Jump to content
Dogomania

koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą


sylwija

Recommended Posts

Dnia 18.05.2017 o 14:35, Ellig napisał:

Dzień dobry,
Sylwia, napisz prosze na watku Klubu WB, jakiej dokładnie pomocy potrzebujesz , klub może Ci przyznać 200-25% na lecznie kotów, chyba ,że poprosisz sbd i Ona zawnioskuje o pomoc dla Twoich podopiecznych w większej kwocie, poniewż płaciła skladki i ma do tego prawo.
Dużo zdrowia dla wszystkich!

dziękuję :) napisałam

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jak wizyta dla Onifar? :)

nie było, nie znalazłam nikogo

sama nie mogłam - daleko, a ja trochę chora i zaabsorbowana zwierzakami na maxa\ a Pan nieprzyjemnie zniecierpliwiony

a wizyta szcz. w tym przypadku niezbędna - poprzedni kot został ukradziony..

 

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, skad Pan sie spodziewal, ze ja jestem jakas organizacja, mam iles domwo tymczasowych, wolontariuszy itd.. i w 5 minut wszytsko jstem w stanie zalatwic albo oddac kociaka na slowo honoru przyslowiowe..

najgorzej, że Rafael się bardzo poważnie rozchorował znienacka- jeden z braciszków-archaniołkow z lasu pod Warka

cala noc dzisiaj nie spalam 18582553_1526858460667114_49771514041578

gorączka 40stopni, katar, ból brzuszka, krew az z noska i z oczka

slabiutki

cala noc pod tlenem byl, a rano do weta

jutro lecimy znow, i juz robimy badania - profil rozszrerzony

trzymajcie kciuki, PROSZE

Link to comment
Share on other sites

Pomoc z Klubu WB dla kotów na leczenie  w wysokości 200 zł, została przyznana, prosimy o podanie numeru konta do wplaty na pw do mnie.
Oraz po otrzymaniu powyższej kwoty, wstawienie potwierdzenia i rozliczenia na wątku Klubu, oraz o wklejenie w pierwszym poście tego wątku  banerka. Życzymy dużo zdrowia ! :)

 

20afa11e377818af.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo pięknie dziękuję w imieniu kotów pod moją opieką

dzisiaj z Rafaelem 5 godz.,u weta, trzymajcie kciuki

18581849_1527768213909472_69622378283975

silnsy stan zapalny watroby, usg u dr Marcinskiego,

na dzien dzisiejszy 361,13 - nagle, nieplanowane, czyli jak u mnie zazwyczaj :( miałam zacząć test i szczepienia, a tu.. taka \atrakcja\ strasznie, znow noce nieprzespane i nerwy.. itd itp/

Link to comment
Share on other sites

noo, straszne to :(

ale walczymy..

za to Amber vel Oponka już bez kaftanika, tyle, że w niekomfortowej sytuacji, bo sama w pokoju - i dla niej niefajnie, i dla mnie

spróbuję jej zdjęcia zrobić, jej i Rodezjanowi, który po zabiegu usunięcia kła i ogólnie zrobienia paszczy, czyje się dużo lepiej i wypięknial :)

i może by się dało ogłoszenia im zrobic? byłabym wdzięczna

fajnie są oboje, tylko amber musi być jedynaczką, a Rodezjan wychodzącym kotem

Link to comment
Share on other sites

Rodezjan

kocurek po zrobieniu paszczy, usunięciu złamanego kła - zdecydowanie wypiękniał
jest super kotem
i w mojej ocenie, adopcyjny - zsocjalizowany z psami, kotami, kozami. może niekoniecznie się zaprzyjaźni, ale spokojnie sobie funkcjonuje w stadzie
to kot wychodzący - więc tylko bezpieczna okolica i troskliwy właściciel
nie polecam do dzieci - ma charakterek i potrafi palnąć łapką

jesteśmy po zabiegu, ale potrzebne jeszcze testy na fip/felv i szczepienia, a wcześniej powtórzenie odrobaczanie.

 

18673217_1532500780102882_75699411087899

18698047_1532500800102880_67162959996985

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj zapytania:

O Figaro:
"Dzień dobry, czy kot może zamieszkać z dziećmi? W jakim jest wieku? Ma jakieś szczególne wymagania?
Pozdrawiam,
Blanka"

 

Oraz o Marcelka od jakiegoś pana:
"W jakim wieku jest marcel i czy może być z innym kotem?"


Odesłałam do sylwija, może się odezwą.
Zdjęcie Amber dodaję już do ogłoszeń :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

dziękuję , kochana :) ładnie piszesz :)

a taka niespodzianka jest, że Amber nie jest już zamknięta w pokoju sama.. pokój otwarty, koty wchodzą i wychodzą, Amber ostrożnie wychodzi

nie rzuca się na nikogo, choć jest trochę spięta

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mam nadzieję, że coś ruszy z adopcjami, bo katastrofa :(.

Cieszę się, że Amber powoli przyzwyczaja się do kociego towarzystwa.

A co to za kózki masz? Też jakieś adopcyjniaki?

produkt uboczny - przy wytwarzaniu mleka i mięsa

one już na dożycie, byle szczęśliwie, tylko myślałam o jednej, a raptem mam cztery i muszę jakiś domek im zrobić

na jedną miałam miejsce.. i pomyślałam, że dam radę

 

Link to comment
Share on other sites

nie taka katastrofa, Mona i Mia mają się nieźle :) choć absorbujące są bardzo

a wydaje mi się, że ludzie często rezygnują przeze mnie - dostaję sms - 'czy mogę jutro po kota przyjechać' odpowiadam - 'nie'

wymagam procedury, nie zawsze mam czas odebrać, staram się oddzwaniać, odpisywać, ale ne zawsze moge od razu.

a ludzie są niecierpliwi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 19.06.2017 o 12:18, Tyś(ka) napisał:

Hehehe, jak tak to przeze mnie też koty i spy tracą domy, bo nie oddaję byle komu :D

Co tam u Was, sylwija? Któryś z kotów ma szanse na dom?
Ogłoszenia wciąż odnawiam.

Jak zdrówko?

średnio z kotami, ale i tak muszę akcję przeprowadzić z testami i szczepieniami, nie wiem w ogóle, skąd wziąć na to..

Pani od Amber się już nie odezwała - wizyta pa - dom moja twierdza..

w pierwszym rzędzie muszę testy zrobić Shirce, Tarikowi i Rafaelowi

potem będę chciała tym, co najbardziej adopcyjne, czyli Sana i Salvadore, Abmber, Gabriel, Onifar

tak naprawdę, to najpilniej dom właśnie Amber by się przydał, ale ludzie oczekują, że będzie po testach i zaszczepiona.Ona do człowieka jest super bardzo, wyobraźcie sobie, że przełamuje swoją agresję do kotów i pakuje mi się do łózka, w którym przecież zawsze pełno kotów, zaczęła też schodzić na dół i wychodzić na taras. Strasznie potrzebuje kontaktu z człowiekiem, rozmowy, przytulania. tak aż się garnie. Ale zdecydowanie na jedynaczkę bym ja polecała, w ogóle bez innych zwierząt. No nie przepada, daje radę u mnie, ale na siłę nie ma co. Postaram się jej zrobić nowe zdjęcia, bo ślicznie wygląda, tylko na razie jak próbuję, to natychmiast biegnie do mnie i się mizia

No i super byłoby, jakby Sana i Salvadore razem znaleźli dom, i też jakoś w miarę szybko, bo się 'starzeją' ;) a one są właśnie i śmiałe do ludzi, psów, kotów, kóz ;), i na kolana się pakują, szczególnie Sana

natomiast Rodezjan - to jednak starszy kocurek i charakterny, nie dla każdego, a Marcel to sama nie wiem, bo pieszczoch, ale jak była znajoma, wszedł jej na kolana i.. ugryzł..dość boleśnie

właśnie z kotami jest większa trudność, Mona i Mia, które razem poszły do adopcji, tak się dają we znaki Krystianowi, że ktoś inny by dawno już się poddał..

wydaje mi się, ze trudność z tymi zwierzakami, głównie kotami, u mnie na dt polega na dość specyficznych warunkach, ja nie jestem zbyt towarzyska, zwierzaków jest dużo - tymczasy uczą się funkcjonować w tym stadzie, radzą sobie, nawet są zadowolone, szcz. że z reguły mają jednak lepiej niż wcześniej. Bardzo fajny kontakt ja - zwierzak, a zmiana zawsze jest trudna, pies łatwiej się przestawi, koty mają chyba delikatniejszą psychikę

wiadomo, że to po prostu wymaga pracy i cierpliwości od potencjalnego DS, ale większość ludzi oczkuje szybkich efektów albo wręcz w ogóle nie chce trudności żadnych,  oczekuje, że zwierzak będzie tak wdzięczny, że powinien zachowywać się idealnie..noo

a moje zdrowie kiepsko, nie wiem, co z praca będzie i w ogóle środkami do życia..

a jeszcze mam te kozy, nie ma chętnych, żeby wesprzeć budowę szopy dla nich :( myślałam, czy nie założyć wątku osobnego na dogo, ale nie wiem.. czy w ogóle ktoś zajrzy..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

takie na szybko, z dzisiaj

Amber vel Oponka :)

19260771_1562126960473597_70745881801374

19399875_1562128510473442_49195485495514

19399354_1562128507140109_63629212640350

19510436_1562128587140101_25063191093812

18740616_1562128767140083_55224389188106

edit:

zapomniałam o Valerie napisać - która przecież całkiem awaryjnie do mnie trafiła - było zagrożenie życia, podejrzenie ciąży.

Valerie jest w ogóle niekłopotliwa, miła, delikatna, dobrze zsocjalizowana, jest taką spokojną i sympatyczną koteńką

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...