Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Biedny Iguś

To raczej Gajulka biedna, bo jej nowy kolega dokucza. Łapie za ucho, fafla.

Dzisiaj na wieczornym spacerze Gajulka zawarła nową znajomość. Jak wiadomo Gajka nie jest specjalnie towarzyska, a dzisiaj niespodzianka. Przywitała się z własnej woli z miłym przegubowym grubaskiem, na którego wcześniej darła paszczę:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Radek napisał:

To raczej Gajulka biedna, bo jej nowy kolega dokucza. Łapie za ucho, fafla.

Dzisiaj na wieczornym spacerze Gajulka zawarła nową znajomość. Jak wiadomo Gajka nie jest specjalnie towarzyska, a dzisiaj niespodzianka. Przywitała się z własnej woli z miłym przegubowym grubaskiem, na którego wcześniej darła paszczę:)

hihi Gajunia
 Woman is love..
Podobny obraz
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Aska7 napisał:

 

To dlaczego Jej go zrobiliście ?

Nie no, przecież nie ma tragedii, naprawdę:) Chronimy Gajulkę przed natarczywością Igusia, a poza tym staramy się zapewnić czas spędzany osobno. Dzisiaj pojechałem z Gajulką do taty, a Iguś miał czas z Lepszą Połową. Gajulec u taty czuł się bardzo dobrze. Miała możliwość się wyszczekać

mwfiwl.jpg

Czas na relaks też był, można było sobie poleżeć na trawie.

29e3yhd.jpg

Po powrocie Gajka miała zrelaksowaną mordkę i szybciutko poszła spać na fotelu (brak zdjęcia bo nie chciałem budzić)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wyniki odebrane, a na konsultacje trzeba poczekać do początku sierpnia. Dopiero wtedy wraca z wywczasów nasza pani doktor. 

Wyniki podaję na wyłączną odpowiedzialność Lepszej Połowy. Ja z czworonożnymi odpoczywam nad Bugiem, a Asia odbierała wyniki i przekazała mi (nam?) telefonicznie. Wszystkie wskaźniki trzymają normę, jedynie tarczyca jest na granicy normy. Jak na razie karma dla nerkowców pomogła i oby tak dalej. Dalsze działania wskaże nam nasza pani doktor. Karmę mamy podawać dalej. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ regularnie badacie Gajusię - rewelacja ;) Mam nadzieję, że wyniki się unormują.
Gajunia schudła troszkę czy mi się wydaje?

Co miesiąc mała mordka wędruje do lecznicy. I tak od ponad 3 lat. Zaczęło się od płytek krwi. Bardzo bym chciał, żeby była chwila oddechu od badań, a Gajulka ciut schudła. 

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Wydaje : ) Cieszę się, że małpiszon zdrowy : )

Naprawdę jest ciut mniej Gajulca:) Oby dobre wyniki się utrzymały.

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A myślałam, że matkowanie jej służy ;)

Nie wiem, czy służy, ale na pewno wcześniej chodzi spać;) 

Teraz obydwa stwory smacznie śpią. 

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Cmikuniam w oczenka Gajunieczke i Igunia tez
 Najpiekniejsze chwile najpiekniejszy czas
 razem z naszymi skarbusiami ukochanymi
 wujeneczek odpocznie ze hohoooo
 ...hihi wujeeczka nie cmokusiam w oczenka ani w nic inszego
 jeno pozdrowie ogromnie ogroooomnie serduchem
Link to comment
Share on other sites

Gajulka sobie radzi i małego ustawia, gdy jest zbyt natarczywy. Teraz jest luksus, bo siedzą sobie na ogródku i Gajka może sobie chodzić osobno:) Jak już dojedzie Lepsza Połowa, będzie jeszcze lepiej, bo będzie można sprawniej izolować. Teraz nie zostawię Gajki beze mnie, bo izolacja to taka trochę forma kary dla psa. Zresztą Gajka jest pochłonięta "cziłałą" za płotem, musi jej pilnować, więc Iguś nie jest istotny. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...