Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Wyniki małej mordki skonsultowane z naszą panią doktor. 
Część wyników jest w górnej granicy normy i nasza pani doktor zaleciła USG. Chodzi o nerki i wątrobę. USG mamy we wtorek o 19:30. Może nie padnę z nerwów przed badaniem i w oczekiwaniu na wyniki. Jak nie padnę, dam znać co i jak. Bardzo proszę o wsparcie. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2022 o 22:55, Radek napisał:

Wyniki małej mordki skonsultowane z naszą panią doktor. 
Część wyników jest w górnej granicy normy i nasza pani doktor zaleciła USG. Chodzi o nerki i wątrobę. USG mamy we wtorek o 19:30. Może nie padnę z nerwów przed badaniem i w oczekiwaniu na wyniki. Jak nie padnę, dam znać co i jak. Bardzo proszę o wsparcie. 

Uszy w górę!!!! Będzie dobrze!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cały jestem w nerwach, a mała mordka ma spokojną głowę.
Dzisiaj Gajulka miała dzień dreptania. Szliśmy na spacerach tam, gdzie Gajka chciała i wyszły z tego całkiem długie wyjścia.

31cd45d9626252d4.jpg

Wieczorem mała mordka zaległa na posłanku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2022 o 22:59, Radek napisał:

Cały jestem w nerwach, a mała mordka ma spokojną głowę.
Dzisiaj Gajulka miała dzień dreptania. Szliśmy na spacerach tam, gdzie Gajka chciała i wyszły z tego całkiem długie wyjścia.

31cd45d9626252d4.jpg

Wieczorem mała mordka zaległa na posłanku.

coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za kciuki. Wróciłem po 21 i zanim się ogarnąłem zrobiło się po 22. 
Jesteśmy po USG. Pani doktor przeprowadzająca badanie powiedziała, że stan narządów wewnętrznych jest adekwatny do wieku i stanu zdrowia. Gajulka ma lekkie zwyrodnienie wątroby posterydowe, tutaj będziemy ustalać z naszą panią doktor, jak chronić wątrobę. Nerki lekko zwyrodnieniowe, musimy o nie dbać. Pani doktor, która badała małą mordkę powiedziała, żeby się nie denerwować. Teraz trzeba znowu ustalić termin konsultacji z naszą panią doktor. 
Cieszę się z tych wyników. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2022 o 22:12, Radek napisał:

Bardzo dziękujemy za kciuki. Wróciłem po 21 i zanim się ogarnąłem zrobiło się po 22. 
Jesteśmy po USG. Pani doktor przeprowadzająca badanie powiedziała, że stan narządów wewnętrznych jest adekwatny do wieku i stanu zdrowia. Gajulka ma lekkie zwyrodnienie wątroby posterydowe, tutaj będziemy ustalać z naszą panią doktor, jak chronić wątrobę. Nerki lekko zwyrodnieniowe, musimy o nie dbać. Pani doktor, która badała małą mordkę powiedziała, żeby się nie denerwować. Teraz trzeba znowu ustalić termin konsultacji z naszą panią doktor. 
Cieszę się z tych wyników. 

Czyli nie jest źle.U mnie jak po tomografii powyskakiwakiwalo coś tam z lekka to mi lekarz powiedział- no PESEL....

Tak trzymać-cieszyc się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2022 o 22:12, Radek napisał:

Bardzo dziękujemy za kciuki. Wróciłem po 21 i zanim się ogarnąłem zrobiło się po 22. 
Jesteśmy po USG. Pani doktor przeprowadzająca badanie powiedziała, że stan narządów wewnętrznych jest adekwatny do wieku i stanu zdrowia. Gajulka ma lekkie zwyrodnienie wątroby posterydowe, tutaj będziemy ustalać z naszą panią doktor, jak chronić wątrobę. Nerki lekko zwyrodnieniowe, musimy o nie dbać. Pani doktor, która badała małą mordkę powiedziała, żeby się nie denerwować. Teraz trzeba znowu ustalić termin konsultacji z naszą panią doktor. 
Cieszę się z tych wyników. 

 

Dnia 25.01.2022 o 22:27, Radek napisał:

Cieszę się, naprawdę. 

     

                          Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konsultacje z naszą panią doktor będą pewnie w drugim tygodniu lutego. Przed konsultacją zrobimy jeszcze raz krew, żeby pani doktor miała do oglądania coś więcej, niż tylko USG 😉
Dzisiaj na porannym spacerku złapał nas wiatr połączony ze śniegiem z deszczem i Gajulka tak trochę zmokła.

424e83e951651395.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2022 o 18:11, Radek napisał:

Konsultacje z naszą panią doktor będą pewnie w drugim tygodniu lutego. Przed konsultacją zrobimy jeszcze raz krew, żeby pani doktor miała do oglądania coś więcej, niż tylko USG 😉
Dzisiaj na porannym spacerku złapał nas wiatr połączony ze śniegiem z deszczem i Gajulka tak trochę zmokła.

424e83e951651395.jpg

19 Clip Art ideas | clip art, teddy bear pictures, bear pictures

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skorzystaliśmy z tego, że mam ferie i na trochę wybraliśmy się nad morze. Było przyjemnie, bo pusto 🙂
Gajulka, jak zwykle, dzielnie zniosła podróż, a na miejscu był czas na wszystko, co mała mordka lubi najbardziej.
Był czas na wędrówki po lesie

d2f4c08479efa4e4.jpg

Były wyprawy na plażę

99b4f33f3933f7e7.jpg

e94c986ad95425f1.jpg

Nawet kąpiel w morzu się trafiła, a po kąpieli Gajka wyglądała tak

7df6fd37767faaca.jpg

Po powrocie Gaja zaległa. Śpi i chrapie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...