Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Tropki były ?

Nie, nie. Ten weekend pod znakiem warsztatów praktycznych „Trening jest rozmową” z udziałem dr Franciszka Susty z Czech. Genialne!  Nasz krótkołapy border  spisał się świetnie, pańcia też dała radę. Oczywiście, Gajka była gwiazdą, zauroczyła wszystkich, głównego gościa również. Ale naprawdę był to dla nas super czas i dużo inspiracji na wynos!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Nadziejka napisał:
 wyglada Gajuniatko najwyzej na dwa latka

 

8 godzin temu, Radek napisał:

To prawda, wygląda na sporo młodszą i tak też się zachowuje.

8 lat! Na psach zupełnie się nie znam i aż głupio mi było się odezwać, bo jedyne co przyszło do głowy, to: niemożliwe! Ale widzę, że dobrze mi się wydawało i Gaja wygląda jak podrostek :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Super super odlotowe dziewczyny

12 godzin temu, Asiula_d napisał:

Nie, nie. Ten weekend pod znakiem warsztatów praktycznych „Trening jest rozmową” z udziałem dr Franciszka Susty z Czech. Genialne!  Nasz krótkołapy border  spisał się świetnie, pańcia też dała radę. Oczywiście, Gajka była gwiazdą, zauroczyła wszystkich, głównego gościa również. Ale naprawdę był to dla nas super czas i dużo inspiracji na wynos!

Podobny obraz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nadziejka napisał:

Jak ja sem dostalalm niedawno

 energyji

i siem poczullam jak nastolatka ...

 to omalom nie wyladowalla w szpital

 ech ....

Bo może najpierw trzeba się wprawiać na tych... no... tropkach...? ;)

1 godzinę temu, Radek napisał:

Asia (po namowach oczywiście) zdecydowała się udostępnić zdjęcia z weekendowych warsztatów:)

Gajki nie rozproszyło nawet 40 par przyglądających się oczu.

Od razu widać, że tak naprawdę, to Gajulka prowadziła te warsztaty ;) Śliczne zdjęcia!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, christo_fair napisał:

Od razu widać, że tak naprawdę, to Gajulka prowadziła te warsztaty ;) 

 

15 godzin temu, Aska7 napisał:

Gajka chyba lubi być "gwoździem" programu : )

To prawda, Gajula lubi być w centrum uwagi. Pomimo charakterku jest bardzo proludzkim psiakiem. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2019 o 06:53, Aska7 napisał:

Gajka chyba lubi być "gwoździem" programu : )

To też. Ale przede wszystkim uwielbia coś robić, ćwiczyć, pracować. Wie, że nasze takie wyjazdy, wyprawy są zapowiedzią tego, że razem coś zrobimy. I jak tylko wychodzi z klateczki czy samochodu, to jest gotowa do działania i wpatruje się we mnie ze znakami zapytania w oczach. I wtedy to nawet obce psy mogą być w pobliżu, a ona ma to gdzieś. To jest wspaniała suczka! <3

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2019 o 08:05, Asiula_d napisał:

To jest wspaniała suczka! <3 

Nie sposób się nie zgodzić:)

Dziś Gajula dostała nowego pluszaka, jako gratis z pewnego bazarku. Na początku nie interesowała się, bo odpoczywała po wczorajszych tropkach, ale później dzielnie zabrała się za memłanie:)

3344r4x.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oprócz nowego bazarkowego pluszaka ze zdjęcia, Gajka memłała też swoją ulubioną myszę.

2573rlv.jpg

2m42913.jpg

3525g87.jpg

jqmasm.jpg

Ogólnie w tym tygodniu Gajulec miał dużo wrażeń. Poza czwartkowymi tropkami mieliśmy też super spacerek (inne też fajne, ale nie aż tak). Zazwyczaj Gajka reaguje na obce psy darciem paszczy. Przedwczoraj okazało się, że można inaczej;) Przechodziliśmy obok osiedlowego "SAM-u" (nazwa oddaje realia, wygląda jak sprzed 30 lat:). Sprawdziłem, czy można bezpiecznie przejść, psów nie było, więc cała naprzód. Gdy przechodziliśmy obok wejścia okazało się, że w wiatrołapie jet pies! Akurat wychodził z panią i jej córką. Gdy zobaczył Gajulca wyrwał się, żeby się przywitać. Gajka zareagowała darciem paszczy, a psiak podbiegł do niej i pokazał kły. Mała mordka na początku zamarła, a potem ogarnęła się i zaczęła bawić się z psiakiem:) Później wędrowaliśmy jakiś czas wspólnie i było super. Psy obwąchiwały się, ostrożnie się bawiły, coś pięknego. Dłuższy czas wędrowaliśmy razem i Gaja była bardzo radosna. Bawiła się i radośnie darła paszczę:) A tak wygląda pogodna Gajka.

if908x.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...