczepiliśmy Gajulca, więc była okazja do sprawdzenia, jak mała mordka trzyma linię. Okazuje się, że przez około 1,5 miesiąca przybyło ponad 1,5 kg. Poprzedniej karmy nerkowej Gajka nie lubiła i jadła niedużo. Po zmianie karmy nie pilnowałem, ile nasypuję i Gajulka jadła około 50% za dużo (wczoraj sprawdzałem na wadze). Efekty pokazała waga. Od dzisiaj Gaja dostaje trochę mniej, niż sugerują na opakowaniu.

0cf65c00b247af11.jpg

Poduszkowiec pozdrawia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...