Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

23 godziny temu, guccio napisał:

Ja mam małe psy i też mam masę radości jak pod psem przelazi 6-cio kilowy kot Maciek.Rownie dobrze mógłby nad psem.Nawet wygodniej by było.

                        ❤       ❤      ❤       ❤  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

                    Wujcio przecudne Wasze skarbunki 

                                  Pozdrawiam pozdrawiam goraco                                                                                    Image about heart in Drawings and paintings by Yfie Mennen

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2021 o 18:03, Ellig napisał:

Cudne są

Oj tak.

Na koniec ferii trafiła się prawdziwa zima. W związku z tym garść fotek śnieżnego Gajulca w wiejskiej okolicy:)

94697e0c7510eb08.jpg

57e69ea985f12e3a.jpg

411aec36dac87e4b.jpg

Gajka czasami ma tak, że bardzo lubi słuchać swojego głosu. Udało się nam uchwycić taką chwilę na filmie, miłego oglądania.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Urocza gadułka. Moja pinczerka też kocha szczekać i to tylko w domu i tylko na mnie jak czegoś chce. I ona potrafi czasami co chwilę przez cały dzień z przerwami i wtedy myślę o barbarzyńskim amerykańskim zwyczaju podcinania strun głosowych. Oczywiście żartuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dwbem napisał:

Urocza gadułka. Moja pinczerka też kocha szczekać i to tylko w domu i tylko na mnie jak czegoś chce.

Gajulka też szczeka, gdy czegoś ode mnie chce. Co ciekawe, nie stosuje tej metody wobec Lepszej Połowy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wybraliśmy się na działkę. Zawieźć trochę rzeczy, głównie upranych. Śniegu tyle, że nie było szans wjechać na posesję. Gajka i Iguś pobrykały trochę w śniegu (w ogóle nie chciały przestać:) A później zrobiliśmy jeszcze psiakom małą wyprawę.

471a4a24d209eed0.jpg

095b83eb79223e53.jpg

Teraz Gajulka i Iguś smacznie śpią.
We wtorek mała mordka ma duże badania. Jak zwykle poprosimy o kciuki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Radek napisał:

Dzisiaj wybraliśmy się na działkę. Zawieźć trochę rzeczy, głównie upranych. Śniegu tyle, że nie było szans wjechać na posesję. Gajka i Iguś pobrykały trochę w śniegu (w ogóle nie chciały przestać:) A później zrobiliśmy jeszcze psiakom małą wyprawę.

471a4a24d209eed0.jpg

095b83eb79223e53.jpg

Teraz Gajulka i Iguś smacznie śpią.
We wtorek mała mordka ma duże badania. Jak zwykle poprosimy o kciuki.

W moim śniegu pycholka nie byłoby widać.

A kciuki zaciskamy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...