Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 5.02.2020 o 22:08, Radek napisał:

Na poprzednim zdjęciu śnieg, a na dzisiejszym uśmiechnięta Gajulka w słońcu:)

9ae61018e260e214.jpg

U nas (odpukać) wszystko w porządku. Gajulec w dobrej formie i wciąż burczy na Igusia. Trudno się małej mordce dziwić, bo Iguś jak to labrador bywa bardzo namolny;)

Zobaczyłam Gajkę i ja.Cudna sunia.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, TZmestudio napisał:

A gdzie brykający Radek w śniegu? Może wtedy Gaja by wiedziała co się robi na śniegu :)

Ja mało brykający, pewnie dlatego Gajka nie wie, jak brykać w śniegu. Za to blablador bryka za nas wszystkich:)

1 godzinę temu, guccio napisał:

Zobaczyłam Gajkę i ja.Cudna sunia.

 

9 minut temu, dwbem napisał:

Słodki uśmiech.

Ona jest słodsza niż miód. 

Link to comment
Share on other sites

moja zołza na spacerach nie szczeka za to drze pysk w domu na mnie jak domaga się smakołyków. Gdybym jej ustępowała to byłaby kwadratowa bo ona może jeść 24 godziny na dobę ale jak się drze to mam ochote małpę udusić. Więc paszczenie Gajulki nie jest takie tragiczne.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, dwbem napisał:

moja zołza na spacerach nie szczeka za to drze pysk w domu na mnie jak domaga się smakołyków. 

To chyba wolę paszczenie na spacerze. 

8 godzin temu, Aska7 napisał:

Ja tylko się wkurzam jak mojej najmłodszej 50 kg włącza się stróżowanie o 2 w nocy i zaczyna drzeć ryja i domagać się, żeby ją wypuścić. I jak się zwlokę i otwieram drzwi to ona robi w tył zwrot i wraca do sypialni.

Faktycznie można się zirytować. 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, dwbem napisał:

moja zołza na spacerach nie szczeka za to drze pysk w domu na mnie jak domaga się smakołyków. Gdybym jej ustępowała to byłaby kwadratowa bo ona może jeść 24 godziny na dobę ale jak się drze to mam ochote małpę udusić. Więc paszczenie Gajulki nie jest takie tragiczne.

 

Dnia 8.02.2020 o 22:35, Radek napisał:

Dzisiaj na spacerach rozpaszczyła się tylko dwa razy! I w domu raz na Igusia (konga jej chciał zabrać:)

                                Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, dwbem napisał:

nie szczekają nawet na sąsiadow wracających po nocy do domu. Widocznie ich poznają, że tutejsi a nie obcy.

Na pewno poznają. Gajulka też nie szczeka na sąsiadów, a jak przychodzą do sąsiadów goście to i owszem. 

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie w domu;) Ostatnich kilka dni spędziliśmy w Bieszczadach. Oczywiście z czworołapami. Podróż trwała długo, więc po przyjeździe psiska wskoczyły na narożnik i tylko patrzyły, czy będzie micha.

dfdd38cafa7cc559.jpg

Po kolacji było żebractwo u Gajulki (bo jak można nie dać smaczka swojej ukochanej psince)

4c656dd321a401e1.jpg

A później przyszedł czas na leki Gajulca:) Gajka ma takie gustowne pudełeczko (w tle zielona herbata)

341d2e7ddd74d96a.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Codziennie robiliśmy sobie wyprawę, żeby połazić z małą mordką i nadpobudliwym labkiem.

Gajulka była przeszczęśliwa. Byliśmy nad Soliną (tu Gajula patrzy raczej mało przyjaźnie na Igusia)

69b8f54e1a60ca11.jpg

Była okazja do pobrykania w śniegu (i to padającym:)

d920b44f47e36be2.jpg

Nawet udało się zrobić zdjęcie Gajki na tle Połonin:)

eca0b00fd66134c4.jpg

Po każdej takiej wyprawie psiska zalegały. Nawet Iguś nie zawracał głowy. Teraz psinki odsypiają wrażenia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...