Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dziś dzwonili z lecznicy. Wyniki w miarę OK, nie ma przeciwwskazań do operacji. Oczywiście wyniki będziemy też konsultować z naszą panią doktor. To ze względu na schorzenia małej mordki (musimy wiedzieć jak dalej Gajulca leczyć). 19 października będzie USG w sedacji, żeby dokładnie ustalić zakres zabiegu. A później operacja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2021 o 21:04, Radek napisał:

Kochana i dzielna.

 

3 godziny temu, Radek napisał:

Dziś dzwonili z lecznicy. Wyniki w miarę OK, nie ma przeciwwskazań do operacji. Oczywiście wyniki będziemy też konsultować z naszą panią doktor. To ze względu na schorzenia małej mordki (musimy wiedzieć jak dalej Gajulca leczyć). 19 października będzie USG w sedacji, żeby dokładnie ustalić zakres zabiegu. A później operacja. 

Tak , kochana i bardzo dzielna. 

Wciąż mocno trzymam kciuki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Weekend był ładny, więc żal było nie skorzystać z pogody. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji oczywiście jest działka. Po przyjeździe w piątek podreptaliśmy trochę, ale dzień krótki i wieczorem trzeba było siedzieć w domu. W sobotę po porannym spacerku Gajulka zażądała wstawienia na łóżko 🙂

b95a1cc82d533c21.jpg

716f74d6541476d5.jpg

Po wylegiwaniu się zrobiliśmy wyprawy

e8e18941c91e8680.jpg

c015b7323eb59126.jpg

Dzisiaj z rana, pomimo zimna i szronu, Gajka słuchała dźwięku opadających liści

a3bf975989f79323.jpg

Ogólnie wypad udany, a mała mordka po powrocie do domu padnięta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Radek napisał:

Weekend był ładny, więc żal było nie skorzystać z pogody. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji oczywiście jest działka. Po przyjeździe w piątek podreptaliśmy trochę, ale dzień krótki i wieczorem trzeba było siedzieć w domu. W sobotę po porannym spacerku Gajulka zażądała wstawienia na łóżko 🙂

b95a1cc82d533c21.jpg

716f74d6541476d5.jpg

Po wylegiwaniu się zrobiliśmy wyprawy

e8e18941c91e8680.jpg

c015b7323eb59126.jpg

Dzisiaj z rana, pomimo zimna i szronu, Gajka słuchała dźwięku opadających liści

a3bf975989f79323.jpg

Ogólnie wypad udany, a mała mordka po powrocie do domu padnięta.

 

Jak nie kochać?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Radek napisał:

Weekend był ładny, więc żal było nie skorzystać z pogody. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji oczywiście jest działka. Po przyjeździe w piątek podreptaliśmy trochę, ale dzień krótki i wieczorem trzeba było siedzieć w domu. W sobotę po porannym spacerku Gajulka zażądała wstawienia na łóżko 🙂

b95a1cc82d533c21.jpg

716f74d6541476d5.jpg

Po wylegiwaniu się zrobiliśmy wyprawy

e8e18941c91e8680.jpg

c015b7323eb59126.jpg

Dzisiaj z rana, pomimo zimna i szronu, Gajka słuchała dźwięku opadających liści

a3bf975989f79323.jpg

Ogólnie wypad udany, a mała mordka po powrocie do domu padnięta.

 

ROK SZKOLNY 2018/19 : Przedszkole Publiczne nr 9

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2021 o 18:01, Radek napisał:

Dziś dzwonili z lecznicy. Wyniki w miarę OK, nie ma przeciwwskazań do operacji. Oczywiście wyniki będziemy też konsultować z naszą panią doktor. To ze względu na schorzenia małej mordki (musimy wiedzieć jak dalej Gajulca leczyć). 19 października będzie USG w sedacji, żeby dokładnie ustalić zakres zabiegu. A później operacja. 

Żadne USG, tylko macanki i sprawdzenie ruchomości kolana. Bez sedacji takie badanie jest nieprzyjemne plus pies się może spinać, toteż nie da się nic wyczuć. Na 99% po tym badaniu Gajka zostanie wprowadzona w głębszą narkozę i jej kolanko będzie naprawiane. 

Link to comment
Share on other sites

Pora roku taka, że trzeba trochę ogarnąć na działce. Zajmowałem się grabieniem liści i przycinaniem gałęzi. Trochę mnie dziwiło, że Gajulec nie drze się na moje dzień dobry do sąsiadów, ani na przejeżdżające skutery, ale była na widoku więc nie niepokoiłem się. Powód ciszy stał się jasny, gdy wymieniałem worek na liście. Gajka wygrzebała trzy wielkie dziury i pilnowała ich, pewnie czekając na krety.

170f435ef0ff2c6e.jpg

Dziury były naprawdę imponujące. Bez problemu mieściła się głowa i szyja Gajulca 🙂 Po zakończeniu robót ogrodowych miałem dodatkowe zajęcie z zakopywaniem dzieł małej mordki.
We wtorek kolejne badania, tym razem przedoperacyjne, więc poprosimy o kciuki.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 22:41, Radek napisał:

Pora roku taka, że trzeba trochę ogarnąć na działce. Zajmowałem się grabieniem liści i przycinaniem gałęzi. Trochę mnie dziwiło, że Gajulec nie drze się na moje dzień dobry do sąsiadów, ani na przejeżdżające skutery, ale była na widoku więc nie niepokoiłem się. Powód ciszy stał się jasny, gdy wymieniałem worek na liście. Gajka wygrzebała trzy wielkie dziury i pilnowała ich, pewnie czekając na krety.

170f435ef0ff2c6e.jpg

Dziury były naprawdę imponujące. Bez problemu mieściła się głowa i szyja Gajulca 🙂 Po zakończeniu robót ogrodowych miałem dodatkowe zajęcie z zakopywaniem dzieł małej mordki.
We wtorek kolejne badania, tym razem przedoperacyjne, więc poprosimy o kciuki.

 

Zaciśnięte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mamy mały problem z operacją. Dzisiaj Gajulka została zbadana, znamy już zakres operacji, ale niestety mała mordka jest za gruba. Pan doktor powiedział, że przy tej tuszy nie można przeprowadzić zabiegu. Teraz czeka nas odchudzanie Gajulca. Dla mnie raczej kiepsko, bo to oznacza znaczne ograniczenie przysmaków 😕 Dopiero jak Gajka osiągnie swoją normalną wagę, będziemy mogli naprawiać łapkę. 
Teraz Gajka leży na posłanku i dochodzi do siebie po narkozie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...