Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Płytki i zacienione pomieszczenie, to dobrodziejstwo naten czas. U mnie tak samo, tyle że w zacienionym ganku na płytkach. Pojechaliśmy raz zrobić kąpiel, na pobliski zalew, psy przyjechały padnięte. Te długowłose mają problem z ochłodą w tę upały. Z drugiej strony chciałyby coś robić, i jak im wytłumaczyć, że nie można zmienić temperatury na życzenie.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Aska7 napisał:

Tak, moje kaukazy przesypiają dzień na płytkach w garażu

 

4 godziny temu, IlonaS napisał:

Płytki i zacienione pomieszczenie, to dobrodziejstwo naten czas.

Gajka musi być z nami, inaczej chyba nie potrafi. W związku z tym jest w pokoju, zamiast na chłodnych płytkach:/ Dobrze, że wiatrak pracuje cały dzień.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na wieczór Gajula złapała trochę chłodu:) Pojechaliśmy w odwiedziny do mojego taty i nasza mała mordka mogła sobie pobyć na trawie i w cieniu. Na ogródku dosyć szybko jest cień i pod wieczór jest naprawdę przyjemnie.

wagdpj.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2019 o 22:23, Radek napisał:

Dzisiaj na wieczór Gajula złapała trochę chłodu:) Pojechaliśmy w odwiedziny do mojego taty i nasza mała mordka mogła sobie pobyć na trawie i w cieniu. Na ogródku dosyć szybko jest cień i pod wieczór jest naprawdę przyjemnie.

wagdpj.jpg

 

Gaja w falbankach!<3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nadziejka napisał:
 
Gajunkowo sie pakuje
      na wywczasunki sie szykujje
 

Do wypoczynku jeszcze trochę czasu. A jeszcze po drodze strzyżenie, kolejne badania i inne takie. 

17 godzin temu, Aska7 napisał:

Fajnie się uśmiecha

Gajulka ma takie ucieszone pycho tylko wtedy, gdy jest naprawdę zadowolona z wyprawy. Uwielbiam ten wyraz pychola. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A gorąc okropny, mój psi seniorek kiepsko to znosi :(

Gajulka też kiepsko znosi upały:( Nawet na porannych spacerkach, gdy jest chłodniej, wygląda tak

2ypfe35.jpg

16 godzin temu, Nadziejka napisał:
              Slodka przeslodka Gajunia
 pozdrawiamy
 chlodzinku czekamy wszytcy

Oj tak, chłód to coś, co jest bardzo potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście trafiły się dwa dni wytchnienia od żaru.

Dzisiaj Gajulka była u fryzjera. Oczywiście frędzle na ogonku zostały:)

v46li9.jpg

919bw3.jpg

Proszę nie patrzeć na fałdy;)

Od kilku dni Gajula nie jest jedynym psiakiem w domu. Towarzyszem Gajki jest malutki labrador, którego zorganizowała Lepsza Połowa.

fmnpea.jpg

2hg9qgi.jpg

Mała mordka znosi towarzystwo całkiem nieźle. Oczywiście drze czasem paszczę, ale są też momenty gdy razem się bawią. Kiedy mały zaczyna być za bardzo natarczywy zostaje ustawiony do pionu.

Teraz (na szczęście) obie mordki śpią i mogę wrzucić zdjęcia.

Pozdrawiamy fanów Gajki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze, Gajula go sobie wychowa. Ja zawsze miałam od dwóch do czterech psów i zawsze starsze wychowywały te nowe i zawsze wszystkie żyły w zgodzie, nawet przy miskach nigdy nie było problemów.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, dwbem napisał:

Bardzo dobrze, Gajula go sobie wychowa. Ja zawsze miałam od dwóch do czterech psów i zawsze starsze wychowywały te nowe i zawsze wszystkie żyły w zgodzie, nawet przy miskach nigdy nie było problemów.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że niektórych nawyków mały się nie nauczy. Na razie psiska żyją w zgodzie. Nie ma rywalizacji o nas, nie ma rywalizacji o miskę. Nawet łakomczuszek Gaja nie protestuje, gdy mały dostaje smaki. Jedyne problemy są z nadmiarem energii u Igusia. Gajula nie zawsze ma ochotę na natarczywość i go goni:) 

5 godzin temu, Aska7 napisał:

LP zorganizowała labka tymczasowo czy na stałe ?

Labek zawitał do nas na stałe. Ma pracować z Asią. Oczywiście Gajka w dalszym ciągu będzie miała swoje aktywności. Dzisiaj po zajęciach Asia pomknęła z małą mordką na łąki. 

Ogólnie łatwo na razie nie jest, bo pierwszy raz mamy dwa psy na stanie;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi\
          Najpiekniejszego Wam!
hura dwa serducka skarbunki
 teraz w Gajunkowie
          alez sie raduje
 Bardzo bardzo sercem calem tulinkam za wszystko
 wujenku Asia zorgabnizowala hihi  ...jak
porwalla czy ze schronku maluszek labuszek?
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...