Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Pogoda na działce nie sprzyjała wyprawom. W sobotę słońca starczyło tylko na tyle, żebym mógł skosić trawnik. W tym czasie Gajulka dokazywała z Igusiem i już wczesnym popołudniem była zmęczoną mordką

20c948e8213c4a0a.jpg

Później się rozpadało i po wieczornym spacerku mała mordka wyglądała tak

067bd48e9f379c8e.jpg

Udało się, mimo wszystko, trochę powędrować

a66d22dcad887f43.jpg

Ale niedziela wyglądała przeważnie tak

b5b8ce10567071dc.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Aska7 napisał:

Tak, jest bardzo urocza : )

I kochana na dodatek. 

8 godzin temu, guccio napisał:

Biedna,futra nie zdejmie...

Nie służą upały Gajulce. I z wiekiem widać to coraz bardziej. 
A dziś mała mordka nie czuje się najlepiej. Nie bardzo ma chęć wędrować i widać, że coś dokucza. Jutro po 13 wizyta w serwisie. 
 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Radek napisał:

I kochana na dodatek. 

Nie służą upały Gajulce. I z wiekiem widać to coraz bardziej. 
A dziś mała mordka nie czuje się najlepiej. Nie bardzo ma chęć wędrować i widać, że coś dokucza. Jutro po 13 wizyta w serwisie. 
 

Oj nie,nie choruj mordeczko.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Trzymam.

Dzięki :)
Gajulka już po wizycie w lecznicy. Była z Lepszą Połową, bo ja byłem zajęty niesieniem kaganka oświaty. 
Mała mordka została dokładnie obejrzana, osłuchana i obmacana. Temperaturę też trzeba było zmierzyć. Nie ma nic niepokojącego, ani w dźwiękach serducha, ani w układzie oddechowym, brzuszek też nie boli, a temperatura w normie. Gajka ma podrażnione poduchy, może stąd niechęć do łażenia, a obniżone samopoczucie najprawdopodobniej jest spowodowane wysoką temperaturą, wiekiem (smutne to, ale Gajulec nie jest coraz młodszy), kompletem schorzeń i (niestety) lekką nadwagą. 
Mam nadzieję, że dolegliwości sobie szybko pójdą. Obserwujemy małą mordkę, na razie nic więcej nie możemy zrobić. 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Radek napisał:

Dzięki :)
Gajulka już po wizycie w lecznicy. Była z Lepszą Połową, bo ja byłem zajęty niesieniem kaganka oświaty. 
Mała mordka została dokładnie obejrzana, osłuchana i obmacana. Temperaturę też trzeba było zmierzyć. Nie ma nic niepokojącego, ani w dźwiękach serducha, ani w układzie oddechowym, brzuszek też nie boli, a temperatura w normie. Gajka ma podrażnione poduchy, może stąd niechęć do łażenia, a obniżone samopoczucie najprawdopodobniej jest spowodowane wysoką temperaturą, wiekiem (smutne to, ale Gajulec nie jest coraz młodszy), kompletem schorzeń i (niestety) lekką nadwagą. 
Mam nadzieję, że dolegliwości sobie szybko pójdą. Obserwujemy małą mordkę, na razie nic więcej nie możemy zrobić. 

A ile ma lat Gajka.Pewnie gdzies pisalo...Moja Olina ma miedzy 11 a 13.I tez bardzo zle znosi wysokie temperatury.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, guccio napisał:

A ile ma lat Gajka.

Gajka dotarła do nas jesienią 2013 roku. Wtedy nasza pani doktor oceniła psinkę na około 3 lat. Także teraz pewnie ma około 11, ale nie pomagają na pewno choroby. 

Link to comment
Share on other sites

Niestety, upały nie służą futrzakom, moje mimo, że łyse czyli bez podszerstka a też szybko wracają do domu ze spacerków bo to też 11 i 13 lat i lekka nadwaga więc w domu lepiej na kanapie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Biedny, chory pies, pewnie pańcio lata ze smaczkami ; )

Trzeba jakoś wspomóc małą mordkę :) 

4 godziny temu, dwbem napisał:

Niestety, upały nie służą futrzakom, moje mimo, że łyse czyli bez podszerstka a też szybko wracają do domu ze spacerków bo to też 11 i 13 lat i lekka nadwaga więc w domu lepiej na kanapie.

Gajka teraz też głównie leżakuje. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Radek napisał:

Gajka dotarła do nas jesienią 2013 roku. Wtedy nasza pani doktor oceniła psinkę na około 3 lat. Także teraz pewnie ma około 11, ale nie pomagają na pewno choroby. 

U mnie Olina od wiosny 2012.Podobno 2-letnia adoptowalam.Ale wet.mowil,ze nieco wiecej.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, guccio napisał:

Radku,Olinka to sunia.owczarek walijski.Mam i koty i psy.Dokladnie 2 i 2.😊

Ale zwierzyniec :) U nas dwa psiaki, ale i tak czasami niezły młyn. 
Olinka w podobnym wieku jak Gajulka. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...