Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Pogoda w weekend była śliczna, w związku z tym wybraliśmy się na działkę:) W sobotę termometr wyglądał tak:

5d4d3d3ccd9eb4b7med.jpg

Powędrowaliśmy nad wodę, ale Pilica dla Gajulki była ciut za chłodna. To znaczy pływania nie było, bo brodzenie po brzuszek i owszem. Po brodzeniu powędrowaliśmy na długi spacer z lekko mokrą Gajką

c9cac8c911890fecmed.jpg

W niedzielę było cieplej i mała mordka już popływała. Po kąpieli wyglądała tak

354a99913d93a3f1med.jpg

Gajulec nie za bardzo lubi swoją karmę (Renal, bo wiadomo nerki). W związku z tym trzeba Gajkę karmić, najlepiej łyżeczką

e1a9b597ed4e2fbamed.jpg

Najbardziej zadowolony jest Iguś. Dzielnie towarzyszy, a w nagrodę może wylizać łyżeczkę:)

7849cf6ac47b1f21med.jpg

Psiska sobie śpią, a ja mogę nadrobić zaległości na Dogo;)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Weekend mamy nie działkowy, bo Iguś ma zajęcia. Dzięki temu Gajulka może sobie odpocząć od miłego kolegi. Żeby się zbytnio nie nudziła zrobiłem dzisiaj dłuższe wyjścia:) Piękna pogoda powodowała, że wcale nie chciało mi się wracać do domu. Po porannym wyjściu Gajulka spała prawie do wyjścia popołudniowego (trochę krótszego). Gajulec w jesiennej scenerii wygląda tak.

6ccd385c0bbf58f9.jpg

a28714a82024a6d7.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nadziejka napisał:

 dziś tez mamy piękny dzioneczek 

 korzystajmy z ciepełka 

 i słoneczka jesiennego  

Dzisiaj szedłem później do pracy, więc rano zrobiliśmy długi spacer z Gajulką. Całą okolicę obeszliśmy. Aż się wracać nie chciało. 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że weekend już się kończy. Dzięki pięknej pogodzie spędziliśmy go na działce. Przyjechaliśmy w piątek wieczór (a nawet w nocy), także jedyna aktywność Gajki wyglądała tak;)

3a601da1bb64aced.jpg

Krótki dzień nie sprzyjał aktywności w sobotę i niedzielę, ale i tak udało się Asi popracować z Gajulką i Igusiem

82611a305f21d82f.jpg

Lepsza Połowa poza kadrem.

Spacerki robiliśmy tylko higieniczne, a Gajulec miał fazę na siedzenia na kolanach.

a5153275d4488625.jpg

bb330db4f1e5f568.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...