Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dziś od rana sypie śnieg. Gajka przepada za śniegiem i w związku z tym większość czasu po pracy spędziłem z Gajką wędrując po okolicy. Właściwie zrobiłem sobie tylko przerwę na obiad i herbatę. Wieczorkiem Gaja na śniegu wygląda tak:

ekj669.jpg

Mina średnia, bo Gajulec nie lubi siedzieć;)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Też jestem sceptycznie nastawiona, ale też biorę pod uwagę aspekt ekologiczny :) Unikam wszelkich sprayów i niepotrzebnych gadżetów - wolę już wycierać psiaka w ręcznik, wygrzewać i wyczesywać. Jak mocno jest mokry to suszę :)

Widziałam też, że niektórzy na kulki radzą sobie poprzez ubranie psa w siatkowe ubranko - coś a la kabaretki :) 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Widziałam też, że niektórzy na kulki radzą sobie poprzez ubranie psa w siatkowe ubranko - coś a la kabaretki :) 

Dziwnie by Gajka wyglądała w takim ubranku:)

Lepsza Połowa zleciła mi wrzucenie zdjęcia z dzisiejszego lenistwa. Może nikogo nie wystraszymy swoimi paszczami;)

20190127_181433.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Dziwnie by Gajka wyglądała w takim ubranku:)

Lepsza Połowa zleciła mi wrzucenie zdjęcia z dzisiejszego lenistwa. Może nikogo nie wystraszymy swoimi paszczami;)

Przepiękna rodzinka! :) A Gajula faktycznie wpatrzona i tak wygląda, jakby właśnie szykowała się do wielkiego cmoka dla Lepszej Połowy :)

A ja jeszcze tak po cichutku zapytam, o co chodzi z tymi kulkami?... Że śnieg się do łapek przyczepia?... Może niezbyt mądre pytanie, ale psa nie mam, a moje koty na spacer nie wychodzą, więc trochę wyobraźni mi nie starcza...

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, christo_fair napisał:

A ja jeszcze tak po cichutku zapytam, o co chodzi z tymi kulkami?... Że śnieg się do łapek przyczepia?... 

Śnieg się przyczepia, ale od ciepła się roztapia i robią się takie zmrożone kulki. Między poduchami mogą psiakowi przeszkadzać. Gajka jest niska i takie kulki robią się jej też na brzuszysku. Asia wychodzi z Gajką w kubraczku to problemu na brzuchu nie ma, a ja nie umiem kubraczka założyć, więc po powrocie sople zwisają;)

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Super paszcze : )

Zwłaszcza ta z prawej;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...