Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Moi znajomi mają też caly czas suczki i one mają zabawki po parę lat, zazdroszczę bo te moje rozprawiają się z zabawkami w parę minut. Więc teraz dostają do rozgryzania plastikowe butelki po wodzie, tych przynajmniej nie żal a one mają zabawę. Ja tylko zbierak co jakiś czas kawałki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, dwbem napisał:

Moi znajomi mają też caly czas suczki i one mają zabawki po parę lat, zazdroszczę bo te moje rozprawiają się z zabawkami w parę minut. Więc teraz dostają do rozgryzania plastikowe butelki po wodzie, tych przynajmniej nie żal a one mają zabawę. Ja tylko zbierak co jakiś czas kawałki.

Ja to jeszcze kupuję na "szperze" kocyki i powłoczki. I te są najchętniej rozszarpywane, na strzępy i ja to zbieram po całym ogrodzie. I jest fan : ) Dla nich, nie dla mnie : |

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2018 o 14:46, dwbem napisał:

teraz dostają do rozgryzania plastikowe butelki po wodzie

Nasza Norcia, z awatara i banerka, lubiła odkręcać plastikowe butelki. Zawsze dostawała puste, zakręcone i miała masę zabawy. Raz nawet była sytuacja awaryjna. Rozpakowaliśmy zakupy, a butelki z napojami położyliśmy na łóżku. Po wejściu do pokoju zobaczyliśmy, że Norcia próbuje odkręcić butelkę gazowanego napoju:) Oczywiście  od razu butelkę zabraliśmy.

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Pomyślności w Nowym : )

 

30 minut temu, Nadziejka napisał:
 
               Spokojnosci  Cudownosci Pelnego
                     Roczku Nowego
          Zdrowenka Ogromnego
Gajunkom Wszytkim

Dziękujemy za życzenia i też życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

U nas na osiedlu na razie względna cisza, a Gajula sobie smacznie śpi. Zresztą dzisiaj generalnie ma raczej refleksyjny dzień.

fvgt8l.jpg

Pewnie z powodu wczorajszych zajęć, po tropkach potrzebuje czasu żeby dojść do formy:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziś byliśmy z Gajulcem na badaniu okresowym (jak ten czas leci). Podczas badania pani doktor nie zauważyła nic niepokojącego,  ale żeby nie było za różowo trzeba znowu oczyścić zęby. Pewnie czyszczenie z kamienia zrobimy pod koniec miesiąca. Wyniki krwi będę odbierał i konsultował we wtorek po południu, a raczej wieczorem. I jak zwykle trochę stresu będzie. Po wizycie w lecznicy pojechaliśmy powędrować po naszym ulubionym lesie. Gajka mogła się wytarzać w śniegu

23uycz.jpg

Po tarzaniu stres z lecznicy zniknął, a pycholek zrobił się radosny:)

sv6zi0.jpg

Zmęczona Gajula wygląda tak

1628u1j.jpg

(Zdjęcie wczorajsze, dzisiaj mała mordka zasnęła po wieczornym spacerze na środku pokoju:)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, christo_fair napisał:

Ona wygląda tak, jakby z jakiejś kreskówki uciekła!

Za to z charakterku kawał z niej łobuza;)

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Kciuki standardowo trzymane : )

Dziękujemy za kciuki.

4 godziny temu, Nadziejka napisał:
 

my po dlugim pacareczku juz dzis

hoho ale zabaw snieguskowych bylo

 

Gajula teraz pewnie też dokazuje w śniegu. Jest z Asią na tropkach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎07‎.‎01‎.‎2019 o 08:00, Aska7 napisał:

Mr Hyde : )

Na szczęście zdecydowanie częściej jest Dr Jekyll:)

Wyniki Gajulca odebrane i skonsultowane. Wszystko jest OK i nie ma żadnych zaleceń, poza wizytą kontrolną za około dwa miesiące. Czyszczenie zębów mamy umówić 24 stycznia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...