Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Gajulce wędrówki sprawiały przyjemność

140jj12.jpg

Nawet wspólnie z Igusiem

2iw7s0h.jpg

Po powrocie Gajulka jest padnięta. Dzisiaj wypoczywała do góry kołami:)

m81p8y.jpg

Zdrowie nie dopisuje jeszcze w pełni, ale mamy jeszcze 3 dni podawania leków. Kciuki za zdrowie będą na pewno mile widziane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bo przy źle ustawionych biodrach pies tak sie położyć nie da rady. Moje wszystkie były obowiązkowo prześwietlane , dysplazji nie miały i nawet w starszym wieku potrafiły się tak położyć. A byly to ONki i rottki.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A Igusia chyba karmicie drożdżami  ;)

Codziennie jest większy:)

Gajulka w trybie awaryjnym pojechała z Lepszą Połową do lecznicy. Dzisiaj zaczęła się czuć gorzej:( Udało się umówić wizytę u naszej pani doktor na 20:15. Siedzę jak na szpilkach.

Link to comment
Share on other sites

Już wracają. Gajulka ma mocne zapalenie gardła, szmery i takie inne. Na miejscu było zrobione USG, żeby sprawdzić czy w jamie brzusznej w porządku. USG wyszło OK. Ogólnie Gajulka marna, była pobrana krew i jutro będą wyniki. Dziś mała mordka dostała zastrzyk przeciwzapalny i już jesteśmy umówieni na jutro i pojutrze na godzinę 20. 

Cały w nerwach jestem. 

Link to comment
Share on other sites

Nie wszystkie psy lubią leżeć na żabę, nawet te zdrowe, to nie powód do zmartwienia. Moje też nie wszystkie się tak kladły.

Biedna Gajunia, oby jak najszybciej wróciła do zdrowia. Może kapiele jej zaszkodziły i się przeziębiła ale leki pomogą. Trzymam kciuki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wyniki krwi generalnie w porządku. Są podwyższone wskaźniki wątrobowe, ale w USG wszystko w porządku. Pani doktor podejrzewa, że to ze względu na stan zapalny. Na wszelki wypadek mamy zrobić kolejne USG za trzy tygodnie. Gajulka dalej ma szmery w górnych drogach oddechowych. Dzisiaj Gajka dostała kolejną dawkę leku przeciwzapalnego, a jutro o 20 kolejna wizyta w lecznicy. Kciuki dalej wskazane. 

Link to comment
Share on other sites

Gajulka była dzisiaj na kolejnej wizycie. Mała mordka dostała kolejną dawkę leku przeciwzapalnego. Podobno szmery są trochę mniejsze. Mamy poczekać do poniedziałku i obserwować Gajkę. Później mamy zrobić kolejne badanie krwi i jeszcze raz USG, żeby się upewnić, że w środku wszystko OK. Gajulka jest psiakiem, który prawie nie wychodzi z gabinetu w lecznicy:/ 

Nerwy mnie zeżrą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...