Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Zima to moja ulubiona pora roku (bo nic nie pyli), ale cieszę się i z braku śniegu, dla mnie śnieg w mieście to zmora. Teraz byłam przez 3. dni w Berlinie i tam zupełnie zielono, drzewa puszczają piękne zielone liście, leszczyna ma bardzo rozwinięte "kotki", brzoza szaleje z pyleniem... aż ciężko uwierzyć w to wszystko, że to już wiosennie... W nocy (po północy) jak przyjechaliśmy było na zewnątrz 10,5*C! Tym bardziej trudno uwierzyć w to, że w ogóle że może być biało. Śmieję się z lubym, że śnieg spadnie na nasz ślub... w maju szczerzyzebek.gif 

Życzę wytchnienia od lecznicy, badań i weterynaryjnych zmartwień i głaski zostawiam dla kochanej Gai :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2020 o 08:54, Aska7 napisał:

Zimy już nie ma, w kwietniu zaczyna się lato.

A w maju 30 stopni:(

Dnia 14.01.2020 o 10:41, Tyś(ka) napisał:

Życzę wytchnienia od lecznicy, badań i weterynaryjnych zmartwień i głaski zostawiam dla kochanej Gai :)

Gajulka pogłaskana:)

Dnia 14.01.2020 o 15:05, dwbem napisał:

Ja zimy szczególnie w mieście nie lubię i za nią nie tęsknię

Zima też potrzebna. Przez brak zimy będzie wysyp kleszczy i innego paskudztwa.

Kochana Gajulka chyba na brak zimy nie narzeka, bo dziś po spacerku wyglądała tak

6972873031cd00ac.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Aska7 napisał:

Cudny uśmiech : )

 

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Można się zakochać :)


Kochana mordeczka! Widać, że jest szczęśliwa.

 

9 godzin temu, dwbem napisał:

Właśnie, uśmiech przepiękny.

Bo to kochana, wyjątkowa sunia. W sobotę o 10:15 mamy badania kontrolne. Biedny Gajulec zje dopiero po badaniach;) Oczywiście, jak zwykle, prosimy o kciuki. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nie będzie zdjęcia z wizyty w lecznicy, Lepsza Połowa nie robi:( Gajulka poszła z Asią do lecznicy, a ja chodziłem po okolicy z Igusiem. Badanie wyszło dobrze. Osłuchowo i na oko wszystko jest w porządku. Nasza pani doktor była zadowolona, głownie z tego że serduszko brzmi lepiej, niż ostatnio. Krew pobrana i wyniki będą w poniedziałek (ale konsultacja może być dopiero we wtorek). Jeżeli wyniki będą OK (kciuki wciąż wskazane), będziemy usuwać gruczolaka 17 lutego.

Link to comment
Share on other sites

Wyniki skonsultowane:) Wszystko trzyma normę. Nasza pani doktor zadowolona. Dawka leku na tarczycę od dzisiaj zmniejszona i za 6 tygodni kolejna kontrola, a 17 lutego usuwamy (to znaczy okulista usuwa) gruczolaka. 

Dziękujemy za kciuki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...