Jump to content
Dogomania

koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą


sylwija

Recommended Posts

Cudny jest :)

Cytuj

ostatnio taka 'zwierzęcą' to o charcicy czytałam, nie miałam nawet świadomości, jak ta rasa jest wykorzystywana, jak traktowana. nie pamiętam w tej chwili tytułu, jutro sprawdzę. oczywiście tylko wspomniany jest ten temat, a całość poświęcona życiu z adoptowaną sunią

a może to "Suka z klasą"  A. Dlilger'a ?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek :)

Zaproszeniami PW zajmę się dziś lub w weekend. Nie pogardzę reklamą na wątkach, jak macie jakieś zaprzyjaźnione :) Tracę wiarę w bazarki na dogo... coraz mniej kupujących. Chyba będę się musiała nauczyć tych na FB, na których ruch znacznie większy. Chociaż nie jestem mocno fejsowa, to powoli zaczynam już ogarniać. 

Link to comment
Share on other sites

dziękuję :) ja wrzucam zawsze na wątek Baloniar :)

ale coś z tym jest, że bazarki fejsowe chyba bardziej popularne

a ja mam kolejnego kociego podopiecznego. mam nadzieję, że dalej jest boom na rudzielce. Sytuacja podbramkowa, pani przyniosła kota do uśpienia, wetki zadzwoniły do mnie, bo się załamały, młody, zdrowy..

zrobię jutro jakieś zdjęcie, bo teraz mocno zestresowany

nie wiem, co z ludźmi się dzieje, nie kapuję :(

Link to comment
Share on other sites

Czy to wynik wakacji, czy innej bezmyślności, to i tak jest draństwo. Z jednej strony ludzie przyprowadzają zdrowe zwierzęta do uśpienia, a z drugiej jest pełno przeciwników sterylek aborcyjnych czy usypiania nowych miotów. Czasy zupełnych przeciwieństw. Brak wiedzy, brak myślenia, bezkrytyczne przejmowanie wzorców swojego otoczenia :(

Masz rudzielca u siebie, czy został w lecznicy?

 

Link to comment
Share on other sites

u siebie, on był pacjentem tej lecznicy, jest wykastrowany, zaszczepiony, ja tylko poprosiłam o zrobienie testów FIV/FELV - na szczęście ujemne

niewykluczone, że jego pani jest po prostu niezrównoważona psychicznie. powód uśpienia - kot drapie, drapie, niszczy, ona się wykończy psychicznie..

Mruczuś ma na imię, ale chyba zmienię, może na Marcel?

Link to comment
Share on other sites

Ech... no to skoro sama Pani wykastrowała i dbała, to jak nic wakacje. A, że drapie... wymówka pewnie, albo brak zabawek, czasu dla kota. Lepiej, że poszła do lecznicy niż gdyby porzuciła na ulicy. 

Marcel ładnie. Chociaż gdyby reagował na Mruczusia, to bym nie zmieniała. A Marcel mi się będzie zawsze z czarnulem kojarzył, bo w dzieciństwie u rodziny na wsi był czarniutki Marcel.

Link to comment
Share on other sites

na razie w ogóle nie reaguje, stresa ma

ale głaskać się pozwala, brać na ręce, boi się psów, Aron się przyglądał, jak z samochodu w transporterku go wyjmowałam, to ewidentnie kotek się przestraszył, nowe miejsce, obce koty = duży stres. Dlatego zainstalowałam go w pokoju, wstawiłam wodę, jedzonko, kuwetę, drapak był :) niech się oswoi z sytuacją, a jak będzie można coś o nim powiedzieć, to i domek się przyda osobisty

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na konto kociaków wpłynęło 150 zł z bazarku bric-a-brac - pięknie dziękujemy ! :)

Dzisiaj wpłynęło 220 zł z naszego bazarku książkowego :)

Sylwio leci do Ciebie przelew na kwotę 510 zł - potwierdź proszę jak już dofrunie :)

Link to comment
Share on other sites

Wielbię rudaski, witaj Marcelku :)

A propos rudości - Balbinka ma od niedawna ok. 6tyg. rudą siostrzyczkę, na którą fuczy i daje bęcki, ale miejmy nadzieję, że się polubią. Mała (Dafi) chyba uznała, że fuczenie jest w dobrym tonie, bo już odfukuje Balbinie :D

 

Link to comment
Share on other sites

Marcel miewa się nieźle :) już całą chałupę zwiedził, czasem syknie na jakiegoś kota, czy psa, ale ogólnie spoko

nadspodziewanie dobrze, go koty przyjęły, jakoś ich nie denerwuje, nie  traktują jak intruza,

stresa miał praktycznie tylko pierwszego dnia, nie załatwiał się, nie jadł - chyba, że przy nim siedziałam.

a teraz ładnie je, korzysta z kuwety, trochę kombinuje jakby wyjść na dwór, ale to zdecydowanie za wcześnie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...