Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

 

9 godzin temu, Nadziejka napisał:
Gajuniu  nie daj sie kokana jeszcze obcinac
 nic a nic
 Panieneczka musi miec czasm dluzsze wloski hihi

Gajka super wygląda jak ma długie kudełki, tylko przy tak długich plączą się jej frędzelki na uszach, tak, że trudno rozplątać. A jeszcze krótsza sierść ułatwia nam  łapanie kleszczy. 

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Nie widać ogonka : )

Postaram się uchwycić ogon jeszcze przed strzyżeniem. Gajkę trudno fotografować, bo przeważnie przemieszcza się z prędkością dźwięku;) Tu na zdjęciu siedzi spokojnie, bo badawczo przygląda się psu, przechodzącemu na chodniku u stóp górki na której staliśmy. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, dwbem napisał:

Mnie się podoba w dłuższych kudełkach

 

4 godziny temu, Aska7 napisał:

A ja ją wolę krótką

A dla mnie jest cudowna i w krótkich i długich:)

Dzisiaj Gajula miała dłuższe tropki niż zwykle i od razu było to widać po powrocie.

Żadnego zawracania głowy, żadnego żebractwa, tylko pozycja pozioma i dziwna mina.

fu7v6b.jpg

Albo padnięta mordka.

2whkto7.jpg

A po wieczornym spacerze zaległa i śpi.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od piątku Gajulka ma nowe zajęcie na co drugi weekend (może Asia coś napisze?). W piątek i sobotę Gaja była z Asią na zajęciach od rana do wieczora. Dzisiaj cały dzień mała mordka spędza tak

160ejqs.jpg

Nawet spacerki jedynie techniczne. Ciekawe, kiedy odeśpi wrażenia?

(nie wiem, dlaczego zdjęcie się nie chce wczytać, na szczęście link działa)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gajka jest padnięta, a ja pełna emocji i pozytywnie wypompowana. I dla mnie zabawa zaczęła się w piątek rano, a skończyła dziś wieczorem. "A cóż to takiego?" - być może zastanawiacie się. Otóż... stało się to, co musiało się stać: rozpoczęłam kurs trenera psów. I to dzięki Gajulce. Bo gdy zjawiła się u nas, niezbędne okazało się poświęcenie jej czasu, praca z nią, szkolenia, kolejne szkolenia, a potem już poszło! No więc szkolę się, trzymajcie kciuki. Na razie mówią  o nas kujony!

A tak przy okazji - razem ze mną jest na kursie dziewczyna, która w chwili obecnej nie ma własnego psa, co nie jest problemem podczas zjazdów, ale jest problemem poza nimi, gdyż ogrom pracy jest do wykonania pomiędzy zjazdami. I jest to praca z psem. W związku z tym mam pytanie - czy nie macie kogoś z Warszawy, najlepiej Mokotów (lub wzdłuż 1-szej linii metra), kto chciałby, by ktoś popracował nad jego/jej psem, a przy okazji przekazywał również garść wskazówek opiekunowi? Dzięki temu można zyskać dobrze wychowanego psa! (bo mówimy o szkoleniu z zakresu podstawowego posłuszeństwa, choć nie tylko). Jeśli znacie taki duet, prośba o info na priv. Oczywiście bez żadnych kosztów.

A ja mam nadzieję, że zdołam ukończyć ten kurs z sukcesem i wówczas bardzo chętnie będę wspierać pracę nad psami w potrzebie (za friko, rzecz jasna) i przydam się Wam i bidkom zgłaszanym na Dogo...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Cudnie! :) To była kwestia czasu, bo praca z psem zaraża :)

A mogę być na tyle wścibska, żeby zapytać jaki konkretnie kurs robisz?

To się nazywa właśnie Kurs trenera psów. Przygotowuje do prowadzenia szkoleń z zakresu tzw. posłuszeństwa podstawowego, do pracy z paami i opiekunami. W tym także ze psami po przejściach. Zakres obejmuje także komunikację psów. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Asiula_d napisał:

To się nazywa właśnie Kurs trenera psów. Przygotowuje do prowadzenia szkoleń z zakresu tzw. posłuszeństwa podstawowego, do pracy z paami i opiekunami. W tym także ze psami po przejściach. Zakres obejmuje także komunikację psów. 

Tak, ale pod czyim patronatem? :) Kto jest organizatorem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...