Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Jak wyniki ?

 

6 minut temu, guccio napisał:

Moja uśmiechnięta ulubienica już po?

Gajulka ma rozległy stan zapalny w żołądku. Nie jest pochodzenia bakteryjnego. Może być reakcja alergiczna na jakiś składnik pokarmu, albo reakcja autoimmunologiczna. Na razie mamy stosować specjalistyczną karmę żeby zobaczyć, czy to alergiczne. Oprócz tego mamy lek na gardło (jakiś robiony na zamówienie w aptece). Na razie obserwujemy. Trochę zeszły ze mnie nerwy (ale tak nie do końca).

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Radek napisał:

 

Gajulka ma rozległy stan zapalny w żołądku. Nie jest pochodzenia bakteryjnego. Może być reakcja alergiczna na jakiś składnik pokarmu, albo reakcja autoimmunologiczna. Na razie mamy stosować specjalistyczną karmę żeby zobaczyć, czy to alergiczne. Oprócz tego mamy lek na gardło (jakiś robiony na zamówienie w aptece). Na razie obserwujemy. Trochę zeszły ze mnie nerwy (ale tak nie do końca).

 

Bo najgorsze jest czekanie i niepewność.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2021 o 17:23, guccio napisał:

I tak trzymajcie.Wiara czyni cuda-tak powiadają. Na wszelki wypadek dalej kciuki.

Bardzo bym chciał, żeby Gajulka wróciła do formy. Teraz pozostaje czekać, czy karma wet pomoże na żołądek małej mordki. Za dużo nerwów jak dla mnie. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nic na to nie wskazywało jak szukalyśmy  jej domu. Szczęśliwie znalazł ja domek z najwyższej półki, który dba o Gajulke bardzo. 

Nikt nie mógł wiedzieć. Przez pierwsze lata Gajulka była okazem zdrowia, dopiero później jakoś organizm małej mordki zmienił zdanie. Niezależnie od stanu zdrowia Gajka jest najcudowniejszą sunią na świecie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaszel u Gajki praktycznie ustąpił, natomiast samopoczucie jeszcze nie raczyło wrócić do normy. Na razie karmimy Gajulkę karmą dla alergików pokarmowych + leki łagodzące i czekamy:)
Zamyślona mordka pozdrawia zaglądających

3f2a6bda9962a261.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...