Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Gajula to bardzo mądra psinka. Jak wiecie, mała mordka lubi kolekcjonować. Kapcie, skarpetki i inne rzeczy, które się nawiną:) Ostatnio zauważyliśmy, że kolekcja jest większa niż być powinna. Co się okazało?

W łazience mamy kosz na rzeczy do prania. Kosz jest wiklinowy, z pokrywą. Na koszu staramy się nie zostawiać niczego, ponieważ wysokość jest taka, że Gajka jest w stanie wyciągnąć się i sobie jakąś skarpetkę upolować. Do niedawna byliśmy przekonani, że pokrywka chroni nasze skarpetki. Aż któregoś wieczoru usłyszeliśmy z łazienki dźwięki, jakby ktoś skrobał po koszu. Asia po cichu podeszła i niespodzianka. Okazało się, że Gajulec wyciąga się na całą długość, odsuwa sobie pokrywkę i wyciąga skarby:)

Mały kochany spryciulek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mój adoptowany pinczer średni nauczył się otwierać kosz na śmieci, który ma pokrywę otwieraną pedałem i wyciąga wszystko co pachnie jadalnie. Muszę wychodząc z domu zastawiać kosz krzesłem.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, dwbem napisał:

Mój adoptowany pinczer średni nauczył się otwierać kosz na śmieci

Psiaki są mądrzejsze, niż nam się wydaje.

Dzisiaj pierwszy raz zobaczyłem Gajkę ćwiczącą z Asią. Zawsze Lepsza Połowa jeździ na zajęcia, a ja poświęcam się lekturze, ale dzisiaj Asia ćwiczyła z Gajulcem samodzielnie, a ja byłem na doczepkę. Żeby nagrywać filmy z ćwiczeń. Pojechaliśmy oczywiście na Bemowo.

Najpierw trochę połaziliśmy, żeby dojść na polanę.

25qg4dd.jpg

A później już ćwiczenia. Nie przypuszczałem, że Gajka może być tak skoncentrowana.

155s95d.jpg

Oczywiście skoncentrowana na swojej pańci.

144chlw.jpg

Po treningu mała mordka była zmęczona, ale szczęśliwa.

2di0ojm.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Witaj krusztyneczko Gajunieczko

 hihi ...kolekcjonerka jak i moja ukochana lalcis

 pozdrawiam Gajunkowo calunkie

 Cmokuski w oczka i nocki zasylamy z Nadziejkowa

Podobny obraz

 oczywiscie moze wujcio tez poloweczke czyli Asienke  cmoknac  w oczko i niosek od Nas hihi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mała paskuda na wieczornym wyjściu sobie nagrabiła. Staraliśmy się zmienić kierunek, żeby zejść z kursu kolizyjnego z jednym z bardziej nielubianych przez Gajkę psów. Niestety Gajulcowi wyłączył się mózg, a włączył agresor:( Pomimo smyczy musiałem złapać małą mordkę krótko i ochrzanić. Paskudnie mi z tym, szczególnie, że ostatnio rzadko się małej mordce zdarza wyłączenie myślenia.

Teraz Gajula śpi, a ja się czuję raczej średnio:(

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Aska7 napisał:

Ale dałeś Jej coś smacznego na zgodę ? : )

No pewnie, że tak:)

Dzisiaj na spacerze po południu Gajka zachowywała się wzorowo. Zero agresora, nawet uchwyciłem to w kadrze. Za trawnikiem przechodziły dwa psy, a Gajulka siedziała i smycz była luźna.

2mn0gu0.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wczorajsze i przedwczorajsze zajęcia wymęczyły Gajulca. Dzisiaj Lepsza Połowa pojechała pracować z psiakami ze schroniska, a Gajula odsypia. Nawet na spacerku snuje się łapa za łapą i przysiada, żeby popatrzeć na świat:)

262wj1y.jpg

Pozdrawiamy wiosennie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, dwbem napisał:

Nie męczcie tak tej biedulki.

Gajulka naprawdę lubi takie aktywności. Jest po nich padnięta, ale zawsze gdy Asia bierze plecak na ćwiczenia, Gajka dostaje małpiego rozumu z radości:) 

Później musi tylko odespać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Też miałam jedną taką co do starości lubila szaleć i musiałam jej trochę ograniczać ruch jak już była staruszką.

Ale to była duża suczka, dosyć ciężka choć nie była gruba, waga w normie ale jednak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Aska7 napisał:

Fryzjer się kłania : ) Strasznie rozczochrana : )

Fryzjer umówiony na 6 kwietnia:)

7 godzin temu, dwbem napisał:

Też miałam jedną taką co do starości lubila szaleć i musiałam jej trochę ograniczać ruch

Gajulka nie jest taka stara, według naszej pani doktor ma około 8 lat. Jedyne, co trzeba pilnować to tuszy, bo jest długa i krótkołapna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...