Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

21 godzin temu, Radek napisał:

Nasza przeurocza w środę o 10:30 ma badania. Już jestem w nerwach. Na dodatek w środę są egzaminy, więc nie będę miał telefonu i informacje będę miał dopiero po powrocie do domu.

Najciekawsze przesądy dotyczące domu. W to wierzą tysiące Polaków. Ty też?  - Polskatimes.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Radek napisał:

A co ja mam powiedzieć. Do wyjścia do pracy nie mogę dać małej mordce żadnego smaczka.

                                 

Dnia 24.05.2021 o 22:57, Radek napisał:

Nasza przeurocza w środę o 10:30 ma badania. Już jestem w nerwach. Na dodatek w środę są egzaminy, więc nie będę miał telefonu i informacje będę miał dopiero po powrocie do domu.

                                    65 รูปภาพที่ดีที่สุดในบอร์ด | Elephants Is All Around | | ช้าง, ภาพวาด,  สัตว์

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na dzisiaj po badaniach. Nasza pani doktor bardzo dokładnie obejrzała, osłuchała i pouciskała Gajulkę tu i ówdzie. Na oko nie widać niczego niepokojącego. Jutro będą wyniki rozszerzonego badania krwi. W zależności od wyników będą kolejne zalecenia i/lub skierowanie na kolejne badania. Gajka po wizycie w lecznicy jest padnięta. Kciuki oczywiście wciąż się przydadzą.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

No i mamy wyniki. 
Wszystko w tej chwili jest w miarę OK. Stopniowo mamy przestawiać Gajkę z karmy żołądkowej z powrotem na nerkową. Na razie obyło się bez USG. Za dwa miesiące kolejna kontrola małej mordki. Jeżeli za dwa miesiące będzie OK to będziemy wreszcie czyścić ząbki, bo ze względu na stan zdrowia ten zabieg był odkładany. 
Dziękujemy za kciuki i prosimy o jeszcze :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

No i mamy wyniki. 
Wszystko w tej chwili jest w miarę OK. Stopniowo mamy przestawiać Gajkę z karmy żołądkowej z powrotem na nerkową. Na razie obyło się bez USG. Za dwa miesiące kolejna kontrola małej mordki. Jeżeli za dwa miesiące będzie OK to będziemy wreszcie czyścić ząbki, bo ze względu na stan zdrowia ten zabieg był odkładany. 
Dziękujemy za kciuki i prosimy o jeszcze :)

 

Cezar zostaje na stałe u Murki :) - Page 13 - Już w nowym domu... -  Dogomania

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Asia, ja Ci serdecznie współczuję : )

Dzisiaj to nawet Lepszej Połowie nerwy z lekka puściły, gdy udzielałem światłych podpowiedzi podczas konsultacji z naszą panią doktor. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Radek napisał:

No i mamy wyniki. 
Wszystko w tej chwili jest w miarę OK. Stopniowo mamy przestawiać Gajkę z karmy żołądkowej z powrotem na nerkową. Na razie obyło się bez USG. Za dwa miesiące kolejna kontrola małej mordki. Jeżeli za dwa miesiące będzie OK to będziemy wreszcie czyścić ząbki, bo ze względu na stan zdrowia ten zabieg był odkładany. 
Dziękujemy za kciuki i prosimy o jeszcze :)

 

Cieszą dobre wyniki..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2021 o 22:44, Radek napisał:

Dzisiaj to nawet Lepszej Połowie nerwy z lekka puściły, gdy udzielałem światłych podpowiedzi podczas konsultacji z naszą panią doktor. 

Zwyczajnie dokonam mordu kiedyś, jak mi cierpliwości nie starczy...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Aska7 napisał:

Biedna LP, ma na głowie chorowitkę, gówniarza i histeryka. Dzielna Kobieta : )

Dzięki! Ktoś musi to towarzystwo sprowadzać na ziemię. A poza napadami histerii związanymi ze stanem zdrowia Gajki, to ten mój Pan Mąż całkiem udany jest;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2021 o 13:25, Aska7 napisał:

Biedna LP, ma na głowie chorowitkę, gówniarza i histeryka. Dzielna Kobieta : )

Najgorzej to z tym małym blabladorem 😉

Dnia 28.05.2021 o 16:30, guccio napisał:

Cieszą dobre wyniki..

Oj bardzo.

Dnia 29.05.2021 o 00:40, Asiula_d napisał:

 A poza napadami histerii związanymi ze stanem zdrowia Gajki, to ten mój Pan Mąż całkiem udany jest;)

To nie są napady histerii, a troska o małą łaciatą mordkę 🙂

W weekend pobyliśmy na działce. Było chłodno, ale w ciągu dnia bez deszczu. Za to przed weekendem musiało padać mocniej, bo było błoto. Co widać po łapkach Gajulca

1a65cbe7365b5dbb.jpg

Brudne łapki oczywiście nie przeszkadzały małej mordce i nie wpływały na dobry humor

b11bac42baa7dfa8.jpg

Nagrałem też, jak Gajulka dzielnie drepcze na łące

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2021 o 22:50, Radek napisał:

Najgorzej to z tym małym blabladorem 😉

Oj bardzo.

To nie są napady histerii, a troska o małą łaciatą mordkę 🙂

W weekend pobyliśmy na działce. Było chłodno, ale w ciągu dnia bez deszczu. Za to przed weekendem musiało padać mocniej, bo było błoto. Co widać po łapkach Gajulca

1a65cbe7365b5dbb.jpg

Brudne łapki oczywiście nie przeszkadzały małej mordce i nie wpływały na dobry humor

b11bac42baa7dfa8.jpg

Nagrałem też, jak Gajulka dzielnie drepcze na łące

 

                   Miś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...