Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dzisiaj wypadła nam okresowa wizyta kontrolna w psim serwisie (nie ma lekko). Jak zwykle Gajulka odwlekała moment wejścia do lecznicy (może tu powącham, a może pójdziemy o tam), ale w końcu udało się doprowadzić małą mordkę na miejsce. W lecznicy trzeba było poczekać, co nie było łatwe gdyż za szybą były inne psy, w polu widzenia Gajulca.

2ppgg2d.jpg

Mimo wszystko oczekiwanie przebiegło spokojnie

16k2vsm.jpg

Później psinka powędrowała z Asią do gabinetu, a ja poszedłem uzupełnić brakujące produkty w lodówce. W związku z tym nie byłem przy badaniu, ale według słów Lepszej Połowy, Gajuli nic nie dolega. Wyniki krwi będziemy znali po świętach i od razu się podzielę (oczywiście kciuki wskazane).

A tak w ogóle to życzymy wszystkim odwiedzającym Gajkę

Wesołych Świąt

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nie samymi świętami i obżarstwem człowiek (i pies) żyje. Dzisiaj po obiedzie pomknęliśmy z Gajulcem do lasu na Bemowie.

2rmnjud.jpg

Nie tylko połazić, ale i po to, żeby Gajka popracowała z Asią. Nawet jakieś filmiki powstały, ale jeszcze nie zrzucone na komputer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Aska7 napisał:

Czekamy, na wyniki i filmiki : )

Właśnie walczymy ze ściąganiem filmików z telefonu i telefon nie bardzo chce współpracować z komputerem. Wrr.

Dzisiaj to już raczej nie dam rady nic wrzucić do sieci.

9 godzin temu, dwbem napisał:

Nie wiedziałam, że mieszkasz tak blisko bo ja też na Bemowie. Ale do lasku już nie chodzę bo staruszka tak daleko nie dojdzie bo ja mieszkam naprzeciw lotniska.

Lasek na Bemowie bardzo lubimy, ale nie mieszkamy na Bemowie. Dojeżdżamy tam i sobie łazimy. Kiedyś mieliśmy blisko, bo z Bielan, teraz mamy większy kawałek, ale to super miejsce. 

Link to comment
Share on other sites

A to faktycznie dalej. Ja też mieszkałam na Bielanach i chodziłam do lasku bo z Kochanowskiego było też blisko ale byliśmy młodsi - ja i psy moje. A lasek faktycznie jest bardzo fajny, duzo miejsca, drzewa, woda frajda dla psów wielka.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, dwbem napisał:

też mieszkałam na Bielanach i chodziłam do lasku bo z Kochanowskiego było też blisko

Rodzinne okolice mojej Lepszej Połowy.

Mam już skonsultowane wyniki Gajki. Psinka ma podwyższoną kreatyninę:/ Za trzy tygodnie robimy poszerzony profil nerkowy i badanie moczu. Kurczę blade, czy zawsze coś musi wyjść?

Filmiki wrzucę niebawem:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2019 o 14:45, Aska7 napisał:

Jak ludzik Michelin : )

Z tego stresu o kreatyninę zapomniałem napisać, że Gajula ma lekką nadwagę. Waga w lecznicy pokazała o około 2 kilo za dużo. To pewnie przez treningi, bo Gajka dostaje podczas ćwiczeń smaki. Oczywiście Lepsza Połowa jest zdania, że to przez moje podkarmianie przysmakami, ale to na pewno błędne założenie.

Dzisiaj (i jutro) mała mordka ma dzień bez ćwiczeń, Asia na zajęciach trenerskich, a my w domu. Ja sobie czytałem, a Gajula się relaksowała. Podczas relaksu mordka albo zaspana

1675z5k.jpg

Albo filozoficzna

zx2o79.jpg

Dobrze czasem nic nie robić:)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...